6:3

konec (2:0, 2:3, 2:0)

06.02.2016, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 32. kolo • Šimon Sýkora

Tipsport: 1.85 4.3 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je za námi, Kobra díky třem získaným bodům má stejný počet bodů jako Jablonec, který dnes prohrál na ledě Řisut.

Viděli jsme atraktivní utkání, které lahodilo oku diváka. Hlavně třetí třetina, ve které se hosté snažili dohnat skóre, byla velmi živá. I přes aktivitu Havlíčkova Brodu se ale prosadili pouze domácí, nejprve Jakub Verbík, na konci pak do prázdné branky Luděk Škop.

To je ode mě pro dnešek vše, u dalšího onlajnu na počtenou se s Vámi loučí Šimon Sýkora. (20:33:01)
Hráči zápasu jsou vyhlášeni Šimon Antončík a Tomáš Ludvík.

59:54

Přihrávka rukou, vhazuje se před Bílkem.

59:00

Minuta do konce, je nejspíš rozhodnuto. Hosté ale stále aktivně útočí.

58:27

Kobra právě vstřelila branku!
LUDĚK ŠKOP dobruslil ujíždějící kotouč a bez problémů zakončil.
Asistence: Lukáš Lang, Šimon Antončík.

58:20

Hosté hrají bez brankáře!

57:38

Před Bílkem se strhla mela a následovala potyčka. Za hrubost jsou vyloučeni Vacek a Třetina. Bude se hrát ve čtyřech.

57:16

Bílek chytá a přerušuje hru.

57:05

Antončík měl útočný výpad, byl ale zastaven a usazen na led.

56:39

56:15

Ludvík v kleče vyráží puk pryč.

55:30

Hosté se s pukem usazují ve vlastním oslabení v útoku.

54:56

Jedlička z bezprostřední blízkosti trefil pouze Nováka, od něj šel puk do ochranné sítě.

54:39

Domácí hráli dlouho ve výhodě, nyní je čeká přesilovka. Trest za sekání dostává Duben.

53:45

Hra má nyní opravdu vysoké tempo.

52:37

Ofsajd Brodu.

52:12

S nahozením Vacka od modré neměl Novák problém.

51:41

Bílek hasí další šanci, hosté jsou nyní velice aktivní.

50:52

Několik hráčů doráželo před Bílkem! Ale neúspěšně.

50:04

Ofsajd hostů, Endál přejel modrou, když měl v útočném pásmu ještě spoluhráče.

49:50

Ludvík se pokoušel dorážet, ale uklouzl a svezl se asi metr po břiše.

49:05

Hosté tlačí, drží se před Bílkem. Ale šance jim nepřichází.

48:14

Bílek podruhé v krátké době přerušuje hru.

47:44

Antončík si blafákem Nováka položil, byl u něj ale už moc blízko a zasekl se na jeho betonu.

47:40

Šimon Antončík jel v samostatném úniku, Vala mu vysekl hůl z roky. Antončík tak pojede nájezd.

47:12

A znovu vyhazují. Brodu se nedaří udržet v útoku.

46:52

Domácí se dostali na chvíli před Nováka.

46:12

Havlíčkobrodští znovu kombinují v útoku.

45:54

Kobra vyhazuje.

45:44

Další trest, za vysokou hůl je vyloučen Šteiner.

45:35

Bílek přerušuje hru.

44:46

43:42

Šteiner střílel od modré, Ludvík ale puk vyrazil za modrou. Havlíčkův Brod tak mohl střídat.

43:08

Dva domácí se rozjeli na Nováka, ten raději přerušil.

42:46

Za faul kolenem jde na trestnou Beneš.

41:31

JAKUB VERBÍK vystřelil puk a chystal se vracet, když se rozsvítilo červené světlo. Ke svému vlastnímu překvapení zjistil, že kotouč propadl těsně mezi betonem a tyčkou.
Asistence: Šimon Antončík.

41:26

Puk letěl padáčkem na Nováka. Ten ho chytil do lapačky a chtěl rozehrát, ale rozhodčí odpískal hru.

41:00

Kuchtova střela rozezvonila tyč!

40:15

Antončíkovu střelu kryje Novák a přerušuje hru.

40:01

Hosté a rozhodčí jsou již na ledě.
Druhou třetinu vyhráli hosté, i když nadále vedou domácí. Nejprve vyrovnali Endál a Vala. Chvíli poté vrátil Kobře vedení Borovanský. O pár minut později znovu Havlíčkův Brod vyrovnal gólem Kulhánka, ale opět během chvíle odpověděli domácí. Zatím poslední branku vsítil Šteiner.

V této části proběhlo pět přesilových her, domácí nevyužili žádnou ze dvou nabídnutých, hosté uspěli jednou ze tří případů. Kobra bude zbytek zápasu dohrávat bez svého kapitána Jakeše, který dostal osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.

Další třetina začne přibližně v 19:45.

40:00

Brusle je vždy třeba pořádně nabrousit

40:00

39:53

Jakeš dostal osobní trest do konce utkání za nesportovní chování, nejspíš si neodpustil nějaké poznámky směrem k rozhodčímu.

39:45

Kozlík vyslal prudkou střelu zápěstím, ale mimo.

39:10

Slanina střílel, Duben ale puk zablokoval a odrazil ho do trámu.

38:48

Vala vyhodil puk mimo, od plexiskla se odrazil do ochranné sítě.

38:26

37:45

Ale hosté znovu vyhazují.

37:35

Domácí se usadili před Novákem.

36:52

Kuchta s Benešem se dostali do úniku! Kuchta nahrál Benešovi, který ale v ideální situaci nedosáhl na puk!

36:26

Přesilovka pro domácí. Třetina si odpyká trest za držení.

36:03

Zakázané uvolnění hostů.

35:26

A domácí znovu odpovídají! Antončík dostal na modré puk, vypálil a Novákem vyražený kotouč doklepl DOMINIK ŠTEINER.
Asistence: Šimon Antončík, Lukáš Lang.

34:07

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
I hosté uspěli v přesilovce! KRYŠTOF KULHÁNEK vystřelil, Bílek puk pouze zpomalil. Kotouč se následně dosunul až za brankovou čáru.
Asistence: Tomáš Semrád, Lukáš Endál.

33:47

Kondratěvovi puk nesedl, nedokázal ho správně usměrnit.

33:02

Hosté se drží v útočném pásmu, domácí dvakrát neúspěšně vyhazovali.

32:49

Bílek podrazil před svou brankou útočícího hráče, trest za něj odpyká Vlach.

31:48

Jakeš jel po pravé straně sám na Nováka, střílel k protější tyči na lapačku. Novák s přehledem chytá.

30:47

Vyrovnaný stav netrval ale příliš dlouho, po kombinaci v útoku se prosadil MICHAL BOROVANSKÝ.
Asistence: Jakub Verbík.

29:58

Domácí znovu vystřídali brankáře, do branky se vrátil Pavel Bílek.

29:58

Hosté využívají toho, že Langer nebyl rozchytaný a ihned po rozehraném vhazování propaluje brankáře DAVID VALA.
Asistence: Tomáš Chlubna, Kirill Vlasov.

29:47

Domácí mění brankáře, Bílek má zdá se nějaký problém s výstrojí. Nastupuje tak Lukáš Langer.

29:47

Bílek chytil puk a chystal se rozehrát, pak si všiml najíždějícího soupeře a radši hru přerušil.

29:25

Nyní musel šanci domácích likvidovat Novák.

29:10

Semrád střílel vkleče z mezikruží, Bílek vyrazil.

28:44

28:41

Duben pálil, Bílek ale byl pozorný.

28:15

Hosté velice živě kombinují před Bílkem, chybí jim ale střely.
Dnešní utkání dle zápisu sleduje 234.

27:18

Hosté v plném počtu. Čeká je přesilovka.

26:44

Počet na ledě se vyrovnává, Hanták dostává trest za držení hole.

26:21

Kobra dlouho kombinovala v útoku, hosté se ale osvobozují.

25:49

Kobra s pukem za svou brankou.

25:18

Semrád při brždění ohodil Bílka sněhem, dostává dvě minuty za nesportovní chování.

24:55

24:52

Odpískána hra vysokou holí.

24:01

Brod v útočeném pásmu moc dlouho nevydržel, Kobra znovu vyhodila. Poté se hosté dostali do ofsajdu.

23:18

Kobra se s pukem drží v útočeném pásmu a získává tak potřebný čas.

22:55

Další přesilovka pro Havlíčkův Brod, za podražení je vyloučen Antončík.

22:39

Na druhé straně ze stejného místa pálil Borovanský, Novák přerušil hru.

22:10

Vlasov střílel z ostrého úhlu, Bílek vyrazil.

21:50

21:04

Chvíli po skončení přesilovky se ale prosazuje LUKÁŠ ENDÁL! Jeho tým má tak znovu pouze jednobrankovou ztrátu.

20:01

První třetina je za námi. Zatím je úspěšnější Kobra, která po brankách Antončíka a Borovanského vede 2:0, dokázala využít obě nabídnuté přesilovky. Má tak zatím 100% úspěšnost. Naopak Havlíčkův Brod zatím přesilovku nevyužil, i když ho čeká ještě 41 vteřin výhody na začátku druhé třetiny. Ta začne přibližně v 18:50.

20:00

19:58

Dvě sekundy před pauzou ještě odpískaný ofsajd.

19:38

Kotouč je za Novákovou brankou.

19:08

Semrád dostal nahrávku na hůl do mezikruží, nedokázal se ale prosadit.

18:41

Znovu vyloučení na domácí straně, Borovanský se provinil hákováním.

18:02

Domácí v plném počtu. První minuta se domácím dařila, ve druhé se nedostali do šance.

17:29

Hosté jsou znovu před Bílkem.

17:02

16:36

Hosté se drží v útoku.

16:02

Za nedovolené bránění je vyloučen Drahorád, první přesilovku si tak zahraje i Havlíčkův Brod.

15:52

Doležalův pokus končí na tyči!

15:44

Hanták zůstal ležet v brankovišti, přerušuje se.

14:40

Další proměněná přesilovka. MICHAL BOROVANSKÝ se snažil těsně před Novákem přihrát spoluhráči. Brankář hostů mu do cesty vložil hůl, od které se mu kotouč odrazil za záda.
Bez asistence.

14:13

Po tahanici na modré čáře hosté vyhazují až na Bílka.

13:49

Jakeš na modré chvíli držel kotouč, poté udělal dva kroky dopředu a vypálil. Novák jeho pokus chytá.

13:32

Znovu se bude vylučovat na straně hostů. Kulhánek srazil Antončíka a jde na trestnou za nedovolené bránění.

13:03

Třetina se dostal do šance, ale Bílek se roztáhl a parádním zákrokem vychytal Třetinovu šanci!

12:52

12:36

Týmy se střídavě obírají o kotouč, na holích ho mají ale více hosté.

11:53

Havlíčkobrodský ofsajd.

11:30

Brod se usadil v útočném pásmu.

Vlach neproměnil! Pěkným blafákem si položil brankáře, v klíčové situaci ale trefil pouze tyčku!
Vlach se připravuje na nájezd.

10:23

Pojede se trestné střílení! Vlacha při úniku sekal Třetina.

09:54

Přihrávka rukou, vhazování proběhne na obranné modré hostů.

09:20

Langovu střelu od modré blokuje Hlídek.

09:00

Další přerušení, znovu puk vylétl z hřiště. Tentokrát po Bílkově vyhození.

08:33

Puk vyletěl z hřiště po střele i na druhé straně.

08:23

Kobra pokračuje v tlaku na bránu, další střelecký pokus se odrazil do ochranné sítě.

07:28

První branka je tu! V přesilovce se prosazuje ŠIMON ANTONČÍK!
Asistence: Jakub Jedlička.

07:18

Kobra kombinuje před Novákem.

06:41

První vyloučení utkání, na trestnou usedá za podražení Lacina.

05:57

Další tečovaná střela šla těsně mimo branku.

05:37

Chlubna tečoval puk před Bílkem, ten jen tak tak minul klec.

04:52

Benešovo nahození vyráží Bílek.

03:51

Vlachovu střelu vykopl Novák betonem.

03:16

Puk vyletěl z hřiště, znovu se přerušuje.

02:32

Po Valově střele mimo se posunula branka, přerušuje se.

01:18

Kuchtova střela letěla mimo branku.

01:05

Hraje se živě na obě strany.

00:01

Úvodní buly vyhrál Havlíčkův Brod. Jeho fanoušci začali hlasitě fandit.

00:01

Kobra dnes bude hrát ve žlutých dresech, Havlíčkův Brod v červených.

HC Kobra Praha: Bílek (Langer) – Šteiner, Lang, Cafourek (A), Vacek, Verbík J., Verbík R., Drahorád – Antončík, Jedlička, Jakeš (C), Škop, Vlach, Hanták, Slanina (A), Doležal, Borovanský, Kysela, Kučera, Strnad
Trenér: Šeba Miloslav

Trenér: Totter Aleš

Rozhodčí: Sýkora – Rubáš, Šimán.
Dnešní soupeři se spolu již jednou utkali, Havlíčkobrodští doma zvítězili s přehledem 6:3. Uvidíme, zda dnes zůstanou proti Kobře suverénní, nebo se stav vyrovná. Nebudou to mít ale jednoduché, Kobra doma naposledy prohrála 17. listopadu. Od té doby jim vzal pouze jeden bod Klášterec, jejich zápas skončil až po nájezdech ve prospěch Kobry.
Čeká nás 32. kolo, v Praze se dnes střetnou dva ambiciózní celky.

HC Kobra Praha se minulou sezónu snažila dostat do první ligy, sen jí skončil těsně před branami kvalifikace, když prohrála rozhodující zápas v semifinále na nájezdy s Táborem. Letos má slabší tým a není tak suverénní, ale přímý postup do play off má na dosah. Momentálně se drží na pátém místě se stejným počtem bodů jako čtvrté Klatovy a ztrácí pouze tři body za třetím Jabloncem.

BK Havlíčkův Brod má opačný příběh. Klub z Vysočiny se několik let držel v první lize, po loňské sezóně sestoupil a nahradil ho Přerov. I Brod má již jisté play off, má také velkou šanci na přímý postup do čtvrtfinále. Na svého dnešního soupeře ztrácí pouhé dva body, v případě dnešní výhry ho tak přeskočí. Na záda mu však dýchá Vrchlabí s jednobodovou ztrátou a neodehraným zápasem k dobru.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

6:3

Branky a nahrávky: 8. Antončík (Jedlička), 15. Borovanský, 31. Borovanský (Verbík J.), 36. Šteiner (Antončík, Lang), 42. Verbík J. (Antončík), 59. Škop (Lang, Antončík) – 22. Endál (Kulhánek), 30. Vala (Chlubna, Vlasov), 35. Kulhánek (Semrá, Endál)

HC Kobra Praha: Bílek (30. Langer) – Šteiner, Lang, Cafourek (A), Vacek, Verbík J., Verbík R., Drahorád – Antončík, Jedlička, Jakeš (C), Škop, Vlach, Hanták, Slanina (A), Doležal, Borovanský, Kysela, Kučera, Strnad Trenér: Šeba Miloslav

BK Havlíčkův Brod: Novák (Zvolánek) – Semrád, Kulhánek, Kolda, Loginovskij, Vala, Duben (A), Kořínek, Lacina – Přidal, Třetina (C), Endál, Kuchta, Kozlík, Beneš, Chlubna, Vlasov, Kondratěv, Hlídek, Cejpek, Ludvík Trenér: Totter Aleš

Rozhodčí: Sýkora – Rubáš, Šimán