HC Prešov – HC Topoľčany

2:3

po prodl. (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)

20.01.2016, 18:00 sk

Duel sa skončil tesným víťazstvom hosťujúceho tímu, ktorý si z východu odnáša dva body. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám príjemný zvyšok večera. (20:20:11)

64:25

Topoľčany dali gól!
Hostia napokon duel rozhodujú 35 sekúnd pred koncom predĺženia. Gól stretlil MARTIN PAVLÍČEK. Asistencie: Michal Kluka, Filip Nemček.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V riadnej hracej dobe sa nerozhodlo a nasledovať bude päťminútové predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

57:02

Domáci celok sa bude musieť brániť. Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za podrazenie Jaroslav Obšut.

52:08

Posledná desaťminútovka riadnej hracej doby tohto zápasu je už v plnom prúde a na východe Slovenska sa v podstate začína odznova. Stav je vyrovnaný, svetelná tabuľa ukazuje 2:2.

49:52

Hostia sa dokázali ubrániť a následne už v plnom počte pridávajú do Martonovej siete vyrovnávajúci gól! Postaral sa oň MICHAL TOMAN. Asistencie: Michal Kluka, Patrik Jarab.

49:41

Prešov nedokázal využiť ani svoju šiestu presilovku v tomto zápase a Topoľčany už hrajú v plnom počte.

47:41

Topoľčany sú ale opäť vylúčené! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za seknutie Partik Jarab.

47:12

Vyskoč je už späť na hracej ploche a zapojí sa do pokusov svojho celku, ktorý sa snaží o vyrovnanie. Do konca riadnej hracej doby zostáva už iba necelých 13 minút hry.

45:12

Topoľčany sa budú opäť brániť. Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za vyhodenie puku Martin Vyskoč.

45:02

Aj v strednej časti hry bol pomer striel vyrovnaný, Prešovčania v ňom zvíťazili iba pomerom 13:11. Všetko teda nasvedčuje tomu, že uvidíme ešte dramatický boj o body.

42:26

Domáci hokejisti nezačali tretiu dvadsaťminútovku využitím početnej výhody a svoj náskok nenavýšili. Potrestaný Kluka už korčuľuje späť medzi svojich spoluhráčov.

40:26

Tretia tretina sa začína rýchlym vylúčením na strane hostí. Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou Michal Kluka.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Druhá dvadsaťminútovka je minulosťou. Priniesla nám dva presné zásahy, o ktoré sa postupne postarali hosťujúci Ružička a domáci Sabol. Východniari tak aj po druhej časti hry vyhrávajú najtesnejším možným rozdielom.