Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HC Košice

2:3

po prodl. (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)

30.12.2015, 17:35 • Zimný štadión mesta Poprad • 34. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 2.73 4.3 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dva body teda získavajú košickí hokejisti. O ich víťazstve v predĺžení rozhodol Bartoš. Poprad odchádza z tohto zápasu s jedným bodom.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme pekný zvyšok večera. (19:58:22)

BARTOŠ - 2:3

64:28

Košice dali gól!
Z výhry sa napokon radujú košickí hokejisti! V strednom pásme prihral Bicek puk PETROVI BARTOŠOVI, ktorý prekorčuľoval do útočného pásma a odtiaľ skvelo trafil pod hornú žŕdku!
Asistencia: Jiří Bicek.

63:51

Štrauch sa dostal k strele z pravého kruh. Jeho pokus minul Melicherčíkovu svätyňu.

63:13

Bartečko našiel v útočnom pásme Fabiana, jemu sa však už nepodarilo vystreliť.

62:38

Bartoš strieľal od modrej čiary. Kostúr vyrazil strelou špičkou svojej hokejky.

61:43

Gáborčík sa s rozohrávkou neponáhľa. Oba tímy striedajú a až tak začnú spoza Kostúra domáci hokejisti.

60:19

Bartečko sa púšťal do samostatného zakončenia. Šiel okolo mantinelu a tam ho tvrdo zrámoval Deyl.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V tretej tretine teda nakoniec gól nepadol. Po krátkej pauze bude stretnutie pokračovať v 5-minútovom predĺžení.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:13

Češík sa obtočil okolo brány a pri opačnej žrdi našiel Petra Bartoša. Ten mohol zakončovať do odkrytej bránky, no gól nakoniec nedal!

58:40

O záverečný nápor sa pokúšajú oceliari. Poprad sa však zodpovedne bráni a nedá zadarmo ani centimeter ľadu.

57:30

Paločko hľadal niekoho zo svojich spoluhráčovp red bránou. Nakoniec sa košickí obrancovia dokázali správne postaviť.

57:01

Suja potiahol útočnú akciu po ľavom krídle. Z kruhu nakoniec nevyslal príliš razantnú strelu. Kostúr ju v pokoji prikryl lapačkou.

56:42

Niečo sa stalo Bartošovi, ktorý utrpel náraz pri mantineli. Vylučovať sa však nebude.

55:46

Chovan už naskočil na ľad. Domáci hokejisti nedokázali využiť túto presilovú hru.

55:17

Kasík strieľanou prihrávkou pred bránkovisko našiel Richarda Rapáča, ktorý si stiahol Melicherčíka, no puk mu nakoniec ušiel z hokejky!

2:3

Branky a nahrávky: 22. Paločko (Gáborčík, Kroták), 38. R. Rapáč (Malina, Fabian) – 15. Češík (Jenčík), 28. Boltun (Hričina), 65. Bartoš (Bicek)

HK Poprad: Kostúr (Svoboda) – Briják, Dinda, Gáborčík, Fabian (A), Malina, Kasík, D. Šterbák – Bartečko (A), Heizer, Štrauch – Kroták (C), Bajaruns, Paločko – R. Rapáč, Paukovček, Števuliak – Achs, Rusnák, Koyš

HC Košice: Melicherčík (Halász) – Deyl, Cebák, P. Mikuš, Macejko, Šedivý, Dudáš, Pavúk – Bartánus (C), Suja, Bicek (A) – Jenčík, Češík, Bartoš (A) – Chovan, Hrnka, Lelkeš – Bortňák, Boltun, Hričina

Rozhodčí: Jonák, Štefik – Kacej, Stanzel