1:0

konec (1:0)

17.01.2016, 21:30 • 18. kolo • Pavel Škopek

Tipsport: 8.4 4.65 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a domácí Vitória SC Guimaraes nakonec poráží FC Porto 1:0 a získává cenné tři body. Druhý poločas skončil bez branek, což zajistilo domácím výhru. Porto se sice snažilo o vyrovnání, ale obrana Vitórie byla bezchybná a navíc domácí nejen výborně bránili, ale také nebezpečně útočili. Porto dnes na vstřelení branky nemělo a domácí zaslouženě zvítězili. Aboubakar se nechal zcela zbytečně vyloučit, když viděl dvě žluté karty za hru rukou. Ode mě je to dneska vše, loučím se s vámi a na shledanou. (23:28:09)

90+4

90+3

Aboubakar vidí za své počínání druhou žlutou kartu a je vyloučený! Podruhé zahrál zcela zbytečně rukou!

90+1

Nastaveny jsou čtyři minuty.

90

Vitória se zavřela v obraně a pouze betonuje.

87

Sergio Oliveira obdržel hned po svém příchodu na trávník žlutou kartu.

86

Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází André André, přichází Sergio Oliveira.

86

Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Bouba Saré, přichází Joao Afonso.

85

Do konce základní hrací doby zbývá pět minut. Dokáže Porto s výsledkem ještě něco udělat?

82

Miguel je v pořádku a hra může pokračovat. Porto rozehrávalo standartku, ale Layún nastřelil zeď.

81

Gólman domácích Miguel zůstává ležet na zemi a je ošetřován.

80

Phete vidí za svůj faul žlutou kartu.

79

Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Dalbert, přichází Luis Rocha.

77

Brahimi je skutečně neúnavný. Dnes ale nemá štěstí a obrana ho stále stíhá.

76

Marcano s Marinsem Indim nedokázali dorazit balón do brány a do své moci ho opět získal Miguel.

73

Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Herrera, přichází André Silva.

72

Brahimi v další velké šanci. tentokrát stál v ofsajdu.

70

Varela připravil balón Brahimimu, ale ten bránu opět těsně netrefil.

66

Miguel stále drží domácí ve vedení, Varela tvrdě pálil.

63

Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Boyd, přichází Phete.

62

Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Corona, přichází Varela.

61

Spor mezi Boydem a Herrerou skončil žlutou kartou na obou stranách.

60

Danilo Perreira měl dost času pro střelu na levé straně. Jeho placírka ale nebyla tak nepříjemná a Miguel s ní moc problémů neměl.

59

Corona si svou centrovanou střelou na Miguela nepřišel.

57

Brahimi dlouho kličkoval ve vápně až upadl, sudí Manuel Oliveira mu však pouze gestem naznačil, že má vstát.

56

Bouba Saré fauloval a domácí přišli o balón.

53

Po rohu bylo pískáno kvůli faulu na Miguela, rozehrávat bude Vitórie.

52

Layúnovi se nepodařilo ocentrovat, získal alespoň roh.

50

Valente tentokrát na Marcano nevyzrál a skončilo to útočným faulem.

47

Valente se prosmykl mezi dvěma bránícími hráči, ale na jeho centr nikdo neslyšel.

46

První poločas je za námi a domácí možná trochu překvapivě vedou 1:0. Hned ve čtvrté minutě se po chybě Casillase prosadil Saré a domácí šli do vedení. Porto se poté snažilo odpovědět, ale Vitória byla v obraně bezchybná a navíc Portu stále ještě hrozila. Do konce poločasu se už nic nestalo, a tak domácí stále vedou 1:0 a o zbytku rozhodne druhá půle, která začne přibližně ve 22:32.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45

45.

45

Po rohovém kopu hlavičkoval Aboubakar a Miguel musel akrobatickým zákrokem zasahovat.

44

André André prováhal moment k centru a balón mu byl odcizen.

42

Chvíli před poločasem jsou aktivnější domácí a vypadá to, že své vedení udrží až do přestávky.

39

Danilo Pereira se opřel do balónu, ale trefil prvního hráče v bílém.

36

Corona přišel na středu hřišti s Valentem tvrdě o míč a diváci pískají.

32

Boyd se snažil protlačit balón před Casillasem, ale jeho přihrávka byla vystižena.

28

Aboubakar před bránou při snaze prosadit se hlavou zahrál zcela zbytečně rukou a viděl za to žlutou kartu.

27

Brahimi se kličkou dostal až za hranici hřiště a o balón tak přišel.

24

Herrera hlavou v dobré pozici získal pouze rohový kop.

22

Alexandre Silve nedosáhl na rychlý balón, který ho mohl vyslat do brejku.

18

Tlak hostů roste, ale obrana Guimaraesu stále odolává.

16

Nejprve gólman Miguel zachránil domácí, když vychytal Aboubakara, a poté André André z dálky netrefil bránu jen o několik centimetrů.

13

Porto se zaseklo před pokutovým územím domácích. Brahimi zkusil proniknout, ale neúspěšně.

10

Další dlouhý aut do šestnáctky Porta skončil útočným faulem domácích hráčů.

8

Porto je ze začátku utkání rozhozeno, zatímco Vitória stále využívá úvodního tlaku.

4

4. SARÉ - 1:0

4

Guimarães právě vstřelilo branku!
Cafú nastřelil po autovém vhazování balón směrem na bránu, ten se odrazil ke Casillasovi. Gólman hostí ale udělal velkou chybu, které využil BAKARY BOUBA SARÉ, balón mu sebral a poslal ho za jeho záda! Domácí vedou 1:0.

1

Vitória začala výborně, Boyd o kousíček nedosáhl na přízemní centr z pravé strany.

1

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Dobrý den, vítám vás u online reportáže ze zápasu 18. kola nejvyšší portugalské soutěže. Dnes budeme sledovat zápas mezi Vitórií SC Guimaraesem a FC Portem. Domácí se pohybují ve středu tabulky, mají 23 bodů a jsou osmí. Toto kolo je prvním odvetným, první střet těchto týmů skončil výhrou Porta 3:0. Právě Porto bude favoritem i dnes na hřišti soupeře. Porto se se svými 40ti body dělí o druhou a třetí pozici. Dokáže Porto porazit Viorii i napodruhé? Zápas začíná ve 21:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.