2. liga skupina Západ

SKLH Žďár nad Sázavou – IHC Králové Písek

2:1

konec (0:0, 1:1, 1:0)

06.02.2016, 17:30 • Bouchalky - Žďár n/S • 32. kolo • Ondřej Krásný (@krasny_ondrej), Jakub Janů

Tipsport: 1.6 4.8 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepší hráči utkání:

Jiří Sláma (ZNS)
Michael Panec (PIS) (19:39:36)
Ve třetí třetině dokázaly Plameny využít odpískanou přesilovou hru, ve které se prosadil Březina a vystřelil tak tím i pro Plameny cenné tři body do tabulky.

59:48

Brusle je vždy třeba pořádně nabrousit

59:48

Oddechoví čas si dvanáct sekund před koncem vyžádaly i domácí Plameny.

59:22

Hosté zkoušejí hru v šesti a odvolávají brankáře.

59:10

Ke třem dorážkám se teď před Panecem dostali domácí hráči, ale ani jedna nebyla gólová.

58:21

Písek se vyžádal oddechoví čas.

57:27

Střelu Paseka mezi kruhy vyrazil Sláma mimo.

55:45

Do další šance se dral Lojek, ale jeho střelu pokryl Panec.

54:09

Do solidní šance se prokličkoval Štěpánek, ale jeho střelu vytečoval jeden z obránců mimo.

52:43

To bohužel pro domácí Gregar neproměnil a skóre se tedy nijak nemění.

52:43

Za faul v úniku na Grega bude následovat trestné střílení.

52:22

Pěknou střelu Plevy od modré zachytil hostující brankář do své lapačky.

51:30

O střelu z otočky se pokusil jeden z domácích hráčů, ale ta byla vytečovaná do ochranné sítě.

51:08

Střelu Sýbka kryje Sláma ve výstroji. Bude se vhazovat po jeho levici.

50:57

49:55

Hosté už se usadili v pásmu a kombinují před Slámou.

49:08

Nahozený kotouč od modré kryje Sláma ve výstroji.

48:57

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Střecha L. – 2 min., držení protihráče).

47:28

Březina dostal nahrávku do pěkné šance před brankovištěm, ale naložit s ní moc dobře nedokázal.

46:11

Rozhodčí píská přihrávku rukou. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

45:16

Další šance na domácí straně, ale hostující brankář byl tentokrát v pozoru.

42:53

Žďár právě vstřelil branku!
Domácí přesilovku využívají. Tomáš Střecha nahrál skrz pásmo na levý kruh kde byl postavený DAVID BŘEZINA a ten vzápětí pěknou střelou z první překonal hostujícího brankáře. Asistence Tomáš Střecha, Martin Pleva

42:25

Domácí se už usadili a kombinují v útočném pásmu.

41:59

Vyloučení v týmu IHC Písek (Škopek – 2 min., hákování).

41:14

Střela jednoho z domácích útočníků letěla mimo hostující bránu.

40:56

Rozhodčí píská zakázané uvolnění hostů. Bude se vhazovat před Panecem.

40:01

Ve druhé třetině jsme se gólů konečně dočkali. Nejdříve poslal do vedení Plameny Kaňka a následně srovnal utkání na 1:1 Duchoň. Třetí třetina začne zhruba v 18:57.

40:00

39:00

Začala poslední minuta v druhé třetině.

37:48

37:48

Parádní zákrok lapačkou předvedl Sláma po šanci jednoho z útočníků.

37:27

Další vyhození domácích. Přesilovka se hostům zatím vůbec nedaří.

36:48

Ke střele mezi kruhy se dostal Bernad, ale Sláma v pohodě zasáhl.

36:06

Domácí se zatím dobře brání a vyhazují kotouč ven přes všechny čáry.

35:48

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Vítek D. – 2 min., podražení).

34:27

Písek právě vstřelil branku!
Koutenský nasměroval nahrávku na levý kruh, kde byl postavený JIŘÍ DUCHOŇ, který následně přízemní střelou překonal Slámu. Asistence: David Koutenský

32:48

Do šance se dostali naopak domácí. Když dostal pěknou nahrávku na levém kruhu postavený Štěpánek. Jenže následně zvolil zpětnou nahrávku na svého spoluhráče, kde už ale byl postavený protihráč, který srazil kotouč mimo.

31:18

Pěkný zákrok předvedl Sláma když se před bránou ocitl jeden z hostujících hráčů.

29:36

Nebezpečnou střelu Štěpánka z levého kruhu vyrazil Panec betony mimo.

27:57

Je tu první gól zápasu. Luboš Kunstmüller nasměroval nahrávku mezi kruhy na postaveného MICHALA KAŇKU, který střelou z první otevírá skóre utkání a posílá tak Plameny do vedení. Asistence: Luboš Kunstmüller

27:37

Nebezpečnou střelu z mezikruží vyslal na Slámu Vlček, ale ten byl opět bezchybný.

26:01

Další střelu domácích v podání Gregara musel vyrazit Panec mimo bránu.

25:09

Domácí Malec vystřelil na Panece, kdy se mu kotouč z ničeho nic objevil za zády a šoural se do opuštěné brány, ale hostující obránci stihli včas přijet a puk odpálit mimo.

24:02

Do solidní střelecké pozice se dostal Bureš, ale hostující brankář vyrazil kotouč mimo bránu.

23:11

Zakázané uvolnění hostů. Bude se vhazovat po levici Panece.

22:14

Jeden z domácích vyhodil kotouč mimo ledovou plochu. Bude následovat vhazování ve středním pásmu.

21:12

Pěkná sbírka hokejových rukavic

21:12

Nebezpečnou střelu z mezikruží musel betony vykrýt Sláma.

20:01

V první třetině bylo k vidění mnoho gólových šancí jak na domácí tak na hostující straně, ale oba brankáři zatím předvádí parádní výkony.Stav po první třetině tedy 0:0. Druhá třetina začne zhruba v 18:11

20:00

19:42

Do šance se před bránou dostal jeden z domácích útočníků, ale obránci ho stačili včas od kotouče odstavit.

19:00

Začala poslední minuta v první třetině.

17:50

Pěknou střelu Lojka od modré vyrazil brankář betony mimo svojí svatyni.

16:40

Puk před bránu dostal hostující Škopek, kdy následně vystřelil, ale Sláma byl v pozoru.

15:37

Střelu Gregara zblokoval jeden z hostujících obránců mimo.

14:10

Malec se podél levého mantinelu dostal do pěkné střelecké pozice, ale hostující brankář byl opět v pozoru.

13:30

Šikovně mezi hostujícími obránci se až před gólmana prokličkoval Kunstmüller, ale na jeho kličku si brankář počíhal.

12:34

Po nepřesné nahrávce Plamenů do zakázaného uvolnění bude následovat vhazování před Slámou.

10:48

Velká šance domácích. Před bránou byl s kotoučem sám domácí Březina, ale puk do brány se mu taktéž nepodařilo dostat.

09:36

Zpoza brány se před Slámu dostal s kotoučem Volf, ale kotouč do brány neprotlačil.

07:41

Další střelu v podání domácích kryje hostující brankář. Bude se vhazovat po jeho pravici.

06:36

Nebezpečnou střelou teď ohrozil jeden hráč Slámu, akorát že se jednalo o domácího hráče.

05:37

Po sevření kotouče jednoho z domácích se bude vhazovat ve středním pásmu.

04:20

Po zakázaném uvolnění domácích se bude vhazovat před Slámou.

04:11

Svižnou střelu od modré poslal na Slámu Jirků.

03:21

Do pěkné šance se dostal domácí Kovářů, ale jeho střela nemířila mezi tři tyče.

01:49

Do šance se dostali tentokrát domácí, ale jeden z útočníků nedokázal v brankovišti trefit kotouč.

01:28

Další střela v podání hostů. Od modré tvrdě vypálil Pavlíček.

00:22

Hned v úvodu obrovská šance hostů. Po chybné rozehrávce Plamenů se dostal ke kotouči jeden z hostujících hráčů, kdy se následně dostal až před Slámovu, ale překonat ho nedokázal.

00:01

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Blažíček) – Beneš, Staněk, Pleva, Lojek, Smejkal, Střecha L., Rašner – Kunstmüller, Kaňka, Štěpánek, Březina, Gregar, Malec, Vítek, Hron, Střecha T., Kovářů, Bureš

IHC Písek: Panec (Pipek) – Semrád, Jirků, Hanus, Škopek, Hřebíček, Pavlíček, Koutenský – Volf, Vlček, Urbanec, Sýbek, Bernad, Pasek, Ferebauer, Novák, Duchoň, Rod.
Poslední vzájemný zápas mezi Pískem a Žďárem se odehrál v půlce listopadu na píseckém ledě. Z tohoto zápasu si Žďár po trefách Beneše, Kunstműllera, Libora Střechy a nakonec střele Štěpánka do prázdné brány odvezli pod Zelenou horu veledůležité 3 body. Domácí Písek se neprosadil ani jednou. Konečné skóre na konci zápasu tedy jasně vyznělo pro Plameny za stavu 0:4.
IHC Písek:

Písek okupuje osmé místo, jsou tedy o jedno místo nad Žďárem. Má 50 bodu se skórem 136:120. Zatím poslední zápas odehrál Písek doma proti Vrchlabí. To porazili s přehledem vysoko 7:3 a všechny 3 body si ponechali doma v Jižních Čechách.

Tři nejproduktivnější hráči:

Vlček 40 bodů (20+20)
Sýbek 35 bodů (16+19)
Urbanec 30 bodů (21+9)
SKLH Žďár nad Sázavou:

Plameny jsou v tabulce na deváté pozici, právě o jedno místo níž než jejich dnešní soupeř. Na kontě mají 49 bodů se skórem 134:107. Poslední zápas odehrály Plameny na ledě pražské Kobry. Zde prohrávali po 2tř. už 3:0, ale díky gólu Štěpánka a Plevy v přesilovce se jim podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu. Jenže domácí si v závěru nedopustili žádné komplikace a nakonec si výhru pojistili gólem do prázdné brány. Konečný výsledek tedy Kobra Praha 4:2 SKLH Žďár n/S.

Štěpánek 41 bodů (25+16)
Kaňka 32 bodů (17+15)
Kunstmüller 31 bodů (12+19)
Jak pro Žďár tak i hostující Písek je tento zápas velmi důležitý. Tak si oba soupeře trochu představíme.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:1

Branky a nahrávky: 28. Kaňka (Kunstmüller), 43. Březina (Střecha T., Pleva) – 35. Duchoň (Koutenský)

IHC Králové Písek: Panec (Pipek) – Semrád, Jirků, Hanus, Škopek, Hřebíček, Pavlíček, Koutenský – Volf, Vlček, Urbanec, Sýbek, Bernad, Pasek, Ferebauer, Novák, Duchoň, Rod

Rozhodčí: Pokorný – Polák, Rampír