konec (0:0, 0:4, 2:0)

06.02.2016, 17:00 • Budvar aréna • 48. kolo • Matěj Mayer (@Matej_Mayer)

Tipsport: 1.47 4.7 4.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:49

Pokus o trefení prázdné branky Motoru skončil neúspěšně. Motor pálil těsně vedle!

58:09

Tak ne. Domácí odvolali brankáře a hrají v pěti už teď!

58:09

Roman Pšurný (CEB) je vyloučen a ještě 54 sekund se bude hrát čtyři na čtyři. Poté bude následovat početní výhoda Motoru.

58:02

Petr Mrázek ve stoprocentní šanci neuspěl! Vynikající zákrok Petra Kváči teď odvrátil téměř jistý gól.

57:03

Jakub Suchánek (CEB) fauloval a jeho tým bude hrát dvě minuty v oslabení. Tak to není zrovna nejvhodnější situace pro Motor.

52:04

52:04 Tomáš NOUZA - 2:4

52:04

České Budějovice právě vstřelily branku!
Ano! Českobudějovičtí doslova protlačili puk za Klimeše a je zaděláno na drama! Po střele Suchánka od modré čáry se puk odrazil k TOMÁŠI NOUZOVI, který jej jen tak mírně usměrnil směrem na branku, a puk kolem gólmana a přes ležícího brankáře prošel až do branky. Jihočeský střelec se tak proti Přerovu prosazuje vůbec poprvé v kariéře! Asistence: Jakub Suchánek.

51:41

Nakonec se opět bude vylučovat. Martin Novotný (PRE) obdržel menší trest a Motor bude moct snížit. Podaří se mu překonat Klimeše podruhé?

51:41

Dnešní utkání sleduje přímo v Budvar aréně plný stadion! 6421 diváků.

51:01

51:01 Josef MIKYSKA - 1:4

51:01

Tak přece jen to vyšlo! Domácí využívají přesilovou hru, když střelu Nouzy dorazil velmi šikovně zády k brance jednadvacetiletý forvard JOSEF MIKYSKA. Lukáš Klimeš tedy není nepřekonatelný. Asistence: Tomáš Nouza.

50:52

Přerovští jsou frustrovaní, což je vzhledem k vývoji utkání hodně s podivem. Jakub Grof (PRE) dostává menší trest a vzápětí si vykoledoval ještě osobní desetiminutový trest.

46:32

Tomáš Sýkora (PRE) znovu vyloučen. Nyní si odpyká trest za hákování a Motor bude mít další příležitost.

42:44

Lukáš Žálčík (CEB) dostává menší trest za sekání, ve stejném čase dostal trest také Tomáš Sýkora (PRE) za hrubost.

42:44

Ne ne ne. Motoru tam dnes nic nespadne! Po dělovce Lukáše Zíba od modré se kotouč odrazil vedle vyjetého Klimeše, ale Lukáš Žálčík ani přes svůj velký důraz nedokázal procedit puk za Klimeše.

42:10

Na trestnou lavici míří další hokejisté. Josef Mikyska (CEB) a Jakub Ferenc (PRE) dostali po dvou minutách.

41:51

Straka s Nouzou znovu zkoušeli nacvičený signál a málem to vyšlo! Tomáš Nouza vyjel bleskově kolem tyče a snažil se prošťouchat puk mezi betony brankáře do klece. Puk se sice přes Klimeše dostal, ale dlouho ležel osamocený na čáře, a potom jej odpálil obránce Přerova.

41:31

Další přesilovky pět na tři pro Motor! Tentokrát bude trvat dokonce 1:30, tak to je velká šance na snížení pro jihočeský celek.

41:01

Tadeáš Král (PRE) si odsedí menší trest za sekání. Podaří se domácím se konečně prosadit?

40:56

Rok Pajič byl úplně sám v mezikruží, ale Klimeš předvedl ukázkový reflexivní zákrok!

Od třetí třetiny nastoupí do branky Českých Budějovic osmnáctiletý Petr Kváča. Ten se úspěšně uvedl ve svém prvním zápase proti Šumperku, nyní si připíše druhý start.

38:47

Domácí si koledují o další gól. Znovu Tadeáš Král mohl skórovat, když zůstal nikým nehlídaný před Bláhou, ale tečoval kotouč těsně vedle!

37:29

Petr Kolmann (CEB) oslabí svůj tým a Přerov bude mít dobrou možnost na vstřelení páté branky. Českobudějovický obránce je vyloučen za sekání.

35:42

35:42 Filip STOKLASA - 0:4

35:42

Přerov právě vstřelil branku!
Přerov neskutečně řádí! V útočném pásmu znovu Zubři sevřeli Motoru, už první šance zaváněla gólem, ale nakonec se uchytila dorážka FILIPA STOKLASY. Asistence: Marek Sikora.

35:26

35:26 Tadeáš KRÁL - 0:3

35:26

Hosté využívají další přesilovou hru po nádherné kombinaci do prázdné brány. Puk putoval od obránce Grofa ke Stoklasovi, který zachoval chladnou hlavu a chytře poslal puk před odkrytou klec TADEÁŠI KRÁLOVI. Asistence: Jakub Grof, Roman Pšurný.

34:25

Martin Novotný (PRE) dvě minuty za hrubost, Jakub Suchánek (CEB) dvě minuty plus desetiminutový osobní trest za zásah do oblasti hlavy a krku, Roman Vráblík (CEB) dvě minuty za hrubost.

Marek Sikora - 0:2

34:17

Ihned po buly chyboval obránce Kolmann, který nerozvážně vyvážel puk ze třetiny, přišel o něj a po přiťuknutí Krále se z vrcholu kruhů přesně trefil MAREK SIKORA. Asistence: Tadeáš Král.

34:08

Lukáš Žálčík (CEB) je vyloučen na dvě minuty a domácí budou hrát v oslabení.

33:57

Obránce Tintěra přihrál puk Lukáši Žálčíkovi, který přejel modrou a projektil z jeho hole mířil do tyče!

32:05

Neskutečný tlak měl domácí tým! Několik nebezpečných puků zasypalo Klimešovu klec, ale ten Přerov stále drží. Je opravdu s podivem, že Motor ještě neskóroval.

30:05

Motor bude hrát dvojnásobnou přesilovku 58 sekund! Dalším potrestaným hráčem hostů je Michal Popelka (PRE).

29:03

Motor bude hrát přesilovku. Za sekání se poroučí na trestnou lavici obránce Lukáš Chmelíř (PRE).

27:11

Budvar aréna je dnes světkem mnoha zajímavých situací. David Kuchejda se natlačil ze strany před branky, byl podražen brankářem, a poté na Klimeše nepříjemně spadl. Následně ležel několik sekund v obranné třetině a otřesený Klimeš a obránce Petr Hořava leželi u své branky.

24:13

24:13 Tomáš SÝKORA - 0:1

24:13

Tak to byla skutečně kuriózní situace. Přerov hrál přesilovku čtyři na tři, navíc gólman Bláha ztratil hokejku, a tak mu ji půjčil obránce Vráblík. K TOMÁŠI SÝKOROVI, kterého si měl hlídat právě domácí zadák bez hokejky, došla přesná přihrávka, a ten tak zavěsil do odkryté klece. Asistence: Jakub Grof, Roman Pšurný.

23:25

Jakub Suchánek (CEB) oslabí svůj tým na dvě minuty za krosček. Motor hraje oslabení tři na čtyři.

22:17

Za vzájemnou potyčku jsou vyloučeni domácí Ladislav Marek (CEB) a přerovský Lukáš Vágner (PRE). Oba obdrželi menší tresty za hrubost. Hraje se čtyři na čtyři.

21:25

Obrovská šance Přerova! Michal Popelka v situaci dva na jednoho poslal přesnou žabku přes obránce Tintěru. Matěj Blinka okamžitě z první pálil do odkryté části branky, ale Bláha se dokázal mrštně přemístit a vynikajícím způsobem vychytal velkou šanci hostů!

15:55

Vyloučen Tomáš Sýkora (PRE) na dvě minuty a Motor bude mít druhou přesilovou hru.

12:18

Lukáš Žálčík se prohnal po pravém křídle a poslal bekhendem ukázkovou přihrávku na osamoceného Jakuba Babku. Ten sám v mezikruží pálil tvrdě z první, ale Klimeš předvedl skvělý zákrok a podržel svůj tým!

11:03

11:03 Neproměněné TS Mrázka

11:03

Bláha se pokusil Mrázkovi puk vypíchnout, což se mu však nepodařilo, útočník Přerova ale nedokázal trefit puk do odkryté klece!

11:01

Petr Mrázek se řítil sám na bránu, ale byl faulován Lukášem Křížem v posledním chvíli. Rozhodčí nařizuje trestné střílení!

05:16

Jako první si početní výhodu zahraje Motor. Matouš Kratochvíl (PRE) si odpyká menší trest za podražení.

04:30

Motor byl v dobré šanci. Josef Mikyska geniálně nahazoval vzduchem na Klimeše, před nímž puk šikovně tečoval Lukáš Žálčík. Puk jen s velkým štěstím pro Přerov neskončil v brance a zůstal ležet u tyče.

00:17

Hned v úvodu obrovský tlak Motoru a málem se rozsvítilo červené světlo za brankou! Květoň střílel, Chovan výtečně tečoval a puk odražený od Klimeše se odrazil přímo před odkrytou klec, kde ho však nedokázal trefit Rok Pajič!

2:4

Branky a nahrávky: 52. Mikyska (Nouza), 53. Nouza (Suchánek) – 25. Sýkora (Grof, Pšurný), 35. Sikora (Král), 36. Král (Grof, Pšurný), 36. Stoklasa (Sikora)

Banes Motor České Budějovice: Bláha (41. Kváča) – Kříž, Kolmann, Suchánek, Vráblík, Tintěra, Zíb, Klinecký – Květoň, Pajič, Chovan – Nouza, Straka, Kuchejda – Žálčík, Mikyska, Babka – Marek, Točík, Švihálek

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Slovák) – Chmelíř, Grof, Pala, Hořava, Novotný, Ferenc, Vágner, Šnajnar – Pšurný, Sýkora, Mrázek – Sikora, Král, Stoklasa – Blinka, Popelka, Kovařík – M. Kratochvíl, Dvořák, Š. Kratochvíl

Rozhodčí: Wagner – Jílek, Šperl

Diváci: 6421 (vyprodáno)