DHL Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice

6:1

konec (1:0, 2:1, 3:0)

29.01.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 37. kolo • Pavel Pelčák (@PavelPel), Kamila Stříteská Ströer

Tipsport: 1.9 4.4 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:55

Na dvě minuty plus do konce utkání za trest ve hře je vyloučen Michael Čejka (KVA). Trest odpyká Hauzr.

48:57

Na trestnou lavici odchází Adam Rulík (KVA) za nedovolené bránění.

39:32

Na trestnou lavici odchází Benýšek (PCE) za nedovolené bránění.

35:08

Na trestnou lavici odchází na dvě minuty Filip Hauzr (KVA) za příliš mnoho hráčů na ledě.

31:10

Na trestnou lavici odchází za domácí Hendrych (KVA) za nafilmovaný pád a za hostující Benýšek (PCE) za nedovolené bránění.

29:08

Na dvě minuty je vyloučen Benýšek (PCE) za nedovolené bránění. Tudíž po dlouhém oslabení si Karlovarští zahrají přesilovou hru.

27:04

Na dvě minuty je vyloučen Ondřej Pajk (KVA) za vražení na hrazení.

26:40

Na dvě minuty je vyloučen Tomáš Nguyen (KVA) za sekání.

22:52

Na dvě minuty odchází na trestnou lavici Benýšek (PCE) za podražení.

19:27

Na dvě minuty je vyloučen Benýšek (PCE) za podražení.

16:11

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice. Velinský za hákování na dvě minuty.

03:34

Na dvě minuty plus osobní trest za tvrdý zákrok ve středním pásmu je vyloučen Adam Rulík (KVA) za zákrok do oblasti hlavy a krku. Trest odpyká Hauzr.

6:1

Branky a nahrávky: 18. Davídek (Rulík, Hauzr), 24. Janata (Zikmund, Vrána), 33. Zikmund, 52. Vrána (Davídek), 52. Davídek (Čejka, Janata), 55. Zikmund (Nguyen) – 38. Beran (Horyna, Rohlík)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Špírek) – Michálek "A", Truhlář, Rulík "C", Beer, Pajk, Vodička – Nguyen, Zikmund "A", Vrána, Čejka, Janata, Davídek, Babka, Hendrych, Hauzr, Procházka Trenér: Jiří Žůrek

HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Beran, Horyna, Faltys, Kučera, Procházka – Benýšek, Machala, Hoskovec, Rohlík "A", Pipek "C", Kusý, Voženílek, Hlaváček, Martinec, Velinský, Barkóci, Dušek Trenér: Václav Baďouček

Rozhodčí: Kostourek – Belko, Hynek