Anglická Premier League

Chelsea FC – Sunderland AFC

3:1

konec (2:0)

19.12.2015, 16:00 • Stamford Bridge, London • 17. kolo • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 1.29 5.6 11.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53

53. Fabio BORINI - 3:1

53

Sunderland právě vstřelil branku!
Black Cats žijí! Exekuce standardní situace se ujal střídající Johnson, který svým centrem našel v pravé části vápna Jonese. Jeho hlavička mířila na branku, nicméně to vypadalo, že míč bude mít Courtois. Jednička Chelsea si však vybrala slabší chvilku, a míč ji vyklouzl, a dorážející FABIO BORINI měl lehkou práci!

50

50. OSCAR - 3:0

50

Chelsea právě vstřelila branku!
Chelsea se na začátku druhého poločasu dostává již do tříbrankového vedení! Ke značce pokutového kopu se postavil OSCAR, který si počkal na pohyb Pantilimona, a penalta s ledovým klidem proměnil!

13

13. PEDRO - 2:0

13

Tak Steve Holand může mít radost, neboť jeho celek vede ve 13. minutě již dvoubrankovým vedením! Na pravé straně se dostal k míči Branislav Ivanović, který se tentokrát proměnil do role nahrávače, a centrem hledal ve vápně PEDRA. Letní akvizice Blues se s trochou štěstí dostala k míči, a tvrdou ranou překonala Pantilimona!

5

5. Branislav IVANOVIĆ - 1:0

5

Blues jdou hned v páté minutě do vedení, a Roman Abramovič vyskočil radostí! Rohového kopu se ujal Willian, který svůj centr krásně zakroutil do prostoru, kam si naběhl BRANISLAV IVANOVIĆ. Hlavička srbského reprezentanta mířila přesně pod břevno, a ani Coates nedokázal míč vyhlavičkovat nad branku!

3:1

konec (2:0)

Branky: 5. Ivanović (Willian), 13. Pedro (Ivanović), 50. Oscar (pen.) – 53. Borini

Karty:   88. Matić (CHE) – 48. Pantilimon (SUN), 62. Rodwell (SUN)

Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 11:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 10:12.

Chelsea FC: Courtois – Ivanović, K. Zouma, Terry (C), Azpilicueta – Fàbregas (71. Mikel), Matić – Willian, Oscar (82. Ramires), Pedro – D. Costa (76. Rémy).
Náhradníci: Begović – Baba, Cahill, Ramires, Mikel, Traoré, Rémy.

Sunderland AFC: Pantilimon – Jones, Coates (23. Johnson), O'Shea (C), Kaboul, van Aanholt – Rodwell, Toivonen (46. Borini), M'Vila – Watmore (79. Graham), Defoe.
Náhradníci: Mannone – Yedlin, Johnson, Jordi Gómez, Borini, Graham, S. Fletcher.

Rozhodčí: Roger East – Smart, Eaton (vš. Anglie)