Jakub VORÁČEK (PHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:08

Radko GUDAS (PHI) 0+0 0 střel, čas na ledě 20:43

Michal NEUVIRTH (PHI) 21 zákroků, 3 góly, 87,5%

Tomáš PLEKANEC (MTL) 0+0 1 střela, čas na ledě 19:56

Tomáš FLEISCHMANN (MTL) 0+0 2 střely, čas na ledě 15:37
3. Sean COUTURIER (PHI) 1 + 1
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Philadelphia Flyers: 31

Montreal Canadiens: 24
Jenže Montreal to již nestihl a dnes na ledě Letců prohrává! Sledovali jsme velmi pohledné utkání, v němž hlavně domácí předváděli velmi dobrý výkon, dnes podpořený pozornou defenzivou. Montreal toho naopak dnes tolik nepředvedl, směrem dozadu tam byly nějaké chyby, ve středu hřiště to nebylo špatné, ale v útočné fázi si hosté moc nevěděli rady, byť jsou na jejich kontě tři góly.

59:40

Vhazuje se ale ve středním pásmu, hosté ale získali puk a jdou okamžitě do útoku.

59:35

Hosté pokračují v šesti, nyní si ale Montreal bere oddechový čas.

59:04

59:04 Daniel CARR - 4:3

59:04

Montreal právě vstřelil branku!
A pozor, byť se Neuvirthovi podařilo puk levým betonem vyrazit, po prozkoumání celé situace videem rozhodli rozhodčí o tom, že puk již byl za brankovou čarou a uznali gól Montrealu, jehož střelcem se stává DANIEL CARR. Asistence: David Desharnais a Lars Eller.

59:04

Neuvirth sedí ve své brance po střele Carra, kterou bravurně vyrazil levým betonem.

59:00

Mezitím se do hry již zapojil vyloučený Couturier a domácí se brání v pěti.

58:42

Až nyní se na led dostává další hráč s holí.

58:13

Pozor, domácí hráč ztratil hokejku a Letci se tak brání pouze ve třech.

57:17

Střely soupeře se zatím domácím daří blokovat, velmi dobrá defenziva Letců.

56:59

Až nyní se hosté usazují v útočném pásmu.

56:41

A hosté to zkoušejí v šesti, bez brankáře, přesilová hra šesti proti čtyřem!

56:41

Couturier fauluje a za hru vysokou holí dostává dvouminutový trest.

56:13

Blíží se závěr třetí třetiny a hosté stále prohrávají o dva góly, zřejmě se brzy dočkáme power-play v podání Canadiens.

55:17

Montreal v útočném pásmu, hosté se ale těžko prosazují, je to hlavně o soubojích u mantinelu.

54:33

Po střele Ellera, která byla zablokována, se bude vhazovat ve třetině Letců.

54:00

Puk ve středním pásmu, kde "řádí" Radko Gudas, ten tam k ledu srazil Brendana Gallaghera.

53:29

Vyložená šance Paula Byrona, kterému Barberio adresoval přesnou přihrávku na levou stranu, jenže forvard čtvrtého útoku jako by zazmatkoval a nedokázal lépe zakončit.

53:00

Zakázané uvolnění Montrealu, domácí se vrací do útočného pásma.

51:21

Nahozený puk za branku Montrealu, domácí zůstávají v útočném pásmu.

51:02

Střelu Radko Gudase vyráží Scrivens do ochranné sítě, hra přerušena.

49:23

Ani tentokrát, kdy ho odstavil od puku Giroux, za brankou Flyers se tak alespoň na okamžik Tomáš pobavil s Radko Gudasem po přerušení hry.

49:10

Plekanec se snaží dostat k puku v útočném pásmu, ale to se mu zatím nedaří.

48:22

Jenže domácí se zatím výborně brání a nepouští hráče Canadiens do zakončení.

47:56

Nahozený puk do třetiny Flyers, hosté se dostávají do útočného pásma.

46:35

Vhazování po levici Neuvirtha, domácí ale vyhráli vhazování a jdou do útoku.

45:41

45:41 Sean COUTURIER - 4:2

45:41

Philadelphia právě vstřelila branku!
Chybu v rozehrávce Montrealu potrestal SEAN COUTURIER, který se u levé tyčky dostal k dorážce a dokázal "propasírovat" puk do branky. Asistence: Nick Schultz a Brayden Schenn.

44:29

44:28

Sekundu před návratem vyloučeného Jemelina pálí z levé strany Giroux, ale Scrivens v pohodě chytá.

43:58

Philadelphii se zatím tato přesilová hra vůbec nedaří, navíc je Simmonds v ofsajdu, hra opět přerušena.

43:37

Útočnou snahu Letců přerušil odpískaný ofsajd Couturiera.

43:17

Hosté vyhazují puk až k Neuvirthovi, ten se zapojil do rozehrávky.

43:03

Jakub Voráček si nabruslil do útočného pásma, ale jeho spoluhráči neudrželi puk ve třetině.

42:29

Vylučuje se, na trestnou lavici zamířil hostující Jemelin za krošček.

41:58

Galchenyuk pálí z otočky, od modré, ale branku Flyers netrefuje.

41:15

Toto vyhození puku domácích je již zakázané uvolnění, vhazovat se bude před Neuvirthem.

41:04

40:44

Přesilová hra hostů se pomalu chýlí ke svému konci.

40:01

Další třetina začne přibližně v 3:33.
A víc již Montreal nestihne, druhá třetina končí. Do kabin odcházejí s jednobrankovým náskokem domácí hokejisté, kteří byli lepší v této části zápasu. Hosté byli pod tlakem, ale přesto půjdou do třetí třetiny s nadějnou ztrátou.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:43

Hosté jsou zpět v útočném pásmu, Subban pálí od modré, branku ale netrefuje.

39:31

Radko Gudas vyhazuje puk ze třetiny.

39:03

Ryan White jde opět na trestnou lavici, tentokrát za naražení na mantinel.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:22

Důležitý gól Montrealu, navíc vstřelený v závěru druhé třetiny, stále je tak vše otevřené.

37:03

37:03 Brendan GALLAGHER - 3:2

37:03

BRENDAN GALLAGHER šikovně tečuje před Neuvirthem střelu Jemelina a puk proklouzl Neuvirthovi do branky. Asistence: Alexander Jemelin a Max Pacioretty.

36:13

Montrealu přesilová hra pomohla, i nyní zůstává v útočném pásmu.

35:29

34:40

Letci se zatím úspěšně brání, puk míří ze třetiny a domácí bleskově střídají.

34:15

Hosté zůstávají v útočném pásmu.

33:50

Dobrý průnik Paciorettyho, který Neuvirth výborným zákrokem vytěsnil.

33:29

Ne, ani tentokrát branku Neuvirtha hokejisté Montrealu neohrozili, další příležitost budou mít nyní, kdy je vyloučen Ryan White za nedovolené bránění.

33:10

Hosté se nyní nemohou v podstatě dostat ani ke střele, možná nyní, kdy bojují o puk v útočném pásmu.

31:25

Jenže je pískán icing Montrealu a hra se tak opět dostává do třetiny Canadiens.

31:19

Radko Gudas nahazuje puk do útočného pásma, ale hosté se zmocňují puku.

30:34

Hra přerušena, následuje komerční přestávka.

29:34

Letci jsou jasně lepší, po střele Whiteho zasahuje Scrivens, který přerušuje hru.

29:09

Hosté rozehrávají, ale nyní mají velké problémy přejít přes střední pásmo.

28:12

28:12 Wayne SIMMONDS - 3:1

28:12

Letci odskakují na dvoubrankový rozdíl, po vyhraném vhazování pálí od modré Gostisbehere, jehož střelu před Scrivensem tečuje WAYNE SIMMONDS a puk končí v brance Montrealu, využitá přesilová hra! Asistence: Shayne Gostisbehere a Brayden Schenn.

27:40

Po vyhraném vhazování vyhazují hosté puk z vlastní třetiny.

27:12

Puk se opět dostává ze třetiny Canadiens a elitní přesilovková formace Flyer míří na střídačku.

26:55

Voráček čekal na přihrávku marně, hosté vyhazují puk.

26:40

Letci v přesilovkovém rozestavení.

26:26

P.K. Subban zahákoval Girouxe, který si šikovně podržel hůl soupeře pod rukou a domácí si zahrají přesilovou hru.

26:12

Giroux ve spolupráci se Simmondsem postupují k brance soupeře, druhý jmenovaný vypálil z pravé strany, ale branku netrefil.

25:49

V dosavadním průběhu druhé třetiny vypálili domácí již sedm střel na branku, hosté zatím pouze dvě.

24:58

Hra přerušena v útočném pásmu Letců, elitní formace domácích způsobila rozruch před brankou Canadiens, bude se vhazovat po levici Scrivense.

23:57

Puk míří ze třetiny hostů, kteří jsou nyní pod tlakem!

23:20

23:20 Shayne GOSTISBEHERE - 2:1

23:20

Tentokrát již ale Scrivens nedokázal zneškodnit dělovku SHAYNE GOSTISBEHEREHO, který se po vyhraném vhazování dostal ke střele od modré a dělovkou vymetl pravý růžek hostující branky. Asistence: RJ Umberger a Scott Laughton.

23:14

Jakub Voráček se z pravé strany dostává do zakončení, Scrivens jeho pokus dokázal zneškodnit, byla to ale nebezpečná střela!

22:37

Markov pálí od modré, ale branku Flyers netrefuje, domácí se dostávají k puku.

21:39

21:37

Skvělý zákrok Bena Scrivense po střele Couturiera!

20:46

Simmonds netrefuje od modré branku Montrealu a hosté vyhazují puk ze třetiny.

20:22

Do druhé třetiny vstupují s výhodou přesilové hry domácí, kteří jsou již nyní v útočném pásmu.

20:01

Další třetina začne přibližně v 2:38.
První třetina nabídla velmi dobrý hokej, kterému tentokrát nechyběly ani góly. Domácí šli do vedení po chybě soupeře v útočném pásmu, kdy se do úniku dostal B. Schenn. Poté byli Letci o něco lepší, ale hosté se nevzdali a z nenápadné akce srovnali, když se napodruhé prosadil Galchenyuk.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:39

Vylučuje se, na trestnou lavici usedá Jeff Petry za držení.

19:10

Del Zotto pálí z levé strany, Scrivens střelu ale viděl a ukryl puk ve své výstroji.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:46

Skvělý zákrok Bena Scrivense proti střele Girouxe, který se opět dostal před branku, ale bekhendovou střelou na gólmana soupeře znovu nevyzrál.

18:18

Puk za brankou Philadelphie, domácí se snaží rozehrát a hlavně neudělat zbytečnou chybu.d

17:52

Galchenuyk se snaží vybojovat puk ve středním pásmu, to se mu ale nedaří.

17:10

Hosté v útočném pásmu, zatím je to ale o soubojích u mantinelu.

16:41

Zakázané uvolnění hostů, hra se tak vrací před Scrivense.

15:58

Hosté rozehrávají z vlastní třetiny, jejich postup se ale zastavuje ve středním pásmu.

14:14

14:14 Alex GALCHENYUK - 1:1

14:14

ALEX GALCHENYUK se dostal ke střele od modré, ta první mu byla zablokována, ale puk se k němu odrazil a druhá střela již zaplula za záda Michala Neuvritha. Asistence: Mark Barberio a Daniel Carr.

13:14

Claude Giroux se nachomýtl před branku Canadiens, kam dostal parádní pas, ale z bezprostřední blízkosti Scrivense nepřekonává!

12:50

Jemelin od modré pálí, z levé strany, Neuvirth je na svém místě a chytá.

12:09

Neuvirth zastavuje za vlastní brankou nahozený puk soupeře a pomáhá tak vlastním obráncům.

11:44

Scrivens měl zakrytý výhled, přesto střelu Streita lapil a přerušil hru.

10:52

Gallagher pálí z levé strany, ale Neuvirth jeho střelu z bezprostřední blízkosti vyrazil.

10:18

Po střele Simmondse zasahuje Scrivens, který přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

10:04

Hraje se ve třetině Montrealu, domácí se ale nedostávají ke střele.

09:37

Ben Scrivens má puk ve své lapačce a přerušuje hru.

08:49

07:55

Del Zotto dokázal vyhodit puk ze třetiny.

07:43

Galchenyuk pálí z mezikruží, ale branku Neuvirtha netrefuje.

07:22

Hosté mají možnost srovnat skóre.

06:49

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Nick Schultz - 2 min., hákování).

05:06

05:06 Brayden SCHENN - 1:0

05:06

Domácí jdou do vedení, Markov chybuje v útočném pásmu, kde jeho pas vystihl Couturier, ten si všiml najetého BRAYDENA SCHENNA, který se z pravé strany dostal sám před Scrivence, kterého překonal střelou do pravého růžku. Asistence: Sean Couturier.

03:34

Radko Gudas rozehrává, jeho parťák v obraně Del Zotto napálil puk do útočného pásma.

02:59

Chyba v rozehrávce, k puku se ve středním pásmu dostává Subban, jenže ten se dostává do ofsajdu.

02:45

Domácí rozehrávají zpoza vlastní branky.

01:54

Zakázané uvolnění domácích, vhazovat se bude po levici Neuvirtha.

00:50

První útočná akce domácích, Desharnais ale vybojoval puk za vlastní brankou.

00:30

Michal Neuvirth poprvé zasahuje při snaze domácích, Gallagher tam sám pronikl až před branku.

00:01

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Mason) – Del Zotto, Gudas, Streit, N. Schultz, Gostisbehere, L. Schenn – Voráček, Giroux, Simmonds – Raffl, Couturier, B. Schenn – VandeVelde, Bellemare, White – Read, Laughton, Umberger

Montreal Canadiens: Scrivens (Condon) – Beaulieu, Subban, Markov, Petry, Jemelin, Barberio – Pacioretty, Plekanec, Gallagher – Fleischmann, Desharnais, Smith-Pelly – Carr, Galchenyuk, Eller – Byron, Mitchell, Flynn

Rozhodčí: Walsh, Charron – Heyer, Nowak.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Montreal Canadiens
Montreal v posledních zápasech naznačil zlepšení a snad je zažehnána série prosincových porážek, která vrcholila sérii šesti proher v řadě. Nejprve Montreal zvítězil v Tampě po nájezdech, pak sice podlehl "rozjeté" Floridě, aby ale v posledním zápase zesměšnil Boston na jeho ledě výsledkem 5:1!
Philadelphia Flyers
Letci mají za sebou třetí porážku v řadě, všechny venkovní duely nezvládli, nicméně nebyly to nijak jasné zápasy z pohledu vítězů. Zejména v posledním zápase na ledě Králů z Los Angeles sehráli Letci výtečnou partii, když sice nezachytili nástup soupeře v první třetině, pak ale ve zbývajících 40. minutých byli lepší, vyrovnat se jim ale nepodařilo a nakonec těsně prohráli 1:2.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání základní části NHL mezi PHILADELPHIÍ FLYERS a MONTREALEM CANADIENS.

Staňte se fanoušky stránky NHL.cz.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

4:3

Branky a nahrávky: 6. B. Schenn (Couturier), 24. Gostisbehere (Umberger, Laughton), 29. Simmonds (Gostisbehere, B. Schenn), 46. Couturier (N. Schultz, B. Schenn) – 15. Galchenyuk (Barberio, Carr), 38. Gallagher (Jemelin, Pacioretty), 60. Carr (Desharnais, Eller)

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Mason) – Del Zotto, Gudas, N. Schultz, Streit "A", L. Schenn, Gostisbehere – Voráček, Giroux "C", Simmonds "A" – B. Schenn, Couturier, Raffl – Umberger, Laughton, Read – Bellemare, VandeVelde, White

Montreal Canadiens: Scrivens (Condon) – Beaulieu, Subban "A", Markov, Petry, Jemelin, Barberio – Pacioretty "C", Plekanec "A", Gallagher – Fleischmann, Desharnais, Smith-Pelly – Carr, Galchenyuk, Eller – Byron, Mitchell, Flynn

Rozhodčí: Walsh, Charron – Heyer, Nowak

Diváci: 19 163