Belgická Jupiler Pro League

YR KV Mechelen – RSC Anderlecht

2:2

konec (1:1)

05.02.2016, 20:30 • AFAS-stadion Achter de Kazerne, Mechelen • 25. kolo • Patrik Freith

Tipsport: 3.7 3.6 1.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to dnes vše, budu se těšit u dalších přenosů, na shledanou. (22:36:14)
Dnešní utkání sledovalo 10973 diváků.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 5:5. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:20.
A je to konec utkání! Spokojenější dnes budou hráči Mechelenu, pro Anderlecht dnes přichází dvou bodová ztráta. První poločas skončil 1:1, když za domácí skóroval Rits a za hosty srovnal Acheampong. Ve druhé půli jsme viděli stejný počet branek. V 70. minutě vstřelil svůj druhý gól Acheampong, ale o 3 minuty později srovnal na konečných 2:2 krásnou střelou Verdier. Anderlecht tedy zůstává na 3. příčce a Mechelen zůstává na 11. příčce.

90+3

90+2

Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Matthys, přichází Ben Khalifa.

90+2

Sylla už je na nohou, ale domácí obránce zůstává ležet na trávníku.

90+1

Dva hráči se nebezpečně střetli hlavami, na hřiště je volán lékař.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec druhé půle.

89

Ani jeden tým to nezabalil a snaží se vstřelit rozdílovou branku.

88

Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Rits, přichází Crepulja.

86

Vstoupili jsme do poslední pětiminutovky. Podaří se některému z týmů ještě vstřelit branku?

85

Defour nebezpečně došlápl Ritse a může být rád, že nevidí druhou žlutou kartu.

83

I s nastavením zbývá přibližně 10 minut utkání.

82

Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Duričić, přichází Lukebakio.

81

Praet dostal krásnou přihrávku za obranu, ale jeho střela končí na tyčce.

80

Hráči Mechelenu vyrazili do zajímavého protiútoku, finální přihrávka jim ale nevyšla a míče se zmocnili hosté.

78

Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Verdier, přichází Veselinović.

77

Praet si krásně narazil míč s Najarem a dokázal vystřelit, s jeho střelou si ale poradil Gillet.