1. liga (SR)

HK 95 Považská Bystrica – HK Spišská Nová Ves

3:4

po prodl. (1:0, 0:0, 2:3 - 0:1)

29.01.2016, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • Info o změnách stavu (Marek Antalík) sk

Koniec zápasu. (20:20:59)

64:40

Spišská Nová Ves dala gól!

Len 20 sekúnd delilo hráčov od samostaných nájazdov,keď rozhodol o osude stretnutia JAKUB LESŇÁK.
Asistencia: Michal Findura.

61:55

Domáci Lukáš Balušík dostáva – 2. min. za hákovanie a na druhej strane Jakub Lesňák – 2. min. zafilmovanie.

60:01

Začalo sa predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

57:34

Stav zápasu je znovu nerozhodný. Postaral sa o to obranca hostí JOZEF HRUBÝ.
Asistencie: Michal Findura, Gleb Bylina.

55:22

Považská Bystrica dala gól!

Od vyrovnávajúceho gólu domácich neprešli ani tri minúty a Považiania idú do vedenia, keď sa presadil JÁN PARDAVÝ.
Asistencie: Lukáš Dubeň, Jakub Rufati.

52:23

Znovu je vyrovnané. Postaral sa o to LUKÁŠ DUBEŇ.
Asistencia: Jakub Rufati.

48:30

Hostia sa ujímajú vedenia.
Gól strelil GLEB BYLINA.
Asistencie: Michal Findura, Lukáš Vartovník.

42:50

Na Považí hostia vyrovnali. Gól strelil MICHAL FINDURA.
Asistencia: Lukáš Vartovník.

40:11

Martin Osuský dostáva za sekanie dve minúty.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

32:30

Domáci Jaroslav Filo dostáva navyše osobný 10. min. trest za nešportové správanie.

28:15

Jaroslav Filo sedí na trestnej lavici aj v druhej tretine. Tento raz dostáva 2. min. za podrazenie.