12.01.2016, 17:30 • 34. kolo • David Mencl (@davidmencl)

Tipsport: 1.77 5.0 2.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:24:06)

59:42

Puk je ve středním pásmu.

59:02

Furch jel podél levého mantinelu sám, trefil ale jen dolní oblouk prázdné branky!

58:40

Hosté to zkouší bez brankáře!

58:04

Matějka dobře napadal hostující rozehrávku, Liberec se tak přes půl minuty nemohl dostat z obranného pásma.

56:47

55:34

Tentokrát to byl Zderadička, který dokázal vyhodit.

55:15

Valík podél mantinelu poslal puk až za Hosnedla.

54:47

Matyáš Kašek (SLA) podrazil Zachara, který se z levé strany hnal do šance. Liberec tak má ideální šanci vyrovnat.

54:34

Trochu prostoru navíc dostal Saňa, který tak prověřil Hosnedla.

54:06

Elitní sešívané formace trochu otupila hostující tlak.

52:48

Huňa vypálil z první, jeho pokus byl ale tečován, a tak zamířil jen k zadnímu mantinelu.

52:00

Liberec má v posledních minutách tlak, žádnou větší příležitost si ale zatím nevypracoval.

51:50

Král se dostal k puku mezi kruhy, puk ale poslal vedle branky.

49:26

Slávisté velmi dobře brání, hosté se tak dostávají k Frodlovi jen stěží.

47:03

Kašek našel Šteinera, který okamžitě pálil. Hosnedl byl ale pozorný a dokázal puk vytěsnit.

46:35

Ječný se dokázal rychle vrátit a zablokovat nebezpečnou ránu soupeře.

46:06

Po dlouhé době rozhodčí přerušuje hru, jelikož puk opustil hrací plochu.

44:39

Brankáři nemají ve třetí části zatím moc práce, hra se odehrává hlavně ve středním pásmu.

43:05

43:05 Finové vyhráli MS juniorů. Objeví se někteří pozdější talenti v české juniorské soutěži?

43:05

Valík dlouhou přihrávkou spoluhráče nenašel, a tak se hra vrací před Frodla.

42:44

Paločko prověřil Frodla zpoza obránce.

41:11

Čupova rána prolétla těsně vedle branky.

40:01

Ve druhé periodě se podařilo domácím otočit vývoj zápasu, když se nejdříve o srovnání postaral svým premiérovým gólem za juniory David Šteiner, na kterého navázal o tři minuty později z blízka Matyáš Kašek. Třetí dějství začne přibližně v 18:59.

40:00

39:12

Liberec se po delší době usadil před Frodlem a byla z toho velká šance. V momentě, kdy už se zdálo, že slávisté vyvezou puk do bezpečí, se kotouč odrazil k Paločkovi, který nadvakrát z blízka prověřil Frodla!

37:14

Kašek našel Šteinera, který byl ve velkém úhlu, a tak trefil jen Hosnedla.

36:55

Sešívaní jsou v posledních minutách lepším týmem, Liberec se nemůže už několik minut dostat na delší dobu z obranného pásma.

35:14

Matějka chytře tečoval přihrávku z rohu kluziště, Hosnedl byl ale na svém místě.

34:47

Suda dokázal v pádu vystřelit a Hosnedl si nebyl jistý, jestli puk udržel ve výstroji.

33:14

33:14 Matyáš KAŠEK - 2:1

33:14

Slavia právě vstřelila branku!
Slávisté otáčejí vývoj zápasu! zatáhl puk až za branku, kde byl faulovaný, přesto dokázal kotouč dostat před Hosnedla, kde byl MATYÁŠ KAŠEK, který z první poslal puk pod břevno! Asistence: Adolf Straka a Aleš Furch.

31:47

Tečovaný pokus Drahoráda nadělal Hosnedlovi starosti, nakonec dokázal zareagovat a puk vyrazit.

30:16

30:16 David ŠTEINER - 1:1

30:16

Furch poslal puk od mantinelu na hranici brankoviště, kam si sjel nikým nechráněný DAVID ŠTEINER, který udělal rychlou kličku do bekhendu a zaznamenal svoji premiérovou trefu mezi juniory! Asistence: Aleš Furch.

29:27

Heldák se dostal až před Hosnedla, kterému mířil mezi betony. Dorážet se snažil ještě Ječný, k puku se ale přes dva protihráče už nedostal!

28:25

Kašek ale nakonec dokázal kotouč vybojovat zpět a hledal Furcha, přihrávka ale byla sražena, a tak se Furch do zakončení vůbec nedostal.

28:10

Šteiner vyslal do šance Kaška, tomu se ale puk zamotal mezi brusle.

26:54

Kohút je zpátky ve hře.

26:21

Liberec se nemůže usadit před Frodlem.

25:41

Heldák vyvezl puk až do středního pásma, sešívaní vystřídali.

24:54

David Kohút (SLA) odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

24:09

Zachar se lehce prokličkoval až před Frodla, rychlou kličkou ale neuspěl!

22:34

Furchova střela byla tečována do ochranné sítě.

20:54

20:01

Po první třetině jsou v jednobrankovém vedení hosté, když se na začátku zápasu prosadit v přesilové hře Matěj Paločko. Druhá perioda začne přibližně v 18:12.

20:00

19:39

Ani napotřetí se hostům nepodařilo usadit v útočném pásmu.

19:21

Znovu je kotouč až u Hosnedla.

19:04

Slávisté se po vhazování osvobodili.

18:54

Adolf Straka (SLA) je potrestán za krosček.

18:31

Paločko prověřil pozornost Frodla od modré čáry a získal vhazování v útočném pásmu.

17:42

Liberecká rozehrávka skončila na zakázaném uvolnění.

17:12

Josefus udělal rychlý manévr zpoza branky, puk ale projel brankovištěm mimo hostující klec.

16:39

Kašek udělal kličku na útočné modré, proto se jeho spoluhráč dostal do ofsajdu.

14:52

Liberec se drží v útočném pásmu, do zakončení se ale ještě nedostal.

13:39

Nepřesná rozehrávka domácích přistála na holi Svobody, který ale nedokázal trefit branku.

13:04

Liberec už se tlačil do šance, rozhodčí ale přerušil hru kvůli přihrávce rukou.

11:29

Matějka se dostal ke skákavému puku, nedokázal ho ale usměrnit na branku.

10:25

Paločko je zpátky na ledové ploše.

09:40

Hosté jsou ve čtyřech.

09:27

Slávisté si dobře vyměnili místa, střelu Sani ale Hosnedl dokázal zastavit.

08:25

Matěj Paločko (LIB) vyhodil puk ze hřiště, musí tak na trestnou lavici a SLavia bude mít dvojnásobnou přesilovku.

07:40

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Gecko - 2 min., hákování).

07:24

Zachar se dostal do volného prostoru, odkud pálil k bližší tyči. Frodl tam ale měl svoji lapačku, kterou včas zakročil.

05:52

Ve hře obou týmů je zatím hodně nepřesností, brankáři tak moc práce nemají.

04:10

Od levého mantinelu vypálil Suda, Hosnedl našel puk v lapačce.

03:54

Tečovaný pokus Drahoráda k Hosnedlovi neprošel.

02:34

Valík nahodil ze středního pásma puk v době, kdy se ještě Matějka nestihl vrátit z útočné třetiny. Odpískán tak je úmyslný ofsajd.

01:11

01:11 Matěj PALOČKO - 0:1

01:11

Liberec právě vstřelil branku!
A hosté první přesilovku v zápase bleskově využívají! Huňa poslal kotouč MATĚJI PALOČKOVI, který si vybruslil od mantinelu a mířil přesně do bližšího rohu! Asistence: Jozef Huňa.

00:56

Peter Čupa (SLA) je potrestán za sekání.

00:52

Furch nahrál před branku Šteinerovi, který ale nedokázal usměrnit kotouč mezi tři tyčky.

00:01

HC Slavia Praha: Frodl (Sochůrek) – Valík, Čupa, Drahorád, Zderadička, Straka, Saňa – Matějka, Kašek, Heldák, Ječný, Šteiner, Vyskočil, Josefus, Suda, Horák, Mareček, Kohút, Furch

Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Vacek) – Bednář, Turek, Klinger, Kunst, Mečíř, Tržický – Pokorný, Šír, Kalfiřt, Huňa, Průžek, Rubeš, Král, Gecko, Svoboda, Zachar, Paločko, Chlum

Rozhodčí: Krob – Votrubec, Ševic.
HC Slavia Praha

Slávisté mají mnohem lepší pozici v tabulce než Liberec. Aktuálně drží šesté místo, o skóre jsou před nimi Vítkovice. Sešívaní tak stále bojují o přední příčky a zároveň co nejlepší výchozí pozici před vyřazovacími boji. V posledních zápasech se ale červenobílým příliš nedařilo. Na ledě nejvzdálenějších soupeřů totiž dvakrát prohráli. Nejdříve podlehli Třinci 0:2, z Vítkovic si poté odvezli debakl 0:8.
Bílí Tygři Liberec

Liberci se zatím vůbec nedaří, v tabulce je až na 14. místě, a tak musí v každém zápase bojovat za udržení se na příčkách zaručující play-off. Bílí Tygři mají momentálně sedmibodový náskok na sedmnáctý Litvínov. V posledních zápasech se Liberci poměrně dařilo, sice o gól podlehli Litvínovu, v prvním duelu v roce 2016 ale dokázali přetlačit po prodloužení první Spartu.
Zápas 34. kola DHL extraligy juniorů mezi pražskou Slavii a libereckými Bílými Tygry byl z původního sobotního termínu přeložen už na úterý, hrát se bude od 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:1

Branky a nahrávky: 31. Šteiner (Furch), 34. Kašek (Straka, Furch) – 2. Paločko (Huňa)

Rozhodčí: Krob – Votrubec, Ševic