06.02.2016, 17:30 • DHK Zora Olomouc • 17. kolo • Adam Baštinec

Tipsport: 4.8 12.0 1.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Keclíková stráví posledních pár chvil zápasu mimo palubovku. (18:33)

60

V poslední minutě se trefuje opět Malá, která si vzala míč od domácí hráčky a pohotově skórovala. (18:33)

59

Sedmá branku pro Veroniku Malou. (18:32)

57

Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Nikola Motejlová). (18:31)

57

Po ostrém zákroku Stellnerové leží na hrací ploše Salašová, která se už za pomoci doktora pomalu zvedá. (18:31)

55

Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Kateřina Růžičková). (18:31)

55

Olomučankám se podařilo přehrát obranu Slavie, na konci akce byla Hvostaľová, která zakončila technickým hodem přes rameno Kudláčkové. (17:31)

55

I podruhé byla Růžičková úspěšná. (16:31)

53

Z pravého křídla se prosadila Hvostaľová. (16:31)

53

Soupeř okamžitě odpovídá vstřelením další branky. Pro Kordovskou je to už šestá trefa. (15:31)

52

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Kateřina Růžičková).
(15:30)

52

Kordovská vystihla nepřesnou rozehrávku domácích a přesnou střelou zpoza obránkyně trefuje horní růžek. (14:30)

50

Pátou branku přidává do tabulky střelkyň Kordovská. (14:29)

49

Galušková navyšuje skóre přesnou ranou k pravé tyči. (14:28)

48

Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Vendula Fryčáková). (14:27)

47

Volného místa v obraně si všimla Rezlerová, která si pak poradila s Derziovou. (13:27)

45

Do své střely se opřela Hurychová. (13:26)

44

Další rychlý útok hostů, na jejímž konci stála Kordovská. (12:26)

43

Růžičková se štěstím a především s tečí dostala mí za záda Kudláčkové. (12:25)

42

Fryčáková je zjevně při chuti, protože dala zatím pravděpodobně nejhezčí branku utkání, když si vyběhla z pravého křídla a lobem překonala Kudláčkovou. (11:25)

41

Fryčáková se dnes zařazuje po bok svých úspěšně proměňujících spoluhráček. (10:25)

40

Až ve čtyřicáté minutě se diváci dočkali prvního trestného hodu, který s přehledem proměnila Galušková. (9:25)

39

První gól vstřelila Kapsová. (9:24)

37

Už šestou branku v duelu si připisuje Malá. Jak jinak než z brejku. (8:24)

36

Se štěstím prošel míč za záda Kudláčkové. (8:23)

36

První branku ve druhém poločase pro domácí zařídila Růžíčková. (7:23)

35

Do protipohybu Derzsiové zamířila Malá. A úspěšně. (6:23)

34

Další útok a další gól, úspěšnost útoků zakončených brankou má Slavia v utkání vysokou. (6:22)

34

Nechytatelně k levé tyči poslala míč Stellnerová. (6:21)

32

Pokorná se pověsila do vzduchu a prostřelila všechno, co jí stálo v cestě. (6:20)

31

Chytrou předávku na hranici devíti metrů zužitkovala Stellnerová. Házenkářky Slavie navazují na výkon z předešlého poločasu. (6:19)

29

Do střelecké listiny se zapisuje i Sovová, která zmírňuje děsivě vypadající skóre. (6:18)

27

Kudláčková už poněkolikáté zlikvidovala střelu jedné z domácích hráček, okamžitě hledala nabíhající spoluhráčku Malou, která si s brejkovou situací poradila bez problémů. (5:18)

26

Vzápětí přidává branku Kordovská a začíná to pomalu vypadat na debakl pro domácí tým. (5:17)

25

Soupeř rozebral obranu Olomouce, na konci celé akce stála Malá. (5:16)

25

O několik vteřin později už ale domácí brankářka lovila míč z brány, to když přesně k tyči poslala míč Galušková, pro kterou je to třetí gól v zápase. (5:15)

23

Ze střední vzdálenosti se trefila přesně k tyči Pokorná. (5:14)

22

Galušková se znovu prosazuje. Hosté mají tak pořád pohodlný náskok osmi branek. (5:13)

21

Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Valentína Kapsová). (5:12)

20

Slavistky se prosazují i v oslabení, zodpovědnost na sebe tentokrát vzala čerstvá hráčka na palubovce Galušková. (5:12)

20

Růžičková rychlý švihem ruky nedala moc Kudláčkové moc šancí na chycení střely. (5:11)

19

Hurychová se protáhla obranou a skórovala, při střele na ní byl ještě faul, takže Olomoučanky budou mít dvouminutovou početní výhodu. (4:11)

18

Stellnerová dává úplně stejnou branku jak před minutou. (3:11)

17

Skvělý zákrok Kudláčkové, rychlá rozehrávka na volnou Stellnerovou a gól, jak je to jednoduché. Olomoučanky se nestíhají reagovat na rychlé náběhy protihráček. (3:10)

15

Po dlouhé době se prosazují i domácí, tentokrát se protlačila do zakončení Hurychová, která mířila do horní poloviny branky. (3:9)

14

Rychlý útok zakončila úspěšně Pešková. (2:9)

13

A opět Kordovská. (2:8)

12

První gól v utkání si připisuje Kordovská. (2:7)

11

Slavistky dobře brání a využívají rychlých kontrů. Ovšem teď dokázaly ze střední vzdálenosti zaskočit přesnou střelou Derziovou. (2:6)

9

V oslabení se v brejkové situaci ocitla Stellnerová, která poslala míč mezi nohy Derzsiové. Slavia zvyšuje vedení na o tři branky. (2:5)

9

Malá ke dvou brankám přidává i dvě trestné minuty. (2:4)

8

Z pravého křídla se prosadila Keclíková. Na její ránu byla Derzsiová krátká. (2:4)

7

Přesilovou hru využila Malá, kdy našla volné místo v brance Derzsiové. (2:3)

7

Jansová na poslední chvíli zadržela prchající soupeřku, kterou strhla nedovoleně na zem, za což dostala dvě minuty. (2:2)

6

Házenkářky Zory mohly zvýšit vedení, ale narazily na skvělou brankářku Kudláčkovou. Vzápětí Slávistky srovnaly. (2:2)

5

Olomoucká střelkyně si vzpomněla na své předchozí vystoupení na domácí palubovce, kdy se jí dařilo z brejku pravidelně skórovat. (2:1)

4

Za Slavii vyrovnává střelou mezi nohy Malá. (1:1)

4

Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Tereza Kubáčková). (1:0)

2

Fryčáková se dostala k odražené střele a z blízka se jí povedlo prostřelit brankářku Kudláčkovou. (1:0)

18:33

DHK Zora Olomouc: Derziová – Hurychová, Kat. Růžičková, Kapsová, Jansová, Sovová, Hvostaľová, V. Fryčáková, Dostálová, Kubáčková, Salašová, Spichalová, T. Fryčáková, Žďánská, Gebre Sellasie.

DHC Slavia Praha: Kudláčková, Hillebrandová – Motejlová, Rezlerová, Pešková, Kordovská, Pokorná, Jedličková, Galušková, Malá, Keclíková, Stellnerová, Chlupová.

Rozhodčí: Hanák, Pavlíček