2. liga skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – HC ISMM Kopřivnice

5:4

po prodl. (1:3, 2:0, 1:1 - 1:0)

30.01.2016, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 38. kolo • Petr Svoboda

Tipsport: 1.4 4.8 4.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tak a ode mě je to pro dnešek vše. Loučí se s Vámi Petr Svoboda a od dalšího zápasu ze Zimního stadionu Václava Nedomanského se budu těšit opět napočtenou. (19:32:42)
Utkání plné zvratů nakonec tedy vyhrávají hodonínští drtiči, kterým se podařilo několik sekund před koncem třetí periody vyrovnat a následně v prodloužení zásluhou druhého dnešního gólu Ondřeje Nedvěda rozhodnout.

62:17

Drtiči právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! Jurásek přihrával do předbrankového prostoru na ONDŘEJE NEDVĚDA, jenž razantní střelou překonal Vrbu a zajistil Oranjes druhý bonusový bod. Asistence: Petr Peš.

62:10

Peš se Špokem parádně kombinovali v útočném pásmu a první jmenovaný střílel z první od modré, puk však míjí bránu.

61:33

Pargáč se prodral přes Daniela Koláře a zakončoval střelou zápěstím, na kterou si s přehledem počkal Zavadil. Vhazování v obranném pásmu SHK.

60:19

Matula se po křídle procpal do útočného pásma a poslal přihrávku na Jakuba Sajdla, jehož zastavuje Vrba.

60:01

Hráči jsou připraveni ve středovém kruhu. Prodloužení začíná.
Po infarktovém závěru třetí třetiny nás čeká prodloužení s "náhlou smrtí", případně samostatné nájezdy.

60:00

59:48

Vrba znovu v pohotovosti, tentokrát proti Kubově střeleckému pokusu.

59:33

Euforie na Zimním stadionu Václava Nedomanského! Zápas bude pokračovat. Ľubomír Škápik pod tlakem natáhl kotouč do středu pásma a vyslal tvrdou dělovku na Vrbovu bránu, kterou za bezmocného brankáře Kopřivnice tečoval PETR PEŠ . Asistence: Ľubomír Škápik, Martin Špok

59:27

Vrba vyráží Škápikovu dělovku od modré a kopřivničtí vyhazují na zakázané uvolnění. Timeout pro tým HC Kopřivnice.

58:18

Po Nedvědově střele vznikl velký závar před Vrbovým brankovištěm, ale skóre je stejné. Hosté vyhazují!

58:12

Je tomu tak, domácí jsou v šesti na buly.

58:12

Hodonínští vybojovali vhazování v útočném pásmu a Stanislav Beťko si vybírá oddechový čas. Vypadá to na hru bez brankáře.

57:03

Červenka na kruhu tvrdě napřáhl a opět prověřil Zavadilovu pozornost. Hodonínský gólman vyráží.

55:53

A Zavadil nyní napravuje své zaváhání výborným zákrokem, když znemožnil Sluštíkovi zakončení do prázdné brány! Tohle byl zákrok utkání.

5:4

Branky a nahrávky: 5. Matula (Sajdl), 22. Nedvěd (Jurásek, Peš), 33. Peš (Špok, Nedvěd), 60. Peš (Škápik, Špok), 63. Nedvěd (Peš) – 4. Matějek (Sluštík), 8. Červenka (Stránský, Slovák), 15. Matějek (Teper), 41. Vydra

SHK Drtiči Hodonín: Zavadil (Štěpanovský) – Kolář, Mikéska, Škápik, Nedvěd, Pokorný (C), Jedlička, Polesný – Matula, Sajdl, Špok – Peš, Jurásek, Kuba – Černohous, Charvát, Tomi – Venclík, Janás. Trenér: Stanislav Beťko

HC ISMM Kopřivnice: Vrba (Juřena) – Dusík, Jašek, Čintala, Vydra, Marek, Merenda, Teper – Matějek, Sluštík, Suchý, Hrubý, Stránský, Tomášek (C), Pargáč, Mach, Červenka. Trenér: Václav Slabý

Rozhodčí: Rudolf Volf – Václav Hanzlík, Leon Wesley