Nizozemská Eredivisie

SBV Excelsior – Willem II Tilburg

0:0

konec (0:0)

05.02.2016, 20:00 • Stadion Woudestein, Rotterdam • 22. kolo • Petr Hluchý (@PetrHluchy)

Tipsport: 2.5 3.3 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mne vše, loučím se s vámi a u dalšího textového přenosu na shledanou! (21:58:14)
A máme dobojováno. V dnešním zápase jsme se nakonec vstřelené branky nedočkali, ikdyž byl druhý poločas výrazně aktivnější a ofenzivnější, než ten první. Ve druhých pětačtyřiceti minutách se také karty obrátili a dominantnějšími se stali hráči hostujícího Tilburgu, ikdyž slibné šance byly k vidění na obou stranách.

90+4

90+3

90+3.

90+3

Závar v pokutovém území! Křižnou přihrávkou hledal Van Mieghem v pokutovém území nabíhajícího si Van Weerta, jenž sice na balón nedosáhl, avšak míč prolétl na skluzujícího Heerkense, který skluzem usměrnil balón do vlastního brankáře!

90+2

Bovenberg nacentroval balón na hranici malého vápna, odkud Van Mieghem hlavou poslal míč těsně vedle levé tyče!

90+1

Hlavní rozhodčí bude nastavovat 3 minuty.

90

Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Brandley Kuwas, přichází Daryl van Mieghem.

89

Van der Velden je v útočné akci zastaven, na vině je ofsajd, jenž signalizuje pomezní rozhodčí.

87

Karami dokázal vystihnout Huppertsovu přihrávku na Ogbecheho a odkopem posílá míč za půlící čáru.

86

Hosté se do dalšího útočného tažení budou muset pustit až z vlastní poloviny hřiště.

84

Ogbeche aktivně napadal Drosta při rozehrávce v pokutovém území a nakonec míč končí mimo hrací plochu. Hostující útočník se sice rozčiluje, ale sudí nařizuje odkop od brány.

83

V posledních minutách atmosféra na hřišti houstne a oba celky přitvrzují na důrazu.

82

Balón se i nadále pohybuje na polovině domácího celku, v držení jsou již však hosté z Tilburgu, jenž se ale nedokázali dostat do zakončení.