Maxa liga

HC Dukla Jihlava – SK Horácká Slavia Třebíč

3:2

po prodl. (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)

30.12.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 36. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.48 4.6 4.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava poráží SK Horáckou Slavii Třebíč i potřetí v sezoně, tentokrát však až po prodloužení, a to poměrem 3:2, se s Vámi loučí a příjemný vstup do nového roku přeje Tomáš Lysý. (20:45:58)
Diváci: 4787.
Prodloužení máme za sebou, skončilo přesně po třech minutách a čtyřech vteřinách. První rána se Mihovi Štebihovi v přesilovce ještě nepodařila, tak to zkusil podruhé a trefil se naprosto přesně, Vejmelka měl zakrytý výhled a nic neviděl – 3:2 po prodloužení.

63:04

63:04 Miha ŠTEBIH - 3:2

63:04

Dukla právě vstřelila branku!
Tentokrát MIHA ŠTEBIH vypálil mnohem lépe, Vejmelka vůbec nic neviděl a pokus končí nad jeho levým ramenem. Nechytatelná to rána. Asistence: Alexander Grebenyuk.

62:57

Štebih trefil pouze kotník soupeře.

62:43

Pokus Kalába viděl Vejmelka velmi dobře a lapí jej.

62:37

Dukla svírá svého soka před brankou, jenže i přes několik jasných pozicí po dobrých přihrávkách chybí střelba.

61:52

Martin Kohout si najel po levé straně do pásma a vybojoval si faul po tom, co jej Jakub Šaur (TRE) zastavil hákováním.

Na vyloučení: 6-6.

61:17

Jihlava v levém rohu za svojí klecí vybojovala puk, jenže daleko se nedostala. Nyní má černou gumu v držení opět Horácká Slavia.

60:32

Prodloužení zatím žádnou vážnější šanci nenabízí, hraje se hodně opatrně.

60:01

Jihlava se na začátku třetí třetiny dostala do vedení, když krátkou přesilovku využil Dávid Gríger, ovšem Třebíči se v závěru podařilo vyrovnat zásluhou Davida Dolníčka. Utkání tak míří do prodloužení.

60:00

59:20

Malec sbírá odražený puk a jde do útoku, ale kousek za modrou kus černé gumy ztratil. Stačil alespoň provést tvrdý hti na soupeře.

59:00

Zakázané uvolnění domácího týmu, stejně jako před minutou. Znovu se bude vhazovat po levici Honzíka.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí části hry.

3:2

Branky a nahrávky: 2. Skořepa (Gríger, Důras), 43. Gríger (Štebih, Kohout), 64. Štebih (Grebenyuk) – 18. Erat, 58. Dolníček (Pekr, Schejbal)

HC Dukla Jihlava: Honzík (Škarek) – Dobrovolný, Štebih, Baránek, Kaláb, Grebenyuk, Parýzek, Zadražil – Šafář, Flek, Malec – Gríger, Skořepa, Důras – Diviš, Melenovský, Kohout – Anděl, Březina. Trenér: Petr Vlk

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Šindelář) – Bilčík, Malena, Bartoň, Čejka, Schejbal, Šaur, Přibyl, Šik – Pekr, Dolníček, Erat – Psota, Švec, Kusko – Jurča, Zohorna, Wasserbauer – Pokorný, Baldwin, Miškovský. Trenér: Jiří Mička

Rozhodčí: Kubičík – Adamec, Poruba