Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – Berani Zlín

3:1

konec (1:0, 0:1, 2:0)

22.12.2015, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5200 míst) • 29. kolo • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek)

Tipsport: 1.75 4.5 3.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:44

Snahu o vyrovnání komplikuje Zlínu zbytečný útočný faul Romana Vlacha (ZLN). Ten zastavil nedovoleně Žejdla a je potrestán dvěma minutami za podražení.

53:55

Plíhalovo nahození pokryl Štůrala, přičemž následně se před jeho brankou strhla menší potyčka. Kubiš odstrčil dorážejícího Martina Adamského (TRI), který mu ránu chtěl vrátit a shodil mu helmu. Vyloučen je jen Adamský, a to na dvě minuty za hrubost. Přesilovka Zlína odstartuje po komerční pauze.

42:31

Martin Cibák (ZLN) je vyloučen na dvě minuty za sekání. Zlín ztratil puk před Štůralou a po Cibákově faulu měli Oceláři ve výhodě obrovskou šanci! Tybor ale Štůralu neprostřelil, nepovedlo se to ani dorážejícímu Kopeckému.

19:39

Ještě jedna přesilovka pro Třinec. Jiří Ondráček (ZLN) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Ve výhodě vyrazil Štůrala střelu Noska.

16:41

Zlín si také vyzkouší hru v početní výhodě. Žižku fauloval Radim Matuš (TRI) a je potrestán dvěma minutami za hákování.

07:29

Prvním potrestaným hráčem v utkání je Martin Matějíček (ZLN), který si odsedí dvě minuty za sekání proti Matušovi. Oceláři si zahrají první přesilovku.

3:1

Branky a nahrávky: 10. Žejdl (Irgl, Linhart), 44. Dravecký (Žejdl), 59. Polanský (J. Sýkora, M. Doudera) – 33. Cibák (T. Sýkora, Čachotský)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Linhart, Nosek, Galvas (A), Roth, Hrabal, Slovák, M. Doudera – Dravecký, Žejdl, Irgl – J. Sýkora, Polanský (C), Hossa – Adamský, Plíhal, Rákos – Matuš, Kopecký, Tybor – Rufer. Trenér: Jiří Dopita.

Berani Zlín: Štůrala (Zavadil) – Kotvan, Marušák (A), Žižka (A), Matějíček, Urbanec, Řezníček, Horák – Říčka, Holík, Bukarts – Kubiš, Maruna, Ondráček – Veselý (C), Vlach, Šťastný – T. Sýkora, Cibák, Čachotský – Čech. Trenér: Rostislav Vlach.

Rozhodčí: René Hradil, Michal Hrubý – Marek Hlavatý, Rudolf Tošenovjan

Diváci: 5 200 (vyprodáno)