6:5

po prodl. (1:2, 1:2, 3:1 - 1:0)

22.12.2015, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • Radomír Fukala

Tipsport: 2.75 3.9 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to z mé strany vše. Budu se na Vás těšit zase zítra u online přenosu z utkání mezi CSKA Moskva a Ak Bars Kazaň, které startuje v 17:30 . Na shledanou a hezký večer! (19:39:21)
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Právě skončila utkání mezi týmy Torpedo Nižnij Novgorod a SKA Petrohrad, ve kterém zvítězil domácí tým. Po dvou třetinách, ve kterých padlo dohromady šest branek přišla třetina třetí a v ní padly dokonce 4 góly a zápas šel do prodloužení. V něm se z přesilové hry prosadil Dmitrij Sjomin a rozhodl tak o vítězství svého týmu.

61:51

61:51 Dmitrij SJOMIN - 6:5

61:51

Torpedo právě vstřelilo branku!
Novgorod vítězí v tomto krásném utkání! Po střele z levé strany s kotouč dostal do brankoviště, kde si jej nejrychleji našel DMITRIJ SJOMIN a zasunul ho do prázdné brány. Asistence: Nikolaj Žerděv.

61:30

Střela do protipohybu Koskinena skončila mimo.

60:26

Oddechový čas pro domácí.

60:26

Miko Koskinen odpálil puk do ochranné sítě a dostává dvě minuty za zdržování hry. Trest za něj odsedí Ilja Kovalčuk.

60:01

Ve třetím dějství padly celkem 4 branky. Ve 45. minutě nejprve snížil Danill Iljin poté vyrovnal ve 46. minutě Arťom Aljajev. V 51. minutě vrátil vedení na stranu SKA Vadim Šipačjov, ale utkání do prodloužení poslal svou trefou Alexej Sopin

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:20

Nahození Novgorodu nenašlo nokoho v červeném a vše vypadá na prodloužení.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:05

Ani jeden z celků zjevně nechce prodloužení a akce na jedné straně střídá akci na straně druhé.

56:39

Ve velké příležitosti se ocitli postupně Nikita Gusev a hned vzápětí Jevgenij Dadovov. Aljapkin se však vyznamenal a skóre je tak stále nerozhodné.

54:24

54:24 Alexej SOPIN - 5:5

6:5

Branky a nahrávky: 9. Kuljomin (Sjomin, Pepeljajev), 29. Ashton (Pepeljajev, Mozer), 45. Iljin (Koňkov, Sopin), 46. Aljajev (Žerděv, Osipov), 55. Sopin (Iljin, Koňkov), 62. Sjomin (Žerděv) – 7. Dadonov (Kutějkin, Šipačjov), 11. Šipačjov (Dadonov, Gusev), 28. Ketov, 30. Barabanov, 51. Šipačjov

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Aljapkin) – Jegoršev, Aljajev, Osipov, Pepeljajev, Piganovič, Sergijenko, Lukjančikov – Galuzin, Mozer, Žerděv – Daugavinš, Sjomin (A), Sopin – Ashton, Kosticyn (A), Koňkov (C) – Kuljomin, Klingberg, Iljin

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Čudinov (A), Kalinin, Bělov, Jakovlev, Judin, Kutějkin, Zubarev, Rukavišnikov – Ponikarovskij, Kadějkin, Kovalčuk (C) – Dadonov, Šipačjov (A), Gusev – Barabanov, Koskiranta, Moses – Ketov, Kablukov, Arťuchin

Rozhodčí: Ravodin, Jeřábek – Šeljanin, Zacharenkov