1. liga (SR)

HC 19 Humenné – HK Gladiators Trnava

4:2

konec (2:1, 0:0, 2:1)

30.12.2015, 17:30 • Zimný štadión Humenné • 32. kolo • Info o změnách stavu (Dominika Haršáni Handzušová) sk

55:04

Trnava si zahrá presilovku po seknutí Branislava Horvátha.

34:41

Ďalšie hákovanie hostí, previnilcom je Dávid Schmidt.

30:59

Tak ako v prvej tretine hostia, tak si teraz pri striedaní nedali pozor domáci. Dve minúty za príliš veľa hráčov ľadovej ploche pre Humenné.

26:39

Prvý faul na strane hostí, Dan Veselovský sa previnil hákovaním.

13:34

Humenné sa previnilo opäť faulom, využijú Trnavčania aj hákovanie Michala Roháčika na gól?

10:41

Po krosčeku Branislava Horvátha si svoju prvú presilovku zahrá aj Trnava.

07:47

Hostia si nedali pozor pri striedaní a tak musia hrať v oslabení. Dve minúty pre hráčsku lavicu za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

4:2

Branky a nahrávky: 4. Bylina (Vartovník, Michalčin), 12. P. Segľa (Krempaský, Šeliga), 51. M. Segľa (Roháčik, Bylina), 54. P. Segľa (Krempaský, Šeliga) – 12. Poláček (Reho, Schmidt), 57. Baran (Čunderlík, Demo)

HC 19 Humenné: Volentier – Michalčin, Hopkovič, Ján Šeliga, M. Roháčik, M. Grega, B. Horváth, Mendel – Ma. Segľa, Bylina, L. Vartovník – P. Segľa, Dmitrijev, B. Krempaský – D. Mikula, Marek Nagy, Mihalič – D. Markuš.

HK Gladiators Trnava: Hála – Reho, Poláček, U. Demo, Marek Hronec, A. Mrázik, M. Hutár – Kovaľ, D. Schmidt, Jurák – P. Barinka, M. Čunderlík, M. Lukačovič – M. Dolinajec, M. Baran, Puš – Mrava, Maury, D. Veselovský.

Rozhodčí: Mihaľov – Janiga, Gavalier