Maxa liga

DRACI PARS ŠUMPERK – HC ZUBR Přerov

1:2

konec (1:0, 0:1, 0:1)

22.12.2015, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 34. kolo • Kateřina Glogarová, David Panuška

Tipsport: 2.3 4.1 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Od nás to je pro dnešek vše, přejeme krásné svátky a také pohodlný zbytek dnešního dne. Nashledanou. (20:32:44)
Je konec! Přerov dokázal toto derby otočit, z čeho mají radost nejen hráči, ale také zaplněný sektor hostujících fanouškům, kteří jdou hodně slyšet. Stav utkání vyrovnal v šestatřicáté minutě Petr Mrázek, kterého na začátku třetí třetiny napodobil také Lubomír Kovařík. Přerovští se tak bodově dostávají před Litoměřice a Prostějov.

59:43

Milan Procházka byl zasažen do obličeje, ale rozhodčí hru nepřerušil. Následně se od modr čáry pokoušel prosadit jeden z hráčů, ale ten brankáře neprostřelil.

59:14

Vrdlovec se prodral po levé straně do útoku a zkouší vybojovat útočné pásmo. Začíná poslední snažení domácích hokejistů.

58:44

Hosté se ovšem dostali s pukem mimo svou obranou třetinu a stav utkání kontrolují. Domácí brankář bude muset zpátky do branky.

58:29

Zelenka opouští branku a domácí tak hrají powerplay!

58:00

Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Přerov se stále osvobozuje a míří za cennými třemi body.

57:49

Domácí hokejisté drží puk v rohu za brankou a po pár chvilkách rozhodčí hru nakonec přerušil. Šumperk potřebuje hrát někde jinde.

56:39

Nakonec se do útoku dostali domácí, ale střela jednoho z hráčů nebyla přesná a neskončila brankou.

56:11

Přerov je aktivní v útoku a snaží se stav utkání co nejrychleji rozhodnout. Hosté mají dokonce přesilovku.

46:17

Postavení útočícího hráče v brankovišti, hra se stěhuje do středního pásma.

46:01

David Jurík dostává dvě minuty za podražení.

45:18

Drtil nepřesně rozehrál, u puku jsou hosté.

44:26

Zakázané uvolnění Přerova.

44:19

hosté v plném počtu.

43:01

Šumperk kombinuje v obraném pásmu Přerova.

42:48

Petr Gewiese zůstává ležet na ledě rozhodčí přerušuje hru.

42:16

Petr Mrázek si jede odpykat dvě minuty za krosček.

1:2

Branky a nahrávky: 14. Milfait – 36. Mrázek (Pšurný, Chmelíř), 42. Kovařík (Popelka, Ferenc)

DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka (Svoboda) – Zdráhal, Drtil, Gewiese, Sedlák, Prokop, Bažant, Bail – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Haas, Plášek, Brunec – Staněk, Půhoný, Jurík – Panna, Hroch

HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – Chmelíř, Grof, Pala, Vágner, Novotný, Ferenc, Přindiš, Běhal – Procházka, Pšurný, Mrázek – Sikora, Sýkora, Stoklasa – Goiš, Popelka, Kovařík – Blinka, Kratochvíl M., Kratochvíl Š.

Rozhodčí: Kika – Adamec, Poruba