Erste Bank Young Stars League

HK SŽ Olimpija Lublaň – HC LERAM Orli Znojmo

4:6

konec (2:4, 0:1, 2:1)

06.01.2016, 18:00 • Hala Tivoli • 28. kolo • Info o změnách stavu (Vojta Pojer (@VojtaPojer))

Konec zápasu. (20:27:42)

59:47

Orli právě vstřelili branku!
MICHAL MANDÁT rozhoduje zápas! Asistence si dokonce připisuje brankář Jindřich Pacl.

58:38

Olimpija právě vstřelila branku!
A domácí dramatizují utkání! LUKA ULAMEC dal drakům naději na srovnání. Asistence: Matič Snoj a Andraž Kompolšek.

57:10

Lublaň to zkouší v šesti!

50:35

Jiskřičku naděje na zvrat vykřesal MATIČ SNOJ. Podaří se domácímu týmu vyrovnat? Asistence: Nik Sitar a Mitja Pazlar.

42:31

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Hačecký - 2 min., sekání).

40:01

40:00

38:09

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Beran – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HDD Telemach Olimpija Ljubljana (Chvatal – 2 min., hrubost).

36:45

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Jeřábek - 2 min., sekání).

32:33

A Orli opět odskakují na tři branky! Tentokráte přesilovku využil FILIP JEŘÁBEK. Asistence: Michal Kruckovič a Tomáš Račický.

31:32

Vyloučení v týmu HDD Telemach Olimpija Ljubljana (Kompolšek - 2 min., podražení).

26:33

Vyloučení v týmu HDD Telemach Olimpija Ljubljana (2 min. - příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Chvatal.

20:01

Po přestřelce v úvodních deseti minutách se situace na ledě uklidnila a žádné další branky už v první periodě nepadly.

20:00

08:05

Po pouhých patnácti vteřinách je ale opět sníženo na rozdíl dvou branek dílem MATIČE SNOJE! Asistence: Nik Sitar.

07:50

Neskutečné! O pouhých čtyřicet šest minut později se prosazuje TOMÁŠ HAČECKÝ, který navyšuje vedení hostů už na tři branky! Asistence: Jan Jambor.

4:6

Branky a nahrávky: 5. Chvatal (Ulamec, Krasovec), 9. Snoj (Sitar), 51. Snoj (Sitar, Pazlar), 59. Ulamec (Snoj, Kompolšek) – 1. Beran (Svatuška, Mandát), 6. Lander (Mandát), 8. Jeřábek (Musil, Štuk), 8. Hačecký (Jambor), 33. Jeřábek (Kruckovič, Račický), 60. Mandát (Pacl)

HK SŽ Olimpija Lublaň: Zorman (8. Oblak) – Pancur, Kompolšek, Krasovec, Batič, Srpčič, Pusenjak – Pazlar, Snoj, Sitar – Strazisar, Ulamec, Chvatal – Klanšek, Rus, Kuhar.

HC LERAM Orli Znojmo: Pacl (Vávra) – Švanda, Mandát, Porzer, Štuk, Kruckovič, Kiss – Beran, Lander, Svatuška – Jeřábek, Musil, Račický – Hačecký, Jambor, Niederhafner – Šlégl.

Rozhodčí: Lešnjak – Čertanc, Javornik