5:4

po s.n. (2:1) (2:1, 0:3, 2:0 - 0:0)

20.01.2016, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 28. kolo • Šimon Sýkora

Tipsport: 1.23 6.2 6.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi neuvěřitelný zápas. Nejprve Kobra vedla 2:0, na konci první a v polovině druhé třetiny pak Klášterec otočil na 4:2. Ve třetí třetině snížil Jakeš a minutu před koncem vyrovnal Antončík. Utkání došlo až k nájezdům, které úspěšně zvrátil na domácí stranu Dominik Novák.

To je ode mě pro dnešek vše, u dalšího onlajnu na počtenou se s vámi loučí Šimon Sýkora. (20:33:21)
Hráči utkání byli vyhlášeni Dominik Novák a Danko Deveri.

5. série 2:1

Puk byl na brankové čáře, ale neprošel! Kobra tak vítězí po samostatných nájezdech.

Znovu uspěl Novák, znovu vymíchal Dlouhého a zakončil mezi betony.

4. série 1:1

Ale neuspěl. Mířil mezi betony, Bílek je rychle secvakl.

Pořadí se otáčí, neuspěl ani Vlach. Hammerbauer může rozhodnout.

3. série 1:1

Škop se pokusil vymíchat Dlouhého, ale neuspěl.

Hammerbauer se prosadil k tyči, nájezdy tak pokračují.

2. série 1:0

Jakeš mohl rozhodnout, trefil vyrážečku. Dlouhý se ani nepohl.

Na druhé straně udělal krásnou kličku do backhandu Deveri. Trefil pouze tyč.

1. série 1:0

Dominik Novák uspěl, trefil se mezi betony Dlouhého.

1. série 0:0

Nic nevymýšlel, vystřelil, Bílek si s jeho pokusem poradil.
První pojede Klášterec. Charousek je první, kdo se pokusí proměnit.

Samostatné nájezdy začínají.
Na řadu přijdou nájezdy. Před tím ale ještě proběhne úprava ledu.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:50

Jakeš nahodil puk, Dlouhý ho vyrazil do vzduchu a odražený kotouč následně spadl za jeho záda. Dlouhý ho ale stihl vyrazit.

64:00

Poslední minuta prodloužení. Pokud nepadne branka, přijdou samostatné nájezdy.

5:4

Branky a nahrávky: 2. Novák (Borovanský), 19. Cafourek, 45. Jakeš (Antončík), 59. Antončík (Jakeš, Hanták) – 20. Nguyen (Hrdlička, Mála), 29. Vrtek (Charousek), 29. Deveri (Nguyen), 30. Deveri (Toušek, Hammerbauer)