Německá Bundesliga

1. FC Kolín nad Rýnem – Borussia Dortmund

2:1

konec (0:1)

19.12.2015, 15:30 • Rhein-Energie-Stadion, Köln • 17. kolo • Jakub Vais (@KubaVais)

Tipsport: 6.1 4.25 1.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešním utkáním se pro oba celky uzavřelo letošní účinkování a další pokračování německé nejvyšší soutěže přijde na řadu až za měsíc. Pro dnešek se s vámi loučíme, děkujeme za pozornost a u fotbalových přenosů opět někdy na shledanou. (17:31:24)
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 8:9. Střely mimo: 6:5. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 10:15.
Je za námi skvělé utkání mezi Kölnem a Dortmundem. Hosté byli v první půli aktivní a zaslouženě šli do vedení v dnešním utkání, jenže poté začali o sobě dávat vědět i domácí, kteří už v první části měli pár dobrých možností. Ve druhém poločas už byl domácí výběr jasně lepší a zcela zaslouženě otočili kolínští fotbalisté utkání ve svůj prospěch! Perfektní výkon dnes podala hlavně dvojice Zoller-Risse, naopak výkon hostů ve druhé půli zůstal za očekáváním.

90+4

90+3

Dortmund se ještě pokouší zaútočit.

90+2

Střídání v týmu 1. FC Köln: ze hřiště odchází Simon Zoller, přichází Mërgim Mavraj.

90+2

Žlutou kartu dostává Anthony Modeste (1. FC Köln).

90

Nastavují se tři minuty nad rámec druhé půle.

90

90. Anthony MODESTE - 2:1

90

Köln právě vstřelil branku!
V Kolíně nad Rýnem dnes bude asi pořádně veselo! Hosté nezvládli odehrát míč, který zachytil Sørensen, jehož přihrávka našla ANTHONYHO MODESTEHO, který z první překonal Bürkiho.

89

Leonardo Bittencourt je po svém příchodu také hodně vidět a nyní zajímavým průnikem do šestnáctky dokázal vybojovat alespoň rohový kop.

88

Risse je dnes jedním z nejlepších hráčů na trávníku a nyní to opět ukázal, když dokázal obejít hned dva protihráče a nasprintoval přes půl hřiště do pokutového území, ale následně se mu nepovedl pokus o přihrávku.

87

Köln pokračuje i po vyrovnávací trefě v aktivitě, i když nyní se domácí nakonec k zakončení nedostali.

85

Pokus Dortmundu dostat se do šance nebyl příliš povedený, míč pro Köln.

84

Domácí si vyrovnávací trefu určitě zasloužili, hosté ve druhém půli prakticky přestali hrát a jen přihlížejí domácím šancím.

83

Žlutou kartu dostává Simon Zoller (1. FC Köln).

83

83. Simon ZOLLER - 1:1

83

Domácí se dočkávají naprosto zaslouženého vyrovnání. Série šancí vyvrcholila gólovým zásahem, který paradoxně z možná nejmenší šance zaznamenává SIMON ZOLLER. Čisté svědomí při gólu rozhodně nebude mít brankář Bürki.

81

Rozhodčí Knut Kircher nechává hru dnes běžet a občas hodně přimhouří oči, zejména při zákrocích hostů.