2:0

konec (2:0)

16.12.2015, 21:00 • Estadio de Mestalla (Valencia) • 4. kolo • Petr Bílek

Tipsport: 1.28 5.2 10.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Fotbalisté Valencie i v odvetě 4. kola poháru potvrdili roli favorita a zcela po zásluze vyhráli nad svým soupeřem z Barakalda 2:0. V součtu s prvním zápasem (3:1 pro Valencii) se tak zrodil pro prvoligový celek naprosto pohodový postup do dalšího kola poháru Copa del Ray. (22:48:51)

90+2

90+2

S křečí na noze má nyní problémy Aitor Ortega. Bude ale pokračovat a poslední necelou minutku zápasu dohraje.

90+1

Po rychlém protiútoku se nyní balon odrazil na hranici vápna k Piattimu, jehož slabou a nepříliš přesnou střelu v pohodě pokryl gólman Alejandro García.

90+1

Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

90

Již se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby, u balonu jsou nyní hosté.

88

Pas za obranu dostal nyní Rodrigo de Paul, který se řítil sám na brankáře Alejandra. Udělal mu kličku, ale zakončit už nestihl, protože byl odpískaný další ofsajd.

86

Znovu hodně mimo vápno vyběhl Alejandro, který svůj odkop poslal přímo na kopačku Negreda. Ten zkusil z půlící čáry okamžitě poslat míč do brány, ideálně ho ale netrefil.

85

Hosté doslova přišli ještě s jednou útočnou akcí, jenže až do zakončení se nedostali. Nyní kombinují ve středu pole.

83

Čas rychle plyne, určitě se ve druhém poločase moc nastavovat nebude, protože všichni zainteresovaní by se nejraději viděli již v útrobách stadionu.

81

S rozehrávkou nyní nespěchal ani domácí brankář Ryan, což se fanouškům Valencie vůbec nelíbilo. Ryan tak raději zvýšil tempo.

79

Rychle se blíží závěr dnešního zápasu. Druhý poločas je hodně ospalý a usínat musejí pomalu už i fanoušci na tribunách.

77

Hosté kopali přímý kop z nějakých dvaceti metrů, střela ale prolétla nad bránou a gólman Ryan zasahovat nemusel.

75

75. Střela Quintanilly

75

Na druhé straně získal lehko balon Alex Quintanilla, jenž udělal s míčem několik rychlých kroků a poté vypálil těsně vedle pravé tyče domácí brány!

74

Do velké šance se dostal nyní Negredo, po přihrávce z levé strany tvrdě vypálil, jenže gólman Alejandro výborně míč vyrazil!