30.01.2016, 17:30 • Zimní stadion Klatovy • 31. kolo • Václav Plánička

Tipsport: 1.45 4.7 4.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:43:44)

61:01

Nymburk právě vstřelil branku!
Obraně ujel po pravém křídle ALEŠ KNESL, který vystřelil Nymburku bonusový bod. Bez asistence

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli branku na obou stranách. Po krátké přestávce tak bude následovat prodloužení.

60:00

50:15

Autorem branky je JAKUB LOUČKA. Asistence: Marek Novák.

44:24

Klatovy právě vstřelily branku!
Přikryl našel zpoza branky před brankou stojícího VOJTĚCHA TULAČKU, který poslal domácí do vedení. Asistence: Roman Přikryl a Michal Špaček

40:01

Druhá třetina nabídla pěknou podívanou, stav je 2:2.

40:00

31:38

Něco starého, něco nového :)

31:38

Autorem branky je STANISLAV EIS. Asistence: Jaroslav Rittig.

31:07

Sklenička vyslal do samostatného úniku DAVIDA MICHELA, který prostřelil Matouška mezi betony. Asistence: David Sklenička a Roman Přikryl

27:34

Autorem branky je TOMÁŠ PACANDA. Asistence: Jan Topinka a David Sklenička.

20:01

Skončila první třetina, ve které byli aktivnější domácí, kteří ale po brance Karla Bičiště prohrávají 0:1.

20:00

14:29

Chybu v domácí rozehrávce potrestal KAREL BIČIŠTĚ. Asistence: Dominik Barbora

13:00

Utkání se zatím hraje bez branek, mírnou převahu mají domácí hráči.

3:4

Branky a nahrávky: 28. Pacanda (Topinka, Sklenička), 32. Michel (Sklenička, Přikryl), 45. Tulačka (Přikryl, Špaček) – 15. Bičiště (Barbora), 32. Eis (Rittig), 51. Loučka (Novák), 62. Knesl

HC Klatovy: Kukin (Lejsek) – Sklenička, Holý, Špaček, Slavík, Marcel, Kubík, Houfek – Přikryl, Michel, Beneš – Tulačka, Andrašovský, Váchal – Topinka, Pacanda, Němec

NED Hockey Nymburk: Matoušek (Špaček) – Kříž, Loučka, Novák, Knesl, Rittig, Pýcha, Eis, Stehlík, Protivný, Bičiště, Jindra, Barbora, Smejkal, Brzák, Čapek

Rozhodčí: Horňáček – Vavruška, Oudes