1:2

po s.n. (0:2) (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)

30.12.2015, 15:00 • Yunost Sport Palace • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.3 3.8 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto vyrovnaného zápasu je to vše, přeji Vám příjemný zbytek roku 2015. (17:34:56)
Slovan Bratislava v celém zápase ani jednou nevedl, ale i tak si z něj odváží dva body. Díky čtvrté výhře v řadě se tak slovenský účastník Kontinentální hokejové ligy posunul před Minsk na osmou pozici. Čeljabinsk sice popáté v řadě bodoval, ovšem šance na playoff se opět o něco zmenšila.

Žiga JEGLIČ - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Bratislava.
Autorem vítězné branky je ŽIGA JEGLIČ.

2. série 0:2

Jakuceňa svůj nájezd vůbec nezvládl, Brust ho donutil vyjet až mimo střeleckou pozici a zasahovat vůbec nemusel.

Lukáš Kašpar to zkusil naprosto stějně jako předním Jeglič a střelou zápěstím také překonal Demčenka.

1. série 0:1

Glinkin si najel z pravé strany, Brust mu však vložil do cesty hokejku a odpálil puk pryč.

Slovinec Jeglič zvolil prudkou střelu zápěstím, kterou nedal Demčenkovi šanci!

Samostatné nájezdy začínají.
Dramatické utkání nepoznalo vítěze ani po pětašedesáti odehraných minutách, a tak budou muset rozhodnout až samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:56

Pár vteřin před koncem prodloužení mohl po hrubici Popova rozhodnout Lukáš Kašpar, který se několikrát snažil protlačit puk za Demčenka, ale ten se překonat nenechal.

64:43

Kašpar v protiútoku věděl o Kundrátkovi, na kterého jeho přihrávka neprošla.

64:30

Kundrátek vjel do útočného pásma o něco později než Nedorost, z čehož vyplynul ofsajd Slovanu.

64:07

Brust trochu riskantně vyjel ven z branky a před soupeřem odehrál puk do bezpečí.

63:37

Slovenský tým se ubránil, ale do útoku se nevydal a nyní musí čelit další akci Traktoru.

63:18

Osnovin vypálil z mezikruží do hrudníku Brusta, od kterého se puk odrazil před Šarova, jenž také narazil do výtečného brankáře Slovanu.

62:54

Kašpar zpoza branky dostal puk mezi kruhy, kam si najel jeden z jeho spoluhráčů, který ale Demčenka nepřekvapil.

62:29

Hráči v černém si několikrát přihráli v útočné třetině, ale na střelu si žádný z nich netroufl.

61:52

Traktor je v prodloužení aktivnějším týmem a hosté se zmohli jen k vyhození do středního pásma.

61:18

Slovan zaváhal v obraně, hned trojice hráčů Čeljabinsku jela proti jedinému obránci, ovšem Švarný nastalou situaci se štěstím zvládl.

60:42

Domácí dobrovolně opustili útočnou třetinu a Quint se vrátil až za vlastní klec.

60:05

Odstartovalo pětiminutové prodloužení, ve kterém mají obě mužstva na ledě po čtyřech hráčích.

60:01

Zápas Čeljabinsku dospěl pošesté z posledních sedmi případů do prodloužení, ve kterém Traktor v této sezóně už devětkrát rozhodl o zisku druhého bodu. Čerstvou zkušenost s nastaveným časem však má také Slovan, který předevčírem udolal Nižněkamsk 1:0 po nájezdech.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:42

V základní hrací době se už asi nic nestane, domácí drží kotouč daleko od Brusta.

59:27

Rozhodčí již pouští zákroky na hraně, utkání tak má vysoké tempo.

58:52

Běloruský obránce Denisov to zkusil od modré, ale trefil jen dvojici hráčů stojící před brankou.

58:25

Hra se stěhuje z jedné strany na druhou, ani jeden tým ale nedokáže podržet puk po delší dobu.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:45

Kašpar vrátil puk na modrou čáru, ze které přilétla jen zablokovaná střela a Demčenko mohl zůstat v klidu.

57:18

Po dlouhatánské době bylo rušno také před Brustem, který vložil hůl do přihrávky a srazil puk mimo nebezpečný prostor.

56:49

Skalický si troufl na individuální průnik, který zakončil bekhendovou střelou, jež si Demčenko pohlídal.

56:18

Unavená pětice Traktoru musí zůstat na ledě, po zakázaném uvolnění totiž střídat nemůže.

55:49

Výkon Čeljabinsku rozhodně není ideální a z tribun solidně zaplněného stadionu se již ozývá pískot.

55:12

Traktor se podruhé zmohl jen k vyhození, po kterém se Slovan dostal do ofsajdu.

54:39

Hosté jsou jednoznačně aktivnější, ale utkání zdá se směřuje do prodloužení.

54:07

Hrdinou Bratislavanů se mohl stát Lušňák! Skokan vystřelil od modré a od Demčenka se puk odrazil právě k centru čtvrtého útoku, který na výborně chytajícího gólmana taktéž nenašel recept.

53:50

Nagy po střetu s Denisovem na chvíli zůstal ležet v rohu hřiště a držíc se za ruku následně odjel na střídačku. Nad jeho pokračováním v zápase visí otazník.

53:40

53:17

Slovanu se přesilová hra daří, ale chybí mu střelecké štěstí...

53:00

Kundrátkovu střelu z dálky tečoval Nedorost, ovšem puk ani tentokrát nemířil mezi tři tyče.

52:48

Kašpar si sjel před kruhy, jenže střela zápěstím úspěšná nebyla.

52:21

Kašpar avizoval přihrávku přes brankoviště na Nedorosta, který nezpracoval jeho prudký pas.

51:52

Barkerova tvrdá střela od modré čáry skončila jen na zadním mantinelu, od kterého se puk odrazil na polovinu Slovanu.

51:40

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Borodkin - 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

51:27

Surový centroval před brankoviště, kde byl Nagy, ale kotouč opět netrefil.

50:56

Nedorost se vyhnul obránci a z otočky vypálil na Demčenka, jehož pravý beton ale byl připravený.

50:44

Jegličova snaha o nahození skončila kotoučem mezi diváky, hra je tak opět přerušena.

50:25

Ve třetí třetině zatím do hry nezasáhl Francis Paré, který se postaral o doposavad jedinou branku Slovanu...

50:19

Ze strany nahozený puk mohl před brankovištěm tečovat Lušňák, kterému se ale kotouč zasáhnout nepovedlo.

50:02

Traktoru se v posledních minutách v ofenzívě nedaří, další zkažená rozehrávka resultovala v icing.

49:12

Surový vyhrál buly pro Švarného, jehož střela až k brankáři neprošla.

49:05

Nagy se zjevil v rychlém protiútoku, zprava si najel mezi kruhy, ale pomalou střelu Demčenko pokryl.

48:29

Jeglič nahrál Kundrátkovi, který neprostřelil Demčenka a navíc se musí rychle vracet.

48:04

Traktor se opakovaně vrátil do vlastní obranné třetiny a pomalu rozjíždí další útok.

47:44

Bratislavané mají na ledě svou čtvrtou formaci, která toho kvůli vyloučením moc neodehrála.

47:14

46:47

Lukáš Kašpar ve vlastním oslabení jel na Demčenka, jenže když si rozmýšlel, co s pukem udělá, tak mu opět odskočil k mantinelu. Velká škoda pro hosty.

46:24

Slovan si může oddechnout, po vyhození oba týmy střídají.

46:04

Jakuceňa zakončil z blízkosti pravého mantinelu a kotouč letěl do vnější tyče.

45:34

Bartovič si před vlastním brankářem zpracoval puk a odpálil kotouč přes všechny čáry.

45:14

Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Nedorost - 2 min., podražení).

45:02

Kašparovi přeskočil kotouč hokejku a hosté tak přišli o útočnou třetinu.

44:31

Milan Bartovič nedosáhl na dlouhou přihrávku, která mířila do brankoviště, a Demčenko donutil sudí pozastavit čas.

44:23

Jakuceňa měl okolo sebe spoustu prostoru, střelou od modré však Brusta neohrozil.

43:45

Mihálik odehrál kotouč před dotírajícím Růžičkou a dostal puk až za branku Traktoru.

43:24

Demčenko si ponechal puk v lapačce, přerušil hru a povolil svým kolegům dostřídat.

43:10

42:47

Kašpar s Nedorostem a Jegličem několikrát prověřili Demčenka, který v těžké pozici nepustil puk za svá záda.

42:23

Jeglič pouštěl přihrávku z rohu hřiště za sebe, což ale Kundrátek nečekal a Slovan přišel o vybojované území.

41:57

Čeljabinsk opět získal kotouč a dokonce mohl do přečíslení, které se nakonec nekonalo.

41:35

Bartovič neprocpal puk za brankovou čáru a domácí následně vyhodili touš do bezpečí.

41:10

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Denisov - 2 min., vražení na hrazení).

40:59

Pestunov projel skrz levé křídlo a svou střelou nadělal Brustovi problémy, když kanadský gólman vyrazil puk jen za sebe.

40:44

Traktor zbytek přesilové hry nevyužil, ovšem i nadále zůstává u kotouče.

40:27

40:01

Utkání je i po čtyřiceti minutách podle očekávání naprosto otevřené. Prostřední perioda sice branku nenabídla, ale diváky přesto nudit nemohla. Zejména kvůli nedisciplinovanosti Slovanu si domácí zahráli mnoho přesilových her a vytvořili si několik solidních šancí, které se jim ale proměnit nepodařilo. Hosté si několikrát zavařili a druhá přestávka jim rozhodně přijde vhod.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:44

Brust vyhodil kotouč nad hrazení, ale může si oddechnout, protože díky teči se vylučovat nebude.

39:14

Domácí již hrají obvyklou přesilovou hru, ovšem Bratislavanům se daří držet hráče Čeljabinsku mimo střelecké pozice.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:58

Martynov několikrát místo střely přihrál a po překombinované akci přece jenom zakončil, leč nepřesně.

38:34

Hosté zvládli důležité vhazování a ihned odpálili puk na druhý konec hřiště.

38:27

Velká nepříjemnost pro Slovan, který jde do tří. Jakuceňa si kličkou došel pro faul v podání Kundrátka, který dostává menší trest za podražení.

37:51

Kašpar dostal přihrávku do jízdy, Demčenko jeho pokus vyrazil stejně jako dorážku Nedorosta.

37:27

Hraje se ve čtyřech na obou stranách, přičemž Glinkinovu střelu z osy hřiště Brust schoval v lapačce.

37:14

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Leblanc - 10 min. osobní trest, naražení zezadu).
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Afonasjevskij - 2 min., hrubost).

37:11

Patrik Luža po jednom ze střetů zůstal ležet na ledové ploše, poté ještě následovala menší potyčka a rozhodčí po ní budou vylučovat.

36:26

Osnovin si parádně pokryl kotouč a nakonec se dostal i ke střele, kterou bez větších potíží zneškodnil Brust.

35:42

Hosté díky Kundrátkovi udrželi útočné pásmo, jenže po přihrávce Kašpara už jej museli vyklidit.

35:27

35:09

Návrat před Demčenka Slovanu nevyšel, rozhodčím neuniklo postavení mimo hru.

34:47

Až nyní se Čeljabinsk osvobodil a všichni zúčastnění můžou vystřídat.

34:26

Slovan uzamkl domácí hráče před Demčenkem, ti už jsou dost unavení a sotva lapají po dechu.

34:10

Dlouhou kombinaci zakončil v prostoru mezi kruhy Tičar, ale střela z první byla nepřesná.

33:48

Jeglič, Tičar a Nagy krouží útočným pásmem, jenže zatím se vše odehrává bez střelby.

33:27

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Rybakov - 2 min., podražení).

32:55

Slovanisté se nikam nehnali, ale i tak při hře ve středním pásmu dostali ponechanou výhodu.

32:23

Petrov se před i po odpískání dostal do menšího křížku se Skokanem, v žádný větší konflikt se však nejednalo.

31:58

Utkání nabralo solidní tempo, Traktor je zpět v útočné třetině a snaží se vymyslet něco nebezpečného.

31:26

Leblanc s Bartovičem se z ničeho nic objevili v přečíslení dvou na jednoho, přihrávka prvně jmenovaného ale Bartoviče minula a Demčenko zasahovat nemusel.

30:41

Novák se vydal na útočný výlet mezi kruhy, jenže obránci mu kotouč odpálili.

30:39

30:19

Traktor překombinoval svou akci na jeden dotek a po nepřesnosti přišel o další cenné vteřiny.

29:57

Více než polovina přesilovka je minulostí a kotouč je na holi obránce za branku Demčenka.

29:34

Hosté se ve třetím oslabení jdoucím krátce po sobě zatím v pohodě brání a drží puk daleko od Brusta.

29:17

Brust pokryl nahozený kotouč a pro jistotu přerušil hru.

28:39

Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Surový - 2 min., podražení).

28:39

Glinkin a Popov z nebezpečné pozice zkusili své střelecké štěstí, ovšem Brust dvakrát podržel značně unavený tým Slovanu.

28:04

Luža zachytil kotouč na útočné modré čáře, ale domácí se také v tomto případě ubránili.

27:27

Nedorost přihrávkou z rohu hřiště nic nevymyslel a obránci Traktoru se zmocnili puku.

26:48

Osnovinovu bekhendovou střelu Brust vyrazil do volného prostoru a hosté měli štěstí, že dojíždějící hráč nestihl uklidit puk do prázdné branky.

26:17

Zadovku Kručinina hosté přečetli, Skalický se ihned vydal na Demčenkovu branku, ale brankáře z levé strany nepřekonal.

25:53

Skokanovu střelu obránce zablokoval a kotouč vyletěl mimo ledovou plochu.

25:41

Hosté bezpečně zvládli závěr druhého oslabení v řadě a můžou po delší době zaútočit.

25:29

24:46

Slovan vyhodil a může poslat na led čerstvé hráče, stejně tak činí i Čeljabinsk.

24:20

Jakuceňa si počkal na pas zpoza branky, ovšem tvrdá střela byla sražena do bezpečí.

23:51

Novák pokazil přihrávku podél modré čáry a Martynov se musel vrátit do středního pásma.

23:29

Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Starosta - 2 min., krosček).

23:27

Tlak Čeljabinsku trvá, domácí navíc mají ponechanou výhodu a zahrají si další přesilovku.

22:59

Pestunov nevystřelil vůbec špatně, ale kotouč mířil těsně nad horn tyčkou Brustovy brány.

22:39

Traktor ještě zůstává v útočném pásmu, obránci Slovanu si na nedostatek práce stěžovat nemůžou.

22:18

21:37

Pestunov ze zadního mantinelu vybídl k tvrdé střele Glinkina, jenž ale neměl přesně seřízená mířidla.

21:10

Martynovovi nesedla střela švihem a kotouč skončil až u rohu kluziště.

20:35

Slovenský celek ihned vyhodil a pošetřil několik vteřin z oslabení.

20:18

Hned po vhazování se Jakuceňa natlačil před Kundrátka a ten ho při zakončení fauloval. Traktor si zahraje první přesilovku v zápase.

20:01

Úvodní dvacetiminutovka v promrzlém Čeljabinsku nabídla divákům dvě vstřelené branky. O tu první se v jedenácté minutě postaral bývalý kanonýr Třince Martin Růžička, jenž proměnil svůj únik a otevřel skóre zápasu. Díky třem přesilovým hrám měl Slovan chvílemi více ze hry a minutu a půl před první sirénou přišlo vyrovnání, když střelu od modré čáry u brankoviště dorazil navrátilec do sestavy Francis Paré. Krátce po jeho trefě Traktor slavil další branku, ale ta nakonec uznána nebyla.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:50

Kundrátek vystihl přihrávku domácího obránce, ovšem následné zakončení Demčenko srazil mimo hřiště.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:56

Domácí se už radovali z opětovného vedení, jenže rozhodčí jim radost kazí. Růžička z pravé strany vystřelil z ostrého úhlu, kotouč propadl za Brusta, jenže pruhovaní muži viděli postavení útočícího hráče v brankovišti.

Francis PARÉ - 1:1

18:35

Slovan právě vstřelil branku!
Hosté v závěru první třetiny srovnávají na 1:1! Barker dostal přihrávku od Kašpara a vystřelil od modré čáry, Demčenko jeho pokus vyrazil jen do míst, kde byl FRANCIS PARÉ a ten neměl problém s dorážkou do odkryté části branky. Asistence: Cam Barker, Lukáš Kašpar.

18:19

Ofsajd bratislavského celku byl posouzený jako úmyslný a další buly se odehraje po levici Brusta.

17:58

O pár chvil později zahrozil také Ladislav Nagy, ale Demčenko byl znovu v pozoru a uchránil svůj tým od inkasované branky.

17:46

Slovan rozjel kolotoč přihrávek v útočném pásmu, před brankou se nakonec zjevil Švarný, ale zblízka Demčenka nepropálil.

17:25

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Rybakov - 2 min., sekání).

16:56

Kundrátkův pád v obranném pásmu Traktor nepotrestal, na druhé straně naopak musel zasahovat Demčenko po střele Parého.

16:27

Obě obrany pracují výborně a moc zajímavých šancí v posledních minutách k vidění není.

15:51

Skokan ztratil stabilitu a kotouč tak doputoval zpět na hokejky domácích hokejistů, kteří mají problém s přechodem červené čáry.

15:18

Kapitán Slovanu se nyní vrátil poctivě také do obrany a ukončil útočné snažení Traktoru.

14:48

Surový vyhrál vhazování na Leblanca, který z první vypálil, ale Demčenko betonem tuto ráno zneškodnil.

14:37

Domácí fanoušci nyní sympaticky ocenili potleskem Michaela Garnetta, který v Čeljabinsku nedávno působil a nyní se objevil v záběru na kostce nad ledem.

14:32

Zakázané uvolnění Traktoru Čeljabinsk.

13:59

Borodkin se vrátil z trestné lavice a hned se dostal do úniku, kterému však chyběla větší rychlost a také lepší koncovka.

13:56

13:21

Barker naznačil střelu a podél modré čáry nabil Kundrátkovi, jehož střela skončila až v ochranné síti.

12:54

Jakuceňa sebral kotouč Kundrátkovi a Čeljabinsk se díky němu osvobodil.

12:38

Bartovič převzal přihrávku od Surového a z pravého bodu pro vhazování švihem poslal puk do výstroje Demčenka.

12:24

Slovan sice je v útočném pásmu, ale zatím jen tahá kotouč po mantinelech.

11:56

Pestunov si najel na osu hřiště, ovšem na Demčenka nevyzrál. Na druhou stranu se ihned vydal Bartovič, kterého zadržel Borodkin a ten míří na trestnou lavici.

11:16

Zaváhání Brusta málem nabídlo domácím druhou branku, ale ta zatím nepřišla a Slovan se snaží uklidnit hru.

Martin RŮŽIČKA - 1:0

10:53

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Domácí celek se po bleskurychlé akci dostává do vedení! Autorem branky je MARTIN RŮŽIČKA, který si najel na Šininovu kolmou přihrávku z obranného pásma a bekhendovým blafákem uklidil puk za bezmocného Brusta. Asistence:

10:24

Po sérii nepřesností se Slovan provinil laciným vyhozením na zakázané uvolnění.

09:40

Švarný špatně nahrál Lužovi a Slovan se vrací až za vlastní branku.

09:07

Rychlý brejk Traktoru zakončil Kručinin, který napálil jen jednoho z vracejících se obránců Slovanu.

08:31

Čeljabinsk se usadil v útočném pásmu, kde se Jakuceňa natlačil zpoza branky před brankoviště, ovšem Brust puk vyrazil.

07:54

07:38

Tičar měl na pravém kruhu dost prostoru, střelu švihem si ale Demčenko pohlídal.

07:19

Domácí se osvobodili a Slovan rozjíždí další akci z vlastní poloviny.

07:00

Kundrátek opět nahodil kotouč do změti těl před brankou, Traktor však i tento moment přečkal bez úhony.

06:29

Kotouč vyletěl mimo hrací plochu a vhazovat se bude mezi modrými čarami.

06:22

Kundrátek vystřelil od modré do protipohybu brankáře, jenže puk se za záda Demčenka nedostal.

05:54

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Petrov – 2 min., hákování).

05:54

Skokan vystihl špatnou rozehrávku Traktoru a náhle se zjevil sám před Demčemkem, který jeho střelu z mezikruží ale vyrazil.

05:21

Oba celky posílají na led čerstvé síly, za vlastní brankou tak vyčkává Chlystov.

04:44

Miháhil pokazil dlouhou přihrávku z obranného pásma, Brust však jeho zaváhání napravil zákrokem u pravé tyče.

04:23

Denisov si udělal prostor a dostal se k zakončení, jenž však skončilo v lapačce pozorného Brusta.

03:56

Pestunov odevzdal puk Tičarovi, akce Slovanu však měla velmi krátkého trvání.

03:19

Před Martynovem se objevila prázdná branka, ale do zakončení se tento obránce nedostal.

02:37

Hráči Traktoru se však osvobodili a Demčeko zasahovat nemusel.

02:10

Lušňák zavezl kotouč před Demčenka a Slovan tak může vymýšlet ohrožení domácí svatyně.

01:43

Prvním icingem se provinil také hostující Slovan, hra se přesune do útočného pásma Čeljabinsku.

01:22

První střela přiletěla na Demčenka z pravého kruhu, ovšem kotouč byl sražen do ochranné sítě.

00:47

Barker nikam nespěchal, počkal si na dostřídání u vlastní branky, kterou hájí Brust.

00:17

Traktoru rozehrávka první útočné akce nevyšla, nepřesný pas skončil zakázaným uvolněním.

00:01

Oba týmy již jsou nastoupené na modrých čarách a jako tradičně následují hymny obou zúčastněných zemí.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Francouz) – Martynov, Novák, Denisov, Borodkin, Šinin, Quint (C), Petrov (A), Chlystov – Jakuceňa, Popov, Glinkin – Šarov, Pestunov (A), Kručinin – Kokujov, Rybakov, Gubarev – Růžička, Osnovin, Afonasjevskij.

HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Kundrátek, Barker, Švarný, Starosta, Kozák, Mihalik, Luža – Kašpar, Nedorost, Paré – Jeglič, Tičar, Nagy (A) – Leblanc, Surový (C), Bartovič – Skalický, Lušňák, Skokan.

Rozhodčí: Safiullov, Gofman – Parfjonov, Raming.
Česká stopa v utkání

Pavel Francouz (TRA)
Brankář, 25 let, 15 zápasů, 92.8% úspěšnost zákroků

Filip Novák (TRA)
Obránce, 33 let, 7 bodů (3+4)

Martin Růžička (TRA)
Útočník, 30 let, 27 zápasů, 6 bodů (2+4)

HC Slovan Bratislava

Reprezentant slovenského hokeje od úvodu sezóny střídá vítězné série s těmi neúspěšnými. Od začátku prosince Slovan prohrál pět zápasů v řadě, ovšem v posledních třech utkáních naopak zvítězil a v Západní konferenci se znovu posunul na deváté místo. Tým Miloše Říhy se o osmou pozici bodově dělí s Minskem, ovšem ztráta na sedmé Dynamo Moskva je již sedmibodová.
Traktor Čeljabinsk

Tým z Čeljabinsku se nachází na předposledním třináctém místě Východní konference, přičemž ztráta na pozice zajišťující účast ve vyřazovacích bojích činí dvanáct bodů. Traktor, v němž působí také tři čeští hokejisté, dokázal v právě probíhající sezóně své soupeře porazit již dvacetkrát, ovšem hned ve dvanácti případech se tak stalo až po prodloužení nebo samostatných nájezdech. V zápasech Traktoru se muselo nastavovat také v pěti z posledních šestí duelů, ze kterých finalista z ročníku 2012/2013 jen jednou odešel bez bodu.

Nejproduktivnější hráči:
• A. Rybakov – 23 bodů (6+17)
• S. Kokujov – 18 bodů (10+8)
• A. Popov – 13 bodů (6+7).
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemné středeční odpoledne při sledování textového přenosu ze zápasu Kontinentální hokejové ligy. Od patnácti hodin se můžeme těšit na duel mezi týmy Traktor Čeljabinsk a HC Slovan Bratislava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

1:2

Branky a nahrávky: 11. Růžička (Šinin) – 19. Paré (Barker, Kašpar), rozh. náj. Jeglič