06.01.2016, 18:00 • Bouchalky • 25. kolo • Jakub Janů

Tipsport: 2.2 4.2 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (20:34:58)

64:46

Vrchlabí vstřelilo branku!
Neskutečný zkrat domácích daruje hostům dva body. Kotouč odražený od mantinelu dorazil za záda Slámy JAN MATĚJKA. Asistence: Tomáš Jirků.

63:32

Pár šancí teď měli zas naopak domácí, ale žádná střela nezapadla Jelínkovi do brány.

62:20

Další šance hostů, jenže tentokrát netrefili vůbec bránu.

61:17

Do další šance se dostali tentokrát hosté, ale Sláma jejich střelu v pohodě kryje.

60:21

Tomáš Střecha se prodral až před Jelínka. Jeho střela, ale skončila pouze v brankárově výstroji.

60:01

60:00

59:48

Michal Kaňka se ještě v závěru dostal do velké šance, ale jeho střela namířila pouze do betonu brankáře.

59:12

Autorem branky je MARTIN KLEMENT. Asistence: Adam Jandejsek.

58:38

Autorem branky je MARTIN KLEMENT.

58:28

Kunstmüller se dostal do obrovské šance kdy mohl střílet do prázdné brány, ale vůbec ji netrefil.

57:28

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Procházka - 2 min.).

57:10

Střelu jednoho z hostu zachytil Sláma v lapačce.

56:52

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pleva - 2 min., krosček).

56:19

Žďár právě vstřelil branku!
Autorem branky je JOSEF HRON. Asistence: Petr Štěpánek, Petr Beneš.

55:38

Autorem branky je TOMÁŠ ŠŤASTNÝ.

54:14

Autorem branky je JAN MATĚJKA.

52:42

A další gól domácích. Hron svojí dlouhou nahrávkou z vlastního pásma našel v útočném pásmu na modré čáře LUKÁŠE BUREŠE, který střelou k levé tyči nedal Jelínkovi šanci. Asistence: Josef Hron

50:49

A je tu snížení domácích. PETR ŠTĚPÁNEK obral hostujícího obránce o puk, následně se dostal do šance kterou dokázal využít a svojí přízemní střelou překonal Jelínka. Asistence: Luboš Kunstmüller

50:21

Po další šanci domácích kryje kotouč v lapačce hostující brankář a bude následovat vhazování před jeho svatyní.

49:18

Bureš vybruslil mezi kruhy a vystřelil na Jelínka, ten ale ukryl kotouč v lapačce.

48:14

Pěknou nahrávku dostal Štěpánek, ale jeho následnou střelu stihl zablokovat jeden z hostujících obránců.

47:00

Tečovaný kotouč od modré stihl pohotově zachytit Sláma do lapačky.

45:59

Další slibná šance domácích, ale jejich pokus skončil v Jelínkově výstoji.

45:14

Do pěkné střelecké pozice se dostal Štěpánek, ale netrefil hostující bránu.

43:03

A Žďár otáčí skóre. Michal Kaňka našel mezi kruhy najetého PETRA ŠTĚPÁNKA, který svojí střelou vymetl horní růžek Jelínkovi brány. Asistence: Michal Kaňka

41:34

Tečovaný kotouč jednoho z hráčů, vyletěl do tribuny mezi diváky přímo na komentátorské stanoviště, ale jelikož vedle mě sedí bývalý brankář tak stihl kotouč zachytit a odvrátit tak hrozící nebezpečí.

40:50

Lojek vypustil dělovku od modré, ale mimo bránu.

40:01

Ve druhé třetině jsme nejdříve viděli navýšené vedení hostů na – 0:2. Jenže domácí stačili dvěma brankami stav vyrovnat na – 2:2. Třetí třetina začne přibližně v 19:40

40:00

39:48

A bohužel pro domácí neúspěšně. Na jeho kličku stačil Jelínek vytasit levý beton a zmařit mu jeho pokus.

39:48

Michal Kaňka byl při svém úniku faulovaný a bude mít možnost trestného střílení.

39:37

39:03

Začala poslední minuta druhé třetiny.

38:24

Domácí zachytili kotouč a poslali ho na druhou stranu kluziště.

38:00

Hosté už kombinují před Slámovou bránou.

37:33

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Střecha L. - 2 min., podražení).

37:14

36:11

Se střelou Tomáše Střechy která mířila mezi jeho betony si hostující brankář poradil a včas je sklapl.

35:20

Domácí už rozjíždějí kolotoč kombinací před Jelínkem.

34:52

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Hejda - 2 min., nedovolené bránění).

34:04

Střela Štěpánka z levého kruhu se otřela jenom o vnější síť Jelínkovi brány.

33:04

Střelu Gregara vyrazil hostující brankář mimo svoji bránu.

32:59

31:44

Střelu Kaňky vyrazil Jelínek do ochranné sítě a bude tedy následovat vhazování před jeho bránou.

31:18

Domácí se usadili v útočném pásmu a začali kombinovat.

30:54

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Klement - 2 min., vražení na hrazení).

28:44

A je srovnáno! Tomáš Střecha našel nahrávkou svého staršího bratra LIBORA STŘECHU, který střelou z mezikruží překonal Jelínka. Asistence: Tomáš Střecha, Lukáš Bureš

28:32

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pleva - 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Maďar - 2 min., hrubost).

26:30

Tomáš Střecha našel nahrávkou Bureše, který svojí střelou nedokázal trefit naprosto prázdnou bránu.

25:06

24:47

Hned po buly se dral do šance Kaňka, ale svou střelou pouze vyprášil Jelínkovu výstroj.

24:08

Do šance se dral hostující Matějka, jenže domácí obránce ho dokázal odstavit od kotouče a z šance se nakonec nic neurodilo.

22:51

Štěpánek obkroužil hostující bránu poslal kotouč na brankoviště, ale tam nikdo z domácích hráčů nehlídkoval.

21:41

Střelu Tomáše Střechy od modré vyrazil Jelínek betony mimo svou svatyni.

20:30

A hosté ještě stihli využít svou přesilovku a jdou do vedení už 0:2. Martin Filip našel nahrávkou TOMÁŠE JIRKŮ, který poslal kotouč za Slámova záda. Asistence: Martin Filip

20:01

V první třetině jsme viděli jeden gól hostů z hole Šťastného. Druhá třetina začne přibližně v 18:48.

20:00

19:43

Dorážku jednoho z hostů před brankovištěm zvládl zachytit Sláma do lapačky.

19:13

18:57

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Gregar - 2 min., podražení).

17:07

Pozornost Slámy prověřil z levého kruhu Bittner, ale ten byl v pozoru a kotouč vyrazil.

15:35

Nahozený kotouč od Maďara vyrazil Sláma mimo bránu na svého spoluhráče a hra se tak obrátila směrem k hostujícímu brankáři.

14:51

Rozhodčí ospískává zakázané uvolnění hostů, takže bude následovat vhazování před Jelínkem.

13:56

12:47

V přesilové hře se dostal osamocený před bránou k dorážce Tomáš Střecha, ale Jelínek je zatím bezchybný.

11:55

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Matějček - 2 min., podražení).
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Bittner - 2 min., krosček).

10:16

Tomáš Jirků poslal kotouč na TOMÁŠE ŠŤASTNÉHO, který pěknou střelou z levého kruhu překonal Slámu. Asistence: Tomáš Jirků

08:06

Domácí jsou v této fázi hry jednoznačně střelecky aktivnější, ale žádná šance zatím nebyla natolik úspěšná, aby zapadla za Jelínkova záda.

06:48

Pěknou nahrávku teď nasměroval jeden z domácích obránců na Tomáše Střechu, ale ten na kotouč nedosáhl a hra nám tak bude plynout dál.

05:13

Střelu Procházky od modré zablokoval jeden z domácích obránců a odvrátil tak hrozící nebezpečí pro domácí.

04:39

Tomáš Střecha se s kotoučem ocitl před Jelínkem, ale ani jedna jeho dorážka nezapadla za brankářova záda.

04:11

Rozhodčí píská offsajd domácímu týmu.

03:27

První šance hostů. Sám před Slámou se ocitl Jirků, ale domácí brankář si s jeho střelou poradil.

02:23

K dorážce se před bránou dostal Hron, ale hostující brankář si v klidu poradil a schoval kotouč lapačkou.

01:47

Do první velké šance se dostal domácí Pleva, ale Jelínek si s jeho střelou dokázal poradit.

01:09

Domácí Lojek tečoval kotouč mimo ledovou plochu a bude se vhazovat před Jelínkem.

00:01

Na Bouchalkách se pomalu vše připravuje k první zápasu po Novém roce.

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Blažíček) – Beneš, Pleva, Lojek, Smejkal, Střecha L., Rašner, Vítek M., – Kunstmüller, Kaňka, Štěpánek, Bureš, Gregar, Krupka, Vítek D., Hron, Střecha T., Pazourek

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Jebavý, Hejda, Klement, Lenoch, Kadavý, Jandejsek, Chleborád, Matějček – Šťastný, Filip, Jirků, Maďar, Šimoníček, Matějka, Bittner, Bláha, Urban, Procházka, Vacek, Srnský.
SKLH Žďár nad Sázavou: Plameny jsou momentálně v tabulce se 23 odehranými zápasy na deváté pozici. V posledním zápase si při představení před vlastními fanoušky Žďár připsal do tabulky jeden bod v souboji proti hostům z Tábora, kterým podlehl až po nájezdech. Začátek utkání vyšel jednoznačně lépe domácím, když odcházeli do šaten za stavu – 4:1 po trefách Kaňky, Krupky a 2x Štěpánka za domácí a jednoho gólu Kellnera za hosty. Ve druhé třetině se za domácí prosadil Kunstmüller a na druhé straně Zayml s Polodnou – 5:3. Ve třetím dějství se Plameny trefily opět jen jednou a to konkrétně Březina. Jenže hosté po trefách Vaniše, Březiny a Gyoriho dokázali stav vyrovnat a poslat tak utkání do prodloužení – 6:6. Tam žádný gól nepadl a o bodu navíc rozhodly až nájezdy. Zde vstřelil vítězný gól Kellner a rozhodl tak o bodu navíc pro hosty – 6:7pn.

Tři nejproduktivnější hráči:

Kaňka 27 bodů (15+12)
Štěpánek 25 bodů (13+12)
Kunstmüller 24 bodů (11+13)
HC Stadion Vrchlabí: Vrchlabí je se 46 body na pátém místě. Poslední zápas hrálo Vrchlabí stejně jako Plameny s Táborem, jenže na jeho kluzišti. V tomto utkání se Vrchlabí ani jednou neprosadilo a po trefách domácího Vaniše v první třetině a Kellnerově trefě do prázdné brány v poslední minutě se vraceli domů s prázdnou – 0:2.

Filip 29 bodů (13+16)
Šťastný 23 bodů (14+9)
Bláha 20 bodů (11+9)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

6:7

Branky a nahrávky: 26. Štěpánek (Kunstmüller), 29. Střecha L. (Střecha T., Bureš), 44. Štěpánek (Kaňka), 51. Štěpánek (Kunstmüller), 53. Bureš (Hron), 57. Hron (Štěpánek, Beneš) – 11. Šťastný (Jirků), 21. Jirků (Filip), 55. Matějka, 56. Šťastný, 59. Klement, 60. Klement (Jandejsek), 65. Matějka (Jirků)

Rozhodčí: Humpolíček – Čuňočka, Kříž