Portugalská Primeira Liga

Vitória FC Setúbal – CS Marítimo

1:1

konec (1:0)

06.02.2016, 19:30 • Estádio do Bonfim, Setúbal • 21. kolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.8 2.9 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Setúbal byl po většinu zápasu lepším týmem a do druhého poločasu vstupoval s jednobrankovým vedením, o které přišlo, když Frederico Venâncio zahrál v pokutovém území nešťastně rukou a následnou penaltu proměnil Fransérgio. Vítězství na stranu Setúbalu mohl v závěru strhnout střídající Meyong, jeho střela ale skončila pouze na pravé tyči. Konečný výsledek. Vitória Setúbal 1 Marítimo 1. (21:26:06)

90+3

90+3

Rohový kop nic nepřinesl a Marítimu byl navíc odpískán útočný faul.

90+3

Marítimo po druhém autovém vhazování v rychlém sledu vybojovalo rohový kop a zřejmě poslední šanci vstřelit gól.

90+2

Druhá minuta nastavení je téměř pryč, Marítimo ale bude ještě zahrávat rohový kop, tak nakonec ne, je z toho autové vhazování.

90+2

Troufám si to odhadovat na tradiční tři minuty.

90+1

Hraje se již minutu nad rámec zápasu, zatím ale není známo, kolik minut bylo nastaveno.

90

Střídající Meyong mohl vystřelit Setúbalu vítězství a tři body, brankář Salin už byl překonaný, jeho přízemní střelu ale zastavila pravá tyč, od níž se míč odrazil zpět do hry!

89

Žlutou kartu dostává Fernando Ferreira (CS Marítimo).

89

André Claro se pokoušel na levé straně proniknout do šestnáctky, ve své snaze ale neuspěl.

88

Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází André Horta, přichází Hassan.

87

Setúbal připravil poslední střídání.

86

Ricardo musel čelit tváří v tvář Djoussému, který se ocitl v obrovské šanci, brankáře Setúbalu ale přízemní střelou propálit nedokázal! Ricardo teď uchránil svůj tým od porážky.

85

Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Bessa, přichází Fernando Ferreira.

84

Costinha napřáhl v blízkosti ke krásné diagonální přízemní střele, která zamířila těsně vedle vzdálenější levé tyče!

83

To by musel být rozhodčí hodně hloupý, kdyby tohle Meyongovi zbaštil.

82

Meyong upadl v šestnáctce po hlavičkovém souboji s protihráčem, během kterého zůstal oběma nohama na zemi, faul se ale nepískal.

81

Je před námi závěrečných deset minut a zatím to nevypadá, že by jeden z týmů měl strhnout vedení na svou stranu.

80

Cissé dnes odvedl slušné penzum práce a závěrečných deset minut bude sledovat z lavičky.

79

Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Cissé, přichází Meyong.

78

Nakonec vlastně měli pravdu oba, jak pomezní rozhodčí, tak Costinha.

77

Costinha se nyní hodně rozčiluje, ale ofsajd byl odpískán správně. Sám Costinha se sice v ofsajdu nenacházel, jeho spoluhráč Cissé už ale ve středu hřiště ano.

77

André Horta se dostal na levé straně šestnáctky k přízemní střele, se kterou si Salin bez větších potíží poradil!

76

Do konce utkání zbývá odehrát necelých patnáct minut. Vstřelí některý z týmů vítězný gól?

75

Marítimo vyrovnalo na 1:1 a jeho fanoušci jsou v hledišti nadšení.

74

Costinha se dostal v pokutovém území ke střele, jeho pokus ze slibné pozice ale zamířil vysoko nad.

73

Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Patrick, přichází Donald Djoussé.

72

72. FRANSÉRGIO - 1:1

72

Marítimo právě vstřelilo branku!
FRANSÉRGIO bezpečně proměňuje penaltu a vyrovnává na 1:1!! Fransérgio poslal brankáře Ricarda na opačnou stranu a poslal míč přízemní střelou k pravé tyči.

71

Žlutou kartu dostává Frederico Venâncio (Vitória FC Setúbal).

71

71. Frederico Venâncio zahrál v pokutovém území rukou.

71

Frederico Venâncio zahrál v pokutovém území nešťastně rukou a Marítimo bude zahrávat penaltu!

70

Střídající Ricardo Dani letos tráví v Setúbalu třetí sezónu a zatím se mu nepodařilo v jeho dresu vstřelit ani jeden gól.

69

Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Makuszewski, přichází Ricardo Dani.

68

Romário napřáhl zpoza šestnáctky k přízemní střele, která zamířila zhruba tři metry vedle levé tyče.

67

Venâncio byl v pokutovém území připraven a centr Marítima z levého křídla odkopl do bezpečí.

66

Rúben Ferreira doběhl na levé straně odražený míč, a přestože nebyl nikým atakován, tak si pomohl zpětnou přihrávkou na brankáře Salina.

65

Ještě se vrátím k předchozímu zákroku Maurícia, který šel u rohového praporku do souboje s protihráče ve skluzu oběma nohama a navíc si před ním ještě povyskočil. Obránce Marítima mohl být rád, že neviděl červenou kartu.

64

Nuno Pinto rozehrál na pravém křídle standardní situaci a do pokutového území poslal střílený centr, který těsně před bránou usměrnil na bránu Cissé, míč byl ale po jeho teči zablokován!

63

Žlutou kartu dostává Maurício (CS Marítimo).

63

Fotbalisté Marítima hrozí po přestávce především centry do šestnáctky, ty ale domácí hráči v pohodě odvrací do bezpečí.

62

Jeden z fotbalistů po přetaženém centru z rohového kopu upadl na levé straně šestnáctky, faul se ale nepískal a hrálo se dál.

61

Costinha se ocitl před pár okamžiky na levé straně šestnáctky ve slibné střelecké pozici, jeho následná střela ale vůbec nezamířila na bránu a domácím fotbalistům byl navíc odpískán faul.

60

Marítimo posílalo do šestnáctky kolmou přihrávku, která byla zablokována, a i kdyby prošla, tak pomezní rozhodčí měl zdvižený praporek.

59

Willian odvedl v obraně dobrou práci a odvrátil míč za postranní čáru na levé straně hřiště.

58

Domácí hráči Setúbalu chtěli zrychlit hru kolmou přihrávkou, ta ale skončila pouze u brankáře Salina, který v klidu rozehrál.

57

Fotbalisté Marítima faulovali u levé postranní čáry ve středu hřiště, jejich ostřejší zákrok se ale obešel bez karty.

56

Cissé na pravém křídle předvedl několik přešlapovaček, jeho následná střela ale byla zablokována.

55

Frederico Venâncio se dostal po rozehrání rohového kopu na vzdálenější levé tyči k hlavičce, ta ale zamířila vedle levé tyče.

54

Fransérgio zůstal ležet na hrací ploše po dalším souboji a začínám mít takové podezření, že pouze simuluje.

53

Patrick na pravé straně obstaral autové vhazování a do pokutového území poslal dlouhý míč, ten ovšem skončil pouze v náručí Ricarda.

52

Útočná akce Setúbalu přinesla pouze autové vhazování, po němž jeho hráči o míč rychle přišli.

51

Setúbal se ubránil a po pravém křídle vyrazil kupředu.

50

Fransérgio byl faulován a zařval, jako by ho na nože brali.

49

Hostující fotbalisté rozehráli rohový kop a po odvráceném míči napřáhli zpoza šestnáctky ke střele, která zamířila vysoko nad.

48

Marítimo zahrozil po pravém křídle, hráči domácího celku ale zvládli střílený centr odvrátit za postranní čáru.

47

Marítimo se rozhodlo během přestávky pro změnu a místo Alexe Soarese vyběhl na trávník Tiago Rodrigues.

46

Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Alex Soares, přichází Tiago Rodrigues.

46

Hlavní rozhodčí si seřídil hodinky a zahájil druhý poločas, jehož výkop obstaralo Marítimo.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:32.
Setúbal vstoupil do zápasu dobře, jenže Marítimo se po čtvrthodině hry osmělilo a výsledkem toho byly dvě nebezpečné střely, o které se postarali Dyego Sousa a Rúben Ferreira, ani jeden ale skvělého brankáře Ricarda nepřekonal. V domácím dresu dvakrát pálil aktivní André Horta, obě jeho střely ale byly nepřesné a krátce před přestávkou vstřelil gól po krásném centru Makuszewskiho hlavou André Claro. Skóre po prvním poločase. Vitória Setúbal 1 Marítimo 0.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+1

Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny 2 minuty.

45

André Horta podruhé v zápase napřáhl k nebezpečné střele a jeho pokus tentokrát zamířil těsně nad!

44

Blíží se závěr prvního poločasu, nad jehož rámec se určitě ještě bude několik minut nastavovat.

43

André Claro je nejlepším útočníkem Setúbalu v letošní sezóně Primeira Ligy a dnes vstřelil svůj devátý gól.

42

42. André CLARO - 1:0

42

Setúbal právě vstřelil branku!
ANDRÉ CLARO střílí gól a v závěru prvního poločasu z ničeho nic posílá Setúbal do vedení!! Makuszewski se prosadil po pravém křídle a poté na vzdálenější levé tyči našel krásným centrem nabíhajícího Andrého Clara, který přesnou hlavičkou poslal míč do brány.

42

Brankář Salin během prvního poločasu předvedl zatím pouze jeden ostřejší zákrok. Fotbalisté Setúbalu střílí slepými náboji.

41

Costinha napřáhl zpoza šestnáctky k táhlé střele, která sice byla dostatečně prudká, ale zamířila mimo. Salin zasahovat nemusel.

40

Romáriovi se opět spustila krev z nosu a hra byla znovu přerušena.

39

Na trávník začal padat prudký déšť a fanoušci v hledišti ustoupili dál od hřiště, aby se schovali pod tribunou.

38

Marítimo se po rozehrání standardní situace k ničemu nedostalo a Setúbal definitivně zažehnal hrozící nebezpečí.

37

Tiago Valente zatáhl za záchranou brzdu a Marítimo bude zahrávat standardní situaci.

36

Žlutou kartu dostává Tiago Valente (Vitória FC Setúbal).

35

Blíží se závěr zápasu a je škoda, že hra byla na delší dobu přerušena, protože Marítimo si vytvořilo tlak, který nyní opadl.

34

Chtělo to hodně tampónů, ale krvácení z nosu Romária se podařilo zastavit.

33

Romário už je v pořádku a vrátil se zpět na hřiště.

32

Zatímco byl Romário ošetřován, Costinha rozehrál rohový kop, po kterém se natahoval Cissé, hosté ale dokázali míč odvrátit do bezpečí.

31

Romário je stále ošetřován, vypadá to ale, že za chvíli už bude moci opět pokračovat v zápase.

30

Romário se nepříjemně střetl s domácím Cissém a z nosu mu teče proud krve.

29

Obránce Romário zůstal ležet na hrací ploše a musí být ošetřován. Hra byla přerušena.

28

Tempo zápasu se zvýšilo a hra se přelévá ze strany na stranu, zatím ovšem bez nějaké gólové příležitosti na jedné nebo druhé straně.

27

Úvodní poločas se přehoupl do své druhé poloviny a zatím marně čekáme na úvodní gól zápasu.

26

Hlavní rozhodčí si ovšem jeho jméno poznamenal do notýsku a musí se mýt od této chvíle na pozoru.

25

Rúben Ferreira předvedl ostřejší zákrok, žluté kartě ale nakonec unikl.

24

Marítimo hraje opravdu skvěle a po vlažných úvodních minutách nyní na hřišti dominuje.

23

Rúben Ferreira rozjel pěknou útočnou akci a poté hledal Maurícia, jeho přihrávka ale postrádala přesnost.

22

Rúben Ferreira se vydal na útočný výlet z pozice obránce a málem překonal brankáře Ricarda.

21

Rúben Ferreira se postaral o nejkrásnější střelu dosavadního průběhu zápasu, která směřovala k tyči, jenže brankář Ricardo vytáhl fantastický zákrok a jeho střelu vyrazil na rohový kop!

20

První chyba ještě žádné nebezpečí nepřinesla, ta druhá už ale zaváněla gólem.

19

Marítimo je během posledních okamžiků utkání lepším týmem, Setúbal mu to ovšem velmi usnadňuje zbytečnými chybami.

18

Dyego Sousa mohl potrestat chybu Nuna Pinta, který doslova daroval míč svému protihráči, jeho zaváhání ale vzápětí napravil výtečným zákrokem brankář Ricardo!

17

Poslední akce Marítima ovšem domácím hráčům ukázala, že nemohou snadno ztrácet míče, protože by se jim to nemuselo vyplatit.

16

Marítimo rozjelo kloudnější akci, po které se dostal do zakončení Edgar Costa, jeho následná střela ale byla hodně nepřesná.

15

Marítimo se dostalo na levém křídle snadno k míči.

14

Marítimo se vydalo do útoku, jenže o míč vzápětí rychle přišlo. Hostům se zatím nedaří kombinovat, a to zejména na polovině soupeře.

13

Setúbal je lepší, ale do skóre se to zatím nepromítlo.

12

Na Estádio do Bonfim se dnes střetávají dva týmy ze druhé poloviny tabulky, přesto se hraje pohledný fotbal.

11

Nechybělo mnoho a Setúbal mohl z první střely na bránu vstřelit gól, jenže hostující brankář Marítima Salin byl proti.

10

André Horta mohl otevřít skóre dnešního zápasu! Podhrotový útočník domácího celku napřáhl z hranice pokutového území k nádherné střele a Salin míč vyrazil. Skvělou práci odvedl Cissé, který založil rychlý protiútok.

9

Setúbal drží míč na svých kopačkách a může se vydat směrem vpřed.

8

Marítimo se postupem času začíná osmělovat a nůžky zápasu se pomalu rozevírají.

7

Dyego Sousa se dostal do první příležitosti na straně Marítima, jenže mu koncovka vůbec nevyšla a brankář Ricardo mohl zůstat v klidu.

6

Cissé stál nebezpečně v blízkosti brány, brankář Salin byl ale pozorný a ukryl před ním míč ve svém náručí.

5

Oba týmy mají problémy s finálními přihrávkami a zatím marně čekáme na další střelu.

4

Žlutou kartu dostává Rúben Ferreira (CS Marítimo).

4

Oba týmy dnes potřebují vyhrát. Setúbal si chce upevnit pozici ve středu tabulky, zatímco Marítimo odpoutat od sestupového pásma.

3

Setúbal vstoupil do utkání aktivněji, zatím se ovšem do žádné dobré příležitosti nedostal.

2

Makuszewski se postaral o první střelecký pokus dnešního zápasu, brankář Salin ale zasahovat nemusel, protože jeho střela byla hodně nepřesná.

1

Vitória Setúbal obstarala výkop zápasu a střetnutí mohlo začít. Domácí fotbalisté se vydali dopředu, jejich první akce ale nic nepřinesla.

1

Fotbalisté obou týmů už jsou připraveni na hrací ploše Estádio do Bonfim a zápas mezi Setúbalem a Marítimem bude moci za pár okamžiků začít.

Vitória FC Setúbal: Ricardo – Tiago Valente, Frederico Venâncio, Willian, Nuno Pinto – Costinha, Fábio Pacheco, André Horta – Makuszewski, Cissé, André Claro.
Náhradníci: Raeder, Hassan, Gorupec, Meyong, Miguel Lourenço, Ricardo Dani, Ruca.

CS Marítimo: Salin – Patrick, Maurício, Romário, Rúben Ferreira – João Diogo, Éber Bessa, Fransérgio – Alex Soares, Edgar Costa, Dyego Sousa.
Náhradníci: Haghighi, Fernando Ferreira, Briguel, Diallo, Tiago Rodrigues, Donald Djoussé, Baba.

Rozhodčí: João Pedro Pinheiro. Asistenti: Nuno Eiras, Jorge Oliveira. Čtvrtý rozhodčí: Luís Alberto Cansado Reforço.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

CS Marítimo:

Marítimo od začátku nového roku na rozdíl od Setúbalu odehrálo o jeden zápas více, výsledkově na tom však není o moc lépe. Marítimo prohrálo čtyři z posledních sedmi zápasů ve všech soutěžích a jen v jednom případě dokázalo naplno bodovat, když 10. ledna zvítězilo v lize vysoko 5:1 nad Moreinense. Fotbalisté Marítima mají o jeden odehraný zápas více, protože se na konci ledna střetly v ligovém poháru s Famalicaem, se kterým remizovali bez branek 0:0.
Vitória FC Setúbal:

Vitória Setúbal prožila špatný vstup do nového roku, když po remíze s Bragou 1:1 prohrála tři utkání v řadě a po výhře nad Academicou následovala další ztráta. Setúbal prohrál od začátku roku čtyři z šesti zápasů a naposledy nestačil na Rio Ave, kde prohrál 2:1.
Setúbal na svém hřišti přivítá v sobotu Marítimo, které potřebuje získat tři body. Zatímco Setúbal se nachází v klidném středu tabulky, tak třinácté Marítimo dělí od sestupového pásma aktuálně pouhé čtyři body. Zápasem 21. kola Primeira Ligy mezi Vitórií Setúbal a Marítimem Vás s potěšením provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.