konec (1:2)

06.02.2016, 18:30 • Pappelstadion • 21. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 2.1 3.45 3.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:26:20)
Následný odkop domácího brankáře je tím posledním, co se dnes událo. Hosté šli brzy do vedení. Domácí ve 21. minutě srovnali, ovšem za tři minuty opět prohrávali. Poté přišla situace, kdy hostující Fröschl zaškobrtl o vlastní nohu a sudí nařídil pokutový kop, navíc z toho byla červená karta pro domácího Novaka. Brankář Kuster ale penaltu chytil a do kabin se šlo za stavu 1:2. Na rozdíl dvou branek zvýšil Ried v 56. minutě. Jenže poté přišly chvíle domácích, kteří i v desíti srovnali. Nejprve se prosadil Malič a v 71. minutě vyrovnal Prietl. Kuster měl dnes dobře postavené tyče, hosté totiž brankovou konstrukci nastřelili hned dvakrát! Bod si tak odnášejí z tohoto velmi zajímavého zápasu oba celky.

90+3

90+3

Dlouho se nehrálo kvůli hádkám, které vyprovokoval domácí trenér. Když dal sudí prostor ke hře, brankář Kuster začal zdržovat a míč si posouvat. Za to ihned vidí žlutou kartu.

90+1

Útočný faul odpískán Hartovi, domácí s rozehrávkou nepospíchají.

90

Hodně špatné řešení brejkové situace na straně hostí, Ried však i nadále zůstává u míče.

89

Domácí rozehrávali přímý kop. Na centrovaný míč ale vyběhl Gebauer a vyboxoval jej do bezpečí!

88

Prada chtěl odcentrovat levou nohou, ovšem centr mu vůbec nesedl a míč končí na tribuně.

87

Na hranici velkého vápně teď kličkoval Schubert, který se nakonec rozhodl pro střelu. Tu chytá domácí brankář!

85

Naposledy střídá i Mattersburg. Místo Pinka na hřiště vbíhá Templ.

84

Dva rychlé útoky na obou stranách. Ten domácí zastavila nepřesná přihrávka. Na druhé straně situaci vyřešil Kuster.

82

Právě Schubert se uvedl hodně tvrdým zákrokem, sudí pouze slovně napomíná.

81

Poslední střídání na straně Riedu, odchází Walch, toho na závěrečnou desetiminutovku nahrazuje Schubert.

80

Další hodně hraniční zákrok, po kterém zůstává na hřišti ležet domácí Malič.

79

Na hřišti to nyní hodně jiskří a jeden tvrdý zákrok střídá druhý.

78

Na hranici velkého vápna dostal míč Hart, jehož pokus dokázal brankář Kuster vyrazit! Důležitý zákrok domácího gólmana!

77

Polverino to s důrazem přehnal a může být rád, že vidí jen žlutou kartu.

76

Podruhé střídají i domácí, Ibser přichází místo Perlaka.

74

Míč končí v zámezí, rozehrávat bude Kuster, který opravdu příliš nepospíchá.

73

Hráči Mattersburgu jsou nyní aktivnějším týmem, do konce zbývá zhruba dvacet minut.

72

Další domácí útok zastavuje útočný faul, který neunikl zraku hlavního sudího.

71

Mattersburg právě vstřelil branku!
To je zápas! Domácí i v desíti srovnávají! Odražený míč si našel za šestnáctkou MANUEL PRIETL, který na nic nečekal a střelou do šibenice srovnává stav tohoto zápasu!

69

Druhé střídání na straně Riedu. Kreuzer nahrazuje dnes velmi aktivního Fröschla.

69

Hostující Fröschl nyní může být rád, že za tvrdý úder rukou do hlavy soupeře nevidí žlutou kartu.

67

Dlouhý centr dokázal hlavou vrátit do vápna Pink, který zároveň našel úplně volného NEDELJKO MALIČE, který hlavou dokázal překonat Gebauera! Máme zaděláno na drama!

66

Druhý rohový kop pro domácí fotbalisty v tomto zápase.

64

Hráči Mattersburgu chtějí být aktivní, drží míč na svých kopačkách a kombinují. Dobře zformovaná obrana Riedu jim ale zatím téměř nic nedovoluje.

63

Nepřesný pas na Fröschla, který na míč nedosáhl.

62

První střídání na straně Riedu. Odchází autor první branky a zároveň hráč, který neproměnil pokutový kop. Möschla nahrazuje Hart.

60

Domácí jsou o dvě branky pozadu a k tomu jim chybí jeden hráč. Uvidíme, zda se s touto obtížnou situací dokáží vypořádat a ještě bojovat o bodový zisk.

59

Ried právě vstřelil branku!
Jeden z domácích obránců posunul hlavou míč přesně na nohu NICA ANTONITSCHE, který jej propasíroval až za záda bezmocného Kustera, hosté vedou o dvě branky!

58

Dlouhý míč dokázal najít adresáta, také hosté vybojovali rohový kop.

56

Po rohovém kopu se hosté opět mohli dostat do brejku. Ten ale za cenu žluté karty zastavuje Höller.

55

Po dlouhé době se domácí dostali k nebezpečnému ohrožení hostující brány, bude z toho druhý roh pro Mattersburg.

54

Fanoušci Mattersburgu se nyní hodně zlobí na hlavního sudího, který neodpískal zákrok na Röchera.

53

Obrovská chyba v domácí obraně, Fröschl obehrál jednoho z domácích obránců a následně trefuje břevno svatyně Kustera, kterého branková konstrukce dnes zachránila už podruhé!

51

Souboj osmiček končí faulem hostujícího Traunera, domácí rychle rozehrávají.

50

Přímý kop Mattersburgu nevyšel a hosté uháněli rychle dopředu. Dobrý obranný zákrok předvedl Röcher, který míč následně odkopl do bezpečí.

49

Reifeltshammer teď hodný ostrým zákrokem zastavil Prietla a vidí žlutou kartu.

48

Kuster si dobrým výběhem došel pro míč, který ihned rozehrává.

47

Holler ve vápně hledal Pinka, na kterého přihrávka neprošla. Oba se na sebe hodně zlobí.

46

Domácí v poločase střídali, odešel Bürger, místo kterého se na hřiště dostal Röcher.

46

Je to tak! První poločas plný zajímavých momentů je za námi. Hosté šli díky brance Möschla do vedení! Ve 21. minutě sice srovnal Pink, jenže tři minuty na to se prosadil Fröschl. V závěru prvního poločasu odpískal hlavní sudí naprosto nesmyslnou penaltu a vyloučil domácího Novaka. Jenže Möschl s penaltou nenaložil podle svých představ, brankář Kuster jej vychytal! My se jen můžeme těšit, co nám přinese druhá pětačtyřicetiminutovka, do které půjdou o gól napřed hráči Riedu!

45+2

45+1

Stále se hraje, ale vypadá, že sudí Lechner každou chvílí odpíská konec první půle.

45

Domácí snažení končí v zámezí, míč pro Ried.

44

Poločas už se spíše jen dohrává, neproměněná penalta na hostech zanechala rozhodně negativní stopy.

42

Míč si postavil Möschl, jenže Kuster vystihl stranu a penaltu chytá!!

41

Neskutečné! Fröschl dostal výbornou přihrávku a postupoval na bránu! Jak ukazují opakované záběry, zaškobrtl o svoji vlastní nohu! Sudí píská penaltu pro hosty a ještě k tomu následuje úplně nesmyslná červená karta pro domácího Novaka!

40

Nepřesný centr domácího Farkase, rozehrávat tak bude Gebauer.

38

Hostující Prada teď předvedl ukázkový šlapák a po zásluze vidí žlutou kartu!

37

Hosté už se radovali, první hlavičku ještě brankář vyrazil před sebe, ale na střelu Fröschla už nedosáhl! Útočník Riedu však v době hlavičky stál v jasném ofsajdu a tak branka být uznána nemohla!

35

V tu samou minutu potrestán Burger, který v souboji s Antonitschem zahrál loktem, hostující obránce dostal pořádně naloženo.

35

Dobrou přihrávku nyní dostal Perlak, který na nic nečekal a ihned se rozhodl pro střelu. Ta však končí hodně mimo!

34

Dlouhá rozehrávka Mattersburgu na vlastní polovině, domácím fanouškům se to nelíbí a pískají!

33

Zblokovaný pokus Riedu, hosté budou rozehrávat druhý rohový kop v tomto zápase.

32

Domácí Maksimenko to s důrazem přehnal a vidí po zásluze žlutou kartu.

30

Domácí nyní kombinují hodně hluboko na vlastní polovině a kupí jednu chybu za druhou.

28

Další hostující výpad končí nepřesnou rozehrávkou, autové vhazování pro Mattersburg.

27

Ried byl blízko třetí branky! Asi dvacet metrů od brány zůstal úplně volný Fröschl, jehož zblokovanou střelu zastavuj břevno! Hosté jsou nyní jasně lepším celkem!

26

Hodně tvrdý souboj u lajny mezi Bergmannem a Burgerem, hlavní sudí ukazuje, že z toho bude volný kop pro hosty.

24

Netrvalo to dlouho a hosté jdou znovu do vedení! Bergmann míč hlavou posunul na THOMASE FROSCHLA, který mezi brankářem a obráncem dokázal míč propasírovat do sítě!

23

Na druhé straně zase uháněli dopředu hráči Riedu, jenže i ty zradila finální přihrávka.

21

Standartní situaci si vzal na starost Velasco, který míč poslal přesně na hlavu MARKUSE PINKA, jehož hlavička končí od pravé tyče v bráně, srovnáno!

20

Zajímavá standartka pro domácí celek!

19

Tohle už vypadalo zajímavě! Výbornou přihrávku dostal Pink, který z první hledal ve vápně Burgera, ovšem hostující obránci byli u míče dříve.

17

Hráči Mattersburgu postupovali do zajímavého brejku, jenže znovu chyběla kvalitnější finální přihrávka.

16

Möschlovi nyní chyběl kousek, aby míč doběhl dříve, než brankář Kuster, který tento sprintérský souboj nakonec vyhrál.

15

S prvním míčem si poradila hostující obrana, pro ten druhý si doběhl brankář Gebauer, který s rozehrávkou příliš nepospíchá.

14

Domácí dostávají možnost celkem zajímavé standartní situace.

12

Hodně kuriózní situace! Hosté rozehrávali roh, první hráč se míče dotkl a běžel do vápna. Přiběhl druhý, který si míč posunul a sudí píská ruku!

11

Bürger si pokryl míč, jenže zezadu dostal tvrdý direkt od Antonitsche, který může být rád, že to nebylo za kartu.

9

Mattersburg teď zatlačil svého soupeře na útočné polovině, chyběla však přesnost v rozehrávce.

8

Jeden z čárových teď ochudil domácí o nadějnou situaci. Hráč, který byl v ofsajdu, tak nehrál a pouštěl míč pro svého spoluhráče. Oba rozhodčí se ale unáhlili.

6

Hráči Mattersburgu šli hned dopředu a chtěli penaltu! Sudí Lechner však zůstává klidným a hra pokračuje.

5

Z ničeho nic jdou hosté do vedení! Na levé straně dostal hodně prostoru Prada, který mezi domácími zadáky dokázal míč dostat před bránu soupeře. Domácí brankář na míč nedosáhl a PATRICK MOSCHL dává ze dvou metrů do prázdné brány!

4

Chybu v hostující rozehrávce málem potrestal Burger. Obránci Riedu nakonec míč dokázali odvrátit do bezpečí.

2

Pro dlouhý nákop Maksimenka si bez problémů došel brankář Gebauer, který už hledá, komu by rozehrál.

1

SV Mattersburg: (4-3-1-2) Kuster – Novak, Maksimenko, Malič, Velasco – Prietl, Holler, Farkas – Perlak – Burger, Pink
Náhradníci: Borenitsch, Ibser, Templ, Sprangler, Ertlthaler, Sanchez, Röcher

SV Josko Ried: (3-4-2-1) Gebauer – Janeczek, Reifeltshammer, Antonitsch – Bergmann, Polverino, Trauner, Prada – Walch, Fröschl – Möschl
Náhradníci: Durakovič, Streker, Gavilan, Honsak, Hart, Schubert, Kreuzer

Rozhodčí: Lechner – Kolbitsch, Gruber.
Poslední dva vzájemné zápasy skončily vítězstvím Mattersburgu (4:1 doma, 1:0 venku).
Dobrý den všem fotbalovým příznivcům. Nejvyšší rakouská fotbalová soutěž pokračuje dalšími zápasy a jedním z nich bude i duel, kdy SV Mattersburt přivítá SV Josko Ried. Domácí se nachází na sedmém místě, jejich soupeř je na předposlední deváté pozici.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

3:3

konec (1:2)

Branky: 21. Pink, 67. Malič, 71. Prietl – 5. Möschl, 24. Fröschl, 59. Antonitsch

Karty:   32. Maksimenko (MTT), 35. Burger (MTT), 56. Höller (MTT), 90+3. Kuster (MTT) – 38. Prada (RIE), 49. Reifeltshammer (RIE), 77. Polverino (RIE)   41. Novak (MTT)

Neproměněná penalta: 42. Möschl (RIE), brankář Kuster zneškodnil

SV BauWelt Koch Mattersburg: (4-3-1-2) Kuster – Novak, Maksimenko, Malič, Velasco – Prietl, Holler, Farkas – Perlak (76. Ibser) – Burger (46. Röcher), Pink (85. Templ)
Náhradníci: Borenitsch, Ibser (76. Perlak), Templ (85. Pink), Sprangler, Ertlthaler, Sanchez, Röcher (46. Burger)

SV Guntamatic Ried: (3-4-2-1) Gebauer – Janeczek, Reifeltshammer, Antonitsch – Bergmann, Polverino, Trauner, Prada – Walch (81. Schubert), Fröschl (69. Kreuzer) – Möschl (62. Hart)
Náhradníci: Durakovič, Streker, Gavilan, Honsak, Hart (62. Möschl), Schubert (81. Walch), Kreuzer (69. Fröschl)

Rozhodčí: Lechner – Kolbitsch, Gruber