5:4

konec (3:0, 2:1, 0:3)

26.12.2015, 15:30 • Ostrava aréna • 30. kolo • Monika Baloghová

Tipsport: 2.25 4.25 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vítkovice dnes ukončily šestizápasovou šňůru proher, v poslední desetiminutovce doslova ubojovaly tři body, ale na to se historie už ptát nebude. Výhra zůstává na vítkovickém ledě a domácí ji budou chtít v dalších kolech potvrdit. Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek večera a víkendu. (18:16:53)
Zápas 30. kola je pro vítkovické a Piráty u konce. První dvě třetiny naznačovaly jednoduchou, i když překvapivou výhru Vítkovic, poslední třetina a hlavně pak poslední desetiminutovka přinesla nervydrásající závěr zápasu. Hosté vyhráli závěrečnou část 3:0, a jen díky Dolejšovi a nastřádanému náskoku se po závěrečném hvizdu přece jen radovaly Vítkovice.
Nejlepší hráči utkání:
HC Vítkovice Steel – LUKÁŠ KUCSERA
Piráti Chomutov – TOMÁŠ POSPÍŠIL

59:58

Hostující Červenka se hodně zlobí, dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování a opouští hrací plochu.

59:58

Piráti se derou do pásma, je z toho ale ofsajd!!

59:54

Strapáč nastřelil vzdálenější tyč chomutovské branky!!

59:50

Až teďka ujíždí Strapáč i s pukem na prázdnou chomutovskou klec!

59:44

Vhazování vyhráli domácí, ale nedokázali dostat puk z obranné třetiny.

58:40

Vlna nevole se snesla na jednání Romana Červenky, ale pokračuje se dál.

58:28

Hra ve středním pásmu, domácí nemají puk zcela pod kontrolou.

58:06

Za obrovského pískotu publika jde Vondrka lobovat u rozhodčích, že to faul v žádném případě nebyl, ale sudí jsou neoblomní a posílají Sklenáře na trestnou lavici za hru vysokou holí.

58:01

Vítkovický hráč byl faulován, Dolejš odjíždí z branky.

Jan RUTTA - 5:4

57:35

Piráti právě vstřelili branku!
Tak to je opravdu fičák. Po sedmi vteřinách využívají hosté přesilovku a snižují přesnou střelou JANA RUTTY na rozdíl jediné branky!!!! Stav 5:4. Asistence: Roman Červenka, Brett Skinner.

5:4

Branky a nahrávky: 5. Tomi (Němec), 7. Klok (Zdráhal, Burger), 9. Vandas (Kudělka, Balán), 21. Kolouch (Kucsera), 33. Hovorka (Kucsera, Kolouch) – 23. Pospíšil (Čerrvenka), 53. Červenka (Vondrka), 54. Sklenář (Květoň, Ölvecký), 58. Rutta (Červenka, Skinner)

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Kantor) – Kudělka, Čerešňák, Klok, Sloboda, Pastor, Kovář, Štencel – Kucsera, Kolouch, Vandas – Burger, Balán, Zdráhal – Maliník, Strapáč, Hovorka – Němec, Hlinka, Tomi – Káňa

Piráti Chomutov: Kopřiva (od 8. Strmeň) – Skinner, Rutta, Jánošík, Harant, Peretiagin, Šidlík, Tejnor – Tomica, Červenka, Pospíšil – Vondrka, Růžička, Květoň – Sklenář, Ölvecký, Hřebejk – Kubinčák, Dušek, Chlouba

Rozhodčí: Hradil, Hrubý – Tošenovjan, Hlavatý

Diváci: 5 043