26.01.2016, 02:30 • Xcel Energy Center, St. Paul • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.0 3.76 3.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zbyněk Michálek (ARI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:41
Martin Hanzal (ARI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:16 (05:43:10)
1. Anthony Duclair (ARI) 0+0
2. Louis Domingue (ARI) 34 zák., 1 gól, 97,1%
3. Charlie Coyle (MNS) 1+0
V samostatných nájezdech už byli úspěšnější hokejisté Arizony, kteří si díky vítěznému zásahu Anthonyho Duclaira připisují druhý bod. Ještě minutu a půl před koncem to přitom vypadalo, že zvítězí Divočáci, kteří vedli 1:0 a navíc hráli přesilovku. 73 sekund před sirénou ale brankář Dubnyk věnoval svou chybou vyrovnání Vermettovi.

Anthony DUCLAIR - 1:2sn

V samostatných nájezdech zvítězil tým Arizona Coyotes.
Autorem vítězné branky je ANTHONY DUCLAIR.

3. série 0:1

Charlie Coyle vystřelil jen do tyčky, je hotovo!

2. série 0:1

Anthony Duclair si vychutnal Dubnyka bekhendovou kličkou!

2. série 0:0

Koivu zkusil forhendovou kličku, ale neuspěl.

1. série 0:0

Střelu Boedkera zastavil betonem Dubnyk.

Zach Parise neproměnil.

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení nerozhodlo a tak uvidíme samostatné nájezdy, což je po zavedení formátu prodloužení 3 na 3 poměrně vzácný jev. Kojoti byli blíže vítězství, když hráli přesilovku a dokonce vstřelili gól, který ale nebyl pro postavení Boedkera v brankovišti uznán.

Střely na branku v prodloužení – 0:1, celkem – 35:24.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:57

Domi si vyměnil puk s Ekmanem-Larsonem a ještě vystřelil. Klec domácích netrefil.

63:53

Domácí to zvládli a jsou kompletní!

63:15

Stone nastřelil jen Stolla, který dokonce vyrazil dopředu a ušetřil domácím cenné sekundy.

62:47

Rozhodnutí sudích se nemění ani po poradě s videem. Budeme pokračovat!

1:2

Branky a nahrávky: 51. Coyle (Niederreiter, Koivu) – 59. Vermette, rozh. náj. Duclair