Chance liga

HC Dukla Jihlava – Sportovní klub Kadaň

2:0

konec (2:0, 0:0, 0:0)

06.02.2016, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 48. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.52 4.6 4.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:49

Jan Strmeň je venku z branky, Kadaň útočí se šesti muži v poli.

57:45

Síly na ledě se srovnají, ale jen na 11 vteřin, poté skončí trest Trefného. Aleš Jergl jde ven na dvě minuty z podražení.

Na vyloučení: 7-11.

55:56

Jihlava bude mít možnost přesilovky pět na tři, dlouhé 52 vteřin. Při zavezení puku do pásma Ač se to Jakubu Trefnému vůbec nelíbí, dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

Na vyloučení: 6-11.

54:48

Šanci Kadaně na dramatizaci zápasu zřejmě utíná Robert Černý, který dostává dvě minuty za držení.

Na vyloučení: 6-10.

45:00

Síly na ledě se srovnají a za 33 vteřin začne přesilovka domácích, protože Martin Kadlec ve středním pásmu podrazil napadajícího Filipa Semana. Tahle přesilovka Kadani nevyšla.

Na vyloučení: 6-9.

43:33

Kadaňští budou mít šanci v podobě přesilové hry, na trestnou lavici odchází kapitán týmu Jiří Dobrovolný za hákování.

Na vyloučení: 6-8.

39:50

Rána Aleše Jergla do levého horního rohu prošla vedle skutečně jen o kousek.

38:19

38:19 Vlastimil Bilčík skolil Nicolase Hlavu

38:19

Nyní už přichází boxerský souboj po tom. co Nicolas Hlava opět lehce šťoural do Honzíka a snažil se získat kotouč, který měl domácí gólman ve své moci. To se nelíbilo Vlastimilu Bilčíkovi, který soupeře vyzval na boxerský souboj. Box tedy nekomentuji, spíše se na něj rád dívám, ale pravý hák jihlavského beka, kterým poslal útočníka Kadaně na zem, poznám celkem jistě. Oba dva jdou ven na 2+2 minuty za hrubost.

Na vyloučení: 5-8.

37:26

Parádní zákrok i na druhé straně. Martin Kadlec v situaci dva na dva zavezl puk do pásma a před brankou našel Romana Chloubu, proti které vytáhl David Honzík skvělý rozklek a zastavil puk betonem. Tohle bylo na zlatou helmu přátelé! Pohledná akce hostí a ještě lepší zákrok Honzíka.

34:47

Šafář dlouhým pasem vyzval do úniku po levé straně Harkabuse, který chtěl zblízka vyzkoušet Strmeňovu pozornost bekhendem, ovšem netrefil vzdálenější tyč.

31:14

Největší šance Kadaně v tomto zápase. Martin Sloboda získal před brankou puk a z otočky trefil levou tyčku branky.

28:54

Síly na ledě se vyrovnají, dvě minuty za sekání dostává Filip Seman.

Na vyloučení: 3-6.

28:30

Tohle je obrovský tlak Dukly. Jmenovitě nejprve Kolářovi přeskočil puk mezi kruhy a nemohl zakončovat. Poté Seman před brankou v situaci dva na nikoho vystřelil jen do betonů Strmeně, nepřihrával Divišovi. Vzápětí po střele jednoho z jihlavských beků trefil Richard Diviš boční síť.

27:43

Dvě minuty za podražení Michala Důrase dostává Martin Svoboda.

Na vyloučení: 2-6.

27:38

V situaci dva na jednoho nahrál Harkabus puk na Semana a bývalý kadaňský hráč si vylámal zuby na vyrážečce Strmeně.

27:15

Dukla se dneska zatím baví hokejem. Harkabus po hezké souhře střílel z prostoru mezi kruhy těsně kolem levého horního rohu Strmeně.

25:24

Strmeň to neudělal vůbec dobře. Zkusil po mentinelu rozehrát puk, ovšem poslal jej pouze na hůl Martina Kohouta, který si vzápětí vybojoval na Martinu Weinholdovi faul – nedovolené bránění.

Na vyloučení: 2-5.

24:44

Nyní se již zřejmě hosté dočkají první střely na Honzíka ve druhé třetině, neboť Jan Kolář (JIH) odchází na trestnou lavici, provinil se hákováním.

Na vyloučení: 2-4.

20:19

Nejlepší bek hostí Jakub Trefný je vyloučen na dvě minuty za hákování Tomáše Harkabuse.

Na vyloučení: 1-4.

18:29

18:29 Alexander GREBENYUK - 2:0

18:29

Dukla právě vstřelila branku!
Že má ALEXANDER GREBENYUK ránu jako když kopne kobyla, to se ví. Jak říkají kolegové z promoteamu, "ruský bohatýr" vypálil kousek za modrou a propálil vše, co stálo v cestě. Otlíčno Alex, otlíčno! Asistence: Michal Důras, Josef Skořepa.

16:55

Na Šimona Szathmáryho se přišel podívat i jeho dědeček Jan Suchý, který je ve VIP prostorech stadionu. Nyní ale příliš spokojen nebude, protože se jeho vnuk nechal vyprovokovat k hákování.

Na vyloučení: 1-3.

15:36

Tohle byla tedy pořádná pumelice, kterou vyslal na branku z levého kruhu Nicolas Hlava. Kotouč prošel vedle pravé tyče, Honzík jeho střelu kontroloval pohledem.

11:21

11:21 Tomáš HARKABUS - 1:0

11:21

Trošku smolný gól pro hosty. Škůrek poslal kotouč na levý kruh pro TOMÁŠE HARKABUSE, který se nerozpakoval, nenápadně vystřelil a kotouč propadl přesně k pravé tyči Jana Strmeně. Ten se jen vyčítavě dívá na své betony, kudy puk prošel do sítě. Nutno ale podotknout, že před ním projeli dva hráči a asi toho moc neviděl. Asistence: David Škůrek, Michal Důras.

09:34

Extraligou protřelý Jan Kolář si vykoledoval v levém rohu faul Václava Koláříka, který jej hákováním poslal k zemi.

Na vyloučení: 1-2.

07:14

Jen aby tyhle šance Duklu nemrzely. Jergl z pravého kruhu poslal puk před branku na Pavla Mrňu, který jemnou tečí netrefil branku.

06:33

Lukáš Anděl dostal od Dobrovolného přihrávku do jízdy a z vrcholu levého kruhu tvrdě vystřelil. Sice jen do boční sítě, odtud se ale puk odrazil před brankou a nechybělo moc, aby Kohout dojel puk.

05:40

Jihlava po delším čase zavezla puk do pásma před branku Strmeně. K jeho pravé tyči dostal Kolář zadovku od Semana, z první však pálil jen do pravého betonu gólmana.

03:50

Krátce po návratu z trestné lavice si Trefný a Mrňa role vyměnili. Jakub Trefný (KAD) jde ven za držení hráče Dukly.

Na vyloučení: 1-1.

03:07

Kadaňští navíc mohli při své přesilovce inkasovat. K Harkabusovi před brankou propadl puk a domácí forvard pohotově vystřelil, ovšem Strmeň zachránil svůj tým od pohromy.

02:16

Roman Chlouba se parádně natlačil až před branku, kde ale už neměl dostatek prostoru na zakončení. Najel si až moc na pravou tyč Honzíka a z úhlu jej nepřekonal.

01:36

Domácí sice bojovali v útočném pásmu o puk, jenže za brankou si Trefný vykoledoval faul na Pavlu Mrňovi (JIH), který tak jde ven za držení.

Na vyloučení: 1-0.