06.02.2016, 16:00 • 40. kolo • Petr Pavlík

Tipsport: 1.5 5.0 4.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V toto chvíli mi nezbývá nic jiného, než Vám popřát hezký zbytek dnešního dne. Užívejte si ho a u dalších onlajnů se mějte hezky. Na počtenou! (18:17:58)
Napínavé střetnutí...
Nic jiného bychom k tomu nemohli dodat. Viděli jsme bojovné utkání plné agresivity, dravosti, chutě a mnoho dalšího. Sparťané šli vždy do vedení, ale Karlovy Vary vždy stáhly její jednogólový náskok. Utkání dospělo až do prodloužení, v nichž rozhodl domácí hrdina MAREK GYÖRI. Jeden bod domů si veze karlovarská Energie, dva body zůstávají doma. HC Sparta Praha poráží výběr HC Energie Karlovy Vary 3:2 po prodloužení.

64:56

Sparta právě vstřelila branku!

Obrovská smůla na straně karlovarské Energie, naopak veliké nadšení na sparťanských tvářích! Hozák po přihrávce od Knoblocha vybojoval puk v útočném pásmu v rohu kluziště, následně ho předložil MARKU GYÖROVI, který z bezprostřední blízkosti prostřeluje brankáře Kuchaře! Sparta tak vítězí po prodloužení 3:2!

64:46

Knobloch má puk na hokejce a rozehrává svým forvardům.

64:28

Buly před Kuchařem.

64:01

Poslední minuta prodloužení je tu.

63:37

Sparťanští beci rozjíždějí svou akci zpoza vlastní branky.

63:12

Chour po zákroku lapačkou přerušuje hru. Následovat bude buly po jeho levici.

62:46

Karlovarští se dostávají pomalu do hry a ohrožují Choura nepříjemnými střelami.

62:16

Hraje se ve středním pásmu.

61:36

Michálek vyváží puk a míří s ním před branku Sparty.

61:29

Svádí se boj ve středu kluziště. Nakonec si bere kotouč Energie.

60:45

Pajk s Vránou vyvážejí kotouč a hosté střídají.

Tomuto se říká pěkná sbírka puků :)

60:05

Domácí chtějí ihned zkraje rozhodnout a ženou se za branku Kuchaře pro nahozenou pryž.

60:01

Třetí perioda nabídla opět parádní podívanou. Šance měla většinou Sparta, ale byla to karlovarská Energie, která dokázala vsítit vyrovnávající branku na 2:2. Za pár okamžiků budeme svědky pětiminutového prodloužení.

60:00

59:58

Už se nic nestane. Půjdeme do prodloužení.

59:20

Menší závar před domácí svatyní, ale domácí vše vyřešili.

58:30

Nikdo na ledě nechce nikomu dát nic zadarmo. Teď to předvedl hostující Rulík.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28

Michálek nabírá rychlost, ale domácí beci se o něj postarali.

57:06

Energie míří dopředu za nahozeným kotoučem.

56:58

Ofsajd na straně hostí.

56:41

Parádním zákrokem se nyní prezentoval Kuchař, který vychytal z mezikruží domácího Lojku.

55:58

Michnáč hledal před brankou najíždějícího O. Procházku, který místo toho aby vystřelil, tak přihrál přesně na hůl hostujícího zadáka.

54:57

Střela Pajka od modré čáry končí jen na zadním mantinelu.

54:34

Tým z Prahy se drží v útočném pásmu.

53:54

Domácí hrají v plném počtu.

53:01

Karlovarští jsou v pásmu, ale chybí tomu střelba.

52:40

Pražský celek se osvobozuje.

52:14

Nyní se provinili ofsajdem.

52:03

Energetici se zabydlují v útočném pásmu a kombinují.

51:54

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Klindera – 2 min., podražení).

50:17

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Karlovy Vary srovnávají průběh dnešního klání. V situaci dvou proti jednomu jeli MILAN DAVÍDEK a Kamil Svoboda. První jmenovaný vzal vše na sebe a propálil Choura střelou pod vyrážečku. Jedeme tedy od znova. Asistence: Kamil Svoboda.

49:55

48:43

Rychlá střela z kruhu v podání Ondřeje Procházky končí v náruči hostujícího strážce svatyně. Ten rozehrává na své zadáky a ti zaklají útok.

48:01

Zmatek před karlovarskou brankou hasí Jakub Vrána.

47:21

Svoboda míří dopředu, ale domácí ho odzbrojili.

46:39

Michnáč zaměstnává svým pobytem v útočném pásmu hostující beky.

46:35

Zakázané uvolnění hostujícího celku.

46:26

Tým HC Energie Karlovy Vary hraje v plném počtu.

45:51

Skvělý brankář Kuchař teď zariskoval a vyhodil kotouč až na druhou stranu Chourovi.

45:19

Sparťané se zatím nemohou dostat do útočného pásma.

44:26

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Hendrych – 2 min., držení protihráče).

43:55

Forvard Pulkrab se snažil o rychlou akci z rohu kluziště, neúspěšně.

43:01

Jeden z domácích útočníků jel sám na brankáře, ale skvělý Kuchař zneškodnil jeho pokus vyrážečkou!

42:21

Tým z Prahy se zbytečně vymanil z útočného pásma nepřesnou přihrávkou.

42:02

Chour přerušuje hru. Vhazuje se po jeho levici.

41:46

Nguyenovi se nepodařilo dostat puk do středního pásma.

40:43

Škoda, že hostujícímu zadákovi na modré přeskočil puk přes hokejku, jinak by z toho byla celkem solidní šance.

40:12

Hosté vyhazují puk ze svého pásma.

40:01

Úvodní buly vyhráli domácí a zakládají útok.

40:01

Hráči se už pomalu trousí ze svých kabin a za malou chvíli začne třetí část tohoto klání.
Třetí třetina začne cca v 17:28 hod.
Ve druhé periodě jsme viděli poměrně vyrovnaný hokej. Pár šancí měli domácí, poté se předvedli i hostující hráči. Nakonec však Sparta dokázala vstřelit rozdílovou branku, když se o to postaral forvard Tomáš Sladkovský. Čeká nás tedy zajímavá třetí perioda, ve které hostující celek bude muset vyrovnat, pokud ještě pomýšlí na body v tomto napínavém střetnutí.

40:00

39:58

Neuvěřitelné!! Domácí v posledních dvou sekundách druhé periody vstřelili gól, ale nakonec po poradě s videorozhodčím branka neplatí! Tím pádem hosté mají na ledě plný počet bruslařů.

39:01

Poslední minuta druhé třetiny.

38:36

Hosté se ale osvobozují vyhozením kotouče přes všechny čáry.

38:05

Svěřenci trenéra Stránského už kombinují v útočném pásmu.

37:58

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Rulík – 2 min., vysoká hůl).

37:08

Jeden z hostujících hráčů jel úplně sám na branku, ale opět Chour výborně zasáhl betonem!!

36:01

Sparťané se teď doslova nahrnuli do útočného pásma a skvělou přihrávkou na zadní tyč se prezentoval Jiří Hozák, který parádně našel TOMÁŠE SLADKOVSKÉHO, a ten posílá pražský celek do vedení. Asistence: Jiří Hozák

36:00

34:52

Lojka už ujížděl do brejku, ale na poslední chvíli mu hostující zadák puk odebral.

34:00

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Jandus – 2 min., podražení).

32:49

Tým HC Sparta Praha hraje v plném počtu.

32:45

A opět skvělý Chour.

32:19

Domácí se na chvilku osvobozují.

31:41

Chour teď perfektně zasáhl proti střele od modré čáry v podání Svobody.

30:55

Zikmund teď kombinuje v útočném pásmu se svými spoluhráči.

30:49

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Györi – 2 min., podražení).

30:16

Lojka se teď tlačí do zakončení, ale hostující hráči mu nedávají ani centimetr zadarmo.

29:41

Kuchař teď riskantně odpálil kotouč se svého pásma.

29:06

Hendrych rozjíždí akci, ale už ho domácí beci na červené zastavují.

28:45

Ti se provinili zakázaným uvolněním.

28:32

Hraje se v obranném pásmu hostí.

27:35

Šance na straně domácích, ale gól z toho nakonec není, jelikož hostující bek situaci zachránil a vyváží kotouč.

27:07

Pajk nahazoval od modré, domácí útočník puk zachytil a poslal ho na zakázané uvolnění.

26:52

Hra přerušena po zákroku Choura.

26:22

Zikmund se vydává na výlet do útočného pásma. tam ho ale domácí beci obrali o kotouč.

25:54

Sparťané na svého soka začínají pěkně tlačit.

25:23

Michnáčovi teď puk přeskočil čepel, jinak by domácí útočník zakončoval do téměř prázdné branky.

24:49

Zeleňák najíždí s pukem do pásma a krouží kolem hostující svatyně.

23:48

Karlovy Vary jeli přečíslení dvou proti jednomu, ale Chour svým zákrokem domácí podržel.

23:39

Po zákroku Kuchaře se hra stěhuje do obranného pásma hostí.

22:39

Sladkovský udělal chybu na středu kluziště a mohl být rád, že karlovarští toho nedokázali využít.

22:00

Oba týmy v plném počtu.

21:20

Teď naopak domácí celek vyhazuje na icing.

20:58

Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

20:06

Domácí vyhrávají vhazování a jedou dopředu.

20:01

V první třetině jsme byli svědky parádní první třetiny, když nejdříve šli do vedení Sparťané zásluhou Vojtěcha Kuldy, ale do přestávky se podařilo Karlových Varům snížit. Postaral se o to Jakub Vrána. Do druhého dějství půjdeme tak za nerozhodného stavu 1:1. Na konci úvodní periody ještě fauloval zbytečně fauloval jeden z hostujících hráčů, a tak půjdeme do druhého dějství ve čtyřech na obou stranách.

20:00

19:51

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Schwamberger – 2 min., vysoká hůl).

19:51

Hosté plném počtu.

17:51

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Zikmund – 2 min., napadení).

16:13

Parádní přečíslení v podání karlovarských. Zikmund našel v přečíslení Nguyena a ten zadovku na JAKUBA VRÁNU, který srovnává stav dnešního zápasu. Asistence: Tomáš Nguyen a Ladislav Zikmund.

15:46

Ofsajd domácích.

15:39

Rychlá obměna hráčů obou týmů.

14:57

Martin Jandus přihrával před branku, ale nikoho v rudém nenašel.

14:10

Domácí mohli jet tři na dva, ale zkazili přihrávku a nic z toho tím pádem nebylo.

13:21

Pokus o rychlý brejk v podání karlovarské Energie.

12:18

Michnáč krouží kolem branky a dívá se komu přihraje.

10:50

11:01

Energie si tuhle přesilovku za rámeček určitě nedá.

10:38

Davídek rozjíždí akci svého celku.

10:07

Tým se Prahy se osvobozuje.

09:50

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (O. Procházka – 2 min., vražení na hrazení).

09:21

Michnáč zkusil střílenou přihrávku, ale ta se neujala.

09:15

Hra se stěhuje před hostujícího brankáře.

07:26

Sparťané vykombinovali tuto akci parádně, když pěknou souhru z kruhu zakončil VOJTĚCH KULDA a svou trefou poslal Sparty do vedení. Asistence: Marek Duben.

07:12

05:06

Oba týmy střídají.

04:22

Györi hledal spoluhráče před brankou, ale neúspěšně.

03:41

Chour přerušuje hru po nahozené střele jednoho z hráčů Karlových Varů.

03:12

02:39

Puk letí do obranného pásma pražského celku.

01:54

Sparťané se ale už usazují v útočném pásmu.

01:28

Energetici se zatím brání obstojně a spěchají za nahozeným pukem.

01:08

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Michálek – 2 min., hrubost).

00:54

Teď pro změnu zakázané uvolnění.

00:46

Ofsajd domácího celku.

00:19

Hráči pražské Sparty se ihned ženou dopředu.

00:01

Hráči obou týmů už nastupují na ledovou plochu.
Ještě jednou dobré odpoledne. Hráči právě ukončují svoje rozbruslení. Za nějakých 20 minut budeme moci začít.

HC Sparta Praha: Pírs (Chour) – Jandus, Knobloch, Bednárik, Kadeřávek, Duben, Zeleňák – Krátký, Michnáč, Lojka, Klindera, Györi, Kulda, Pulkrab, Schwamberger, Hozák, Sladkovský, Šmerha, O.Procházka

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Kuchař) – Michálek, Beer, Pajk, Truhlář, Rulík, Dudek, Vodička – Nguyen, Zikmund, Svoboda, Vrána, Tamáš, Davídek, Hendrych, Janata, L. Procházka, Babka

Rozhodčí: Hodek – Frodl, Lhotský.
Poslední vzájemný zápas

HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha 2:4 (0:2, 2:1, 0:1) Góly: 30. Zikmund, 31. Vrána (Dudek, Davídek) – 3. Kulda (Jandus, Lojka), 29. Havel (Procházka, Knobloch), 45. Pulkrab (Procházka, Zeleňák)