Španělský pohár

Getafe CF – Rayo Vallecano

3:1

konec (3:0)

16.12.2015, 20:00 • Coliseum Alfonso Pérez • 4. kolo • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 2.15 3.45 3.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek večera. (21:53:52)
Domácí tým byl v utkání jasně lepším týmem, ale na postup to díky prvnímu zápasu nestačilo, a tak se může z postupu nakonec radovat Vallecano. Hostujícímu týmu se po hrozném výkonu v prvním poločase zlepšit a vsítit branku, která znamená radost.

Do dalšího kola španělského poháru postupuje Rayo Vallecano.

90+3

90+1

Žlutou kartu dostává Tito (Rayo Vallecano), který zdržoval hru.

90

U postranní čáry už stojí čtvrtý z rozhodčích, jenž ukazuje, že se bude hrát o tři minuty nad rámec normální hrací doby.

88

Žlutou kartu dostává Damian Suarez (Getafe CF), který poslal soupeře skluzem k zemi.
Žlutou kartu dostává Santiago Vergini (Getafe CF), jenž si neodpustil pár slov směrem k sudímu.

87

Jeden z hostujících hráčů byl sice faulován, ale dlouho leží na hrací ploše a šetří cenné vteřinky.

86

Vallecano kombinuje na levé straně poloviny soupeře, kde mu to úplně stačí.

85

Domácí mají obrovský tlak, z něhož pramení další rohový kop. Jenže ten přizvedl hostující brankář, a tak to musí Getafe zkusit znovu.

83

Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Chengdong Zhang, přichází Tito.

82

Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Juan Rodriguez, přichází Stefan Sčepović.

81

Běží poslední minuty velmi zajímavého minuty, ale útok domácího celku zastavuje útočný faul.

79

Hráči v bílém kombinují na vlastní polovině a moc dobře vědí, že už mají nahráno. Ovšem jeden gól může být ošidným.

78

Pas za obranu dostal Lacen, ovšem u míče byl dříve brankáře, který ho zakopl do zámezí. Pokud by byl u balónu dříve domácí hráč, mohl jít sám na bránu.

77

Připomínám, že Getafe potřebuje vstítit ještě jednu branku, aby postoupilo. Naopak Vallecano dělí pár minut od postupu do dalšího kola.

75

Nepřesnou přihrávku vytvořil Carlos, jenž našel jen soupeře, který našel Vázqueze. Ten stál v ofsajdovém postavení, ale jeho přehazovací rána stejně mířila o pár centimetrů nad branku.

74

Na levé straně se uvolnil Embarba , jehož následný pokus mířil ne do prostoru, kde stál Megyeri.

73

Žlutou kartu dostává Pedro León (Getafe CF), jenž přišlápl kopačku soupeři.

3:1

konec (3:0)

Branky: 8. León, 23. Vergini, 31. Vázquez – 52. Bangoura

Karty:   36. Mensah (GET), 63. Cala (GET), 73. León (GET), 88. Suarez (GET), 88. Vergini (GET) – 45. Hernández (VLL), 90+1. Tito (VLL)

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 6:4. Fauly: 12:11.

Getafe CF: Megyeri – Suárez, Vergini, Cala, Gómez (70. Sarabia) – Mensah (60. Lacen), J. Rodríguez (82. Sčepović)– León, V. Rodríguez, Yoda – Vázquez.
Náhradníci: Guaita – Wanderson, Scepović, Sarabia, Lafita, Lacen, Alexis.

Rayo Vallecano: Carlos – Quini, Llorente, Dorado, Zhang (83. Tito)– Ferina, Baena – Bangoura (63. Trashorras), Hernández, Embarba – Miku (52. Manucho).
Náhradníci: Rodriguez – Tito, Trashorras, Montiel, Martinez, Bebé, Manucho.

Rozhodčí: Martínez – Barbero, Canales

První zápas: Rayo Vallecano - Getafe 2:0