Portugalská Primeira Liga

FC Arouca – Moreirense FC

1:2

konec (1:1)

17.01.2016, 17:00 • Estádio Municipal de Arouca, Arouca • 18. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 2.25 3.2 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:00:59)

Fauly: 11:19.
Moreirense nakonec porážejí domácí Aroucu, když v poslední možný okamžik proměnil pokutový kop Gomes. V prvním poločase se do vedení dostali domácí, když také Simao proměnil pokutový kop. O sedm minut později vyrovnal Sagna. V druhém poločase jsme žádné brankové příležitosti neviděli. Až v nastaveném čase rozhodl Gomes z penalty po faulu Coelha.

90+5

90+4

Moreirense právě vstřelilo branku!
V úplném závěru utkání se hosté dostávají do vedení po proměněné penaltě VÍTORA GOMESE, který s přehledem překonal Bracalliho.

90+3

Coelho poslal na zem v vápně Coronase a vidí rovnou červenou kartu.

90+3

Penalta pro hosty po faulu Coelha!

90+3

V úplném závěru zápasu se mohli radovat hosté. Lima podskočil míč a ten se dostal k Sagna a poslal střelu podobnou té brankové z prvního poločasu. Nyní byl už Bracalli pozorný a míč vyráží.

90+2

Rozhodčí nastavuje v druhém poločase čtyři minuty.

90+1

O centr se postaral Valente. Jeho pokus však odhlavičkoval z nebezpečné pozice Oliveira a uklidňuje hostující tým.

90

Palhinha fauluje ve středu pole a domácí tak budou mít ještě šanci poslat míč do vápna hostů.

89

Wlater se dostal zády k bráně hostů. Dokázal se obtočit kolem Danielsona a vystřelit. Jeho pokus však letí těsně vedle pravou tyč.

87

Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Goncalves, přichází Schons.

86

Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Martins, přichází Coronas.

85

Při napadání fauluje Boateng a domácí budou míč dostatek času na založení útoku ze své poloviny.

83

Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Artur, přichází Zequinha.

82

Střídající Maurides se dostal k míči na hranici vápna a vypálil tvrdou střelu. Stefanović byl pozorný a chytá jeho pokus.

81

Posledních zhruba deset minut pro oba týmy, aby vstřelením branky rozhodly zápas pro sebe a tím si i připsaly tři body do tabulky.

1:2

konec (1:1)

Branky: 18. Simao (pen.) – 25. Sagna, 90+4. Gomes (pen.)

Karty:   38. Simao (ARC), 69. Maurides (ARC) – 78. Martins (MRE)   90+3. Coelho (ARC)

Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 14:7. Rohy: 12:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 11:19.

FC Arouca: Bracalli – Jailson, Gégé, Velazquez, Lima – Nuno Valente, Nuno Coelho – David Simão (54. Maurides) – Artur (83. Zequinha), Roberto (77. Walter), Ivo Rodrigues.
Náhradníci: Rui Sacramento, Pintassilgo, Nildo, Nelsinho, Zequinha, Walter, Maurides.

Moreirense FC: Stefanovic – Sagna, Danielson, Marcelo Oliveira, Evaldo – Palhinha, Filipe Gonçalves (87. Schons), Vítor Gomes – Iuri Medeiros (76. Boateng), Rafael Martins (86. Coronas), Ernest.
Náhradníci: Nilson, André Micael, Schons, Fábio Espinho, Coronas, Fati, Boateng.

Rozhodčí: Godinho – Braga, Rufo