30:24

konec (18:14)

06.02.2016, 17:00 • SH Chemik • 16. kolo • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 1.07 15.0 9.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním výhry Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen házenkářského) Onlajnu, na počtenou! (18:55:40)
Lubomír Krejčík, trenér Litovle: "Gratuluji domácím k zaslouženému vítězství. Pro nás to bylo první ostré utkání po dlouhé pauze. Co nás ale zklamalo je nefungující obrana v prvním poločase. Hráči příliš nedodržovali nacvičené gólové situace při akci 1 na 1. Naší obraně utíkali pivoti a měli jsme s nimi velké problémy. Někdy jsme se vrhali do zbytečných improvizací a ztráceli míče. Kdybychom proměnili všechny své nabídnuté šance, ale to soupeř také, mohl být výsledek zcela jiný a možná dokonce příznivější. Výsledek nakonec odpovídá předváděné hře. Pro nás ne zcela pozitivní, ale jako dobrý krok pro nadcházející play-out velmi dobré."
Vladimír Šuma, trenér Lovosic: "První letošní domácí utkání jsme získali dva body. V prvním poločase jsme měli problémy s obranou, ve které jsme se nezhoršovali. Soupeř nám dal čtrnáct branek a my si vytvořili mnoho šancí, které jsme nedokázali proměnit. Do druhého poločasu jsme si vytvořili náskok čtyř branek, ale dle mého to mělo být o sedm branek. V druhém poločase jsme zlepšili obranu, bohužel mínus vidím ve druhé půli mezi 45. až 57. minutou, kdy jsme vstřelili pouze dvě branky. Jinak samozřejmě panuje radost z výhry."
HK FCC Město Lovosice – Tatran Litovel 30:24 (18:14)
Nejvíce branek: Bouček 10/2, Malý 8, Havel 5 – Konšel 6/2, Pernička 5/1, Zbránek 4. Rozhodčí: Michal Nezbeda, Václav Zelenka. Delegát: Petr Pešek. Sedmimetrové hody: 6/4 – 5/3. Vyloučení: 3:6.

Konec zápasu. (30:24)