11.12.2015, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 27. kolo • Vojtěch Tůma

Tipsport: 1.67 4.7 3.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešní večer z Mladé Boleslavi vše! Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů se budu těšit na počtenou! (20:13:13)
Nejlepší hráči utkání

BK Mladá Boleslav: Matěj Stříteský
HC Dynamo Pardubice: Tomáš Marcinko
Je tomu skutečně tak, utkání končí a Pardubice si z města automobilů odvážejí velice cenné tři body za výhru 4:2! O dnešním vítězství Dynamo rozhodlo už v první třetině, kdy svému soupeři odskočilo na rozdíl dvou branek a Bruslaři už na tento náskok hostí nedokázali odpovědět. Ve třetí třetině už se Východočeši skutečně jen bránili, o čemž svědčí jen dva střelecké pokusy, z ojedinělé šance je však do vedení 4:1 poslal Tyler Redenbach a snížení z hole Lukáše Pabišky znamenalo už jen kosmetickou úpravu na výsledku!

59:30

Od Bruslařů už je to směrem dopředu pouze křeč a je jasné, že o vítězi tohoto duelu už je rozhodnuto.

59:00

Hlasatel ve ŠKOENERGO Aréně ohlásil poslední minutu třetí třetiny a dost možná i celého utkání.

58:49

Urban vybojoval kotouč pro Dominika Pacovského, který za účelem získání útočného pásma nahodil kotouč na Maxwella a ten jej ponechal ve své lapačce.

57:50

Ctirad Ovčačík jen tak nazdařbůh nahodil touš směrem k brance, těsně před ní jej lehce tečoval Jakub Klepiš, ten ale mířil lehce nad horní tyč hostující pokladnice.

57:16

Dalí icing, tentokráte ale na straně Pardubických – vhazovat se bude po pravici Brandona Maxwella. Dokáží Bruslaři vsítit kontaktní branku?

56:59

Zakázané uvolnění domácího celku – hra se postěhuje před Ritticha. Boleslav to bude mít už opravdu velice těžké, Pardubičtí zatím brání velmi zodpovědně.

56:39

Hosté v plném počtu. Mezitím další tvrdý projektil vypustil Stříteský, Maxwell touš vyrazil jen k Hruškovi, který to následně ještě zkoušel z otočky, ale brankář Dynama byl opět připraven.

56:15

Další pokus Jakuba Klepiše už tak nebezpečný nebyl, kotouč do své lapačky v pohodě schoval pozorný Maxwell.

55:50

Tady scházely centimetry! Jarůšek zpoza branky nahrál Trončinskému, který puk ještě prodloužil na Klepiše a ten mířil jen opravdu těsně vedle!

54:59

Marek Trončinský se nijak nerozmýšlel a prostě vypálil, branku ale minul. Puk se od zadního mantinelu odrazil k Pacovskému, který však trefil jen blokujícího Čáslavu.

54:39

Brandon Maxwell se sám ujal rozehrávky a poslal puk do hlediště – jasné dvě minuty za zdržování hry pro pardubického brankáře! Trest bude odpykávat Patrik Poulíček.

54:08

Musil zpoza branky hezky myšlenou přihrávkou hledal Radana Lence, který se pral seč mu síly stačily, nakonec ale v osobním souboji obránce Gregorce nepřetlačil.

53:29

Znovu v akci Martin Látal. K boleslavskému rychlíkovi se teď puk dostal poměrně šťastně, jeho pokus z bezprostřední blízkosti zvládl Maxwell eliminovat.

53:06

Látal přejel s pukem přilepeným k hokejce téměř celé kluziště, jeho ránu Maxwell vyrazil betonem do ochranné sítě. Následuje komerční brejk.

52:49

52:49 Lukáš PABIŠKA - 2:4

2:4

Branky a nahrávky: 31. Stříteský (Látal, Pacovský), 53. Pabiška (Jarůšek, Klepiš) – 3. Nahodil (Marcinko), 17. Sýkora (Marcinko, Redenbach), 24. Nahodil (Čáslava), 50. Redenbach (Marcinko)

BK Mladá Boleslav: Rittich (Růžička) – Stříteský, Voráček, Trončinský, Holub, Ovčačík, Kučný – Jarůšek, Výborný, Pabiška – Látal, Urban, Pacovský – Hyka, Klepiš, Lenc – Musil, Hruška, Klimenta -Ďurač

HC Dynamo Pardubice: Maxwell (Kristan) – Gregorc, Štajnoch, Čáslava, Nedbal, Havlík, Šeda, Zdráhal, Sčotka – Rolinek, Tomášek, Svoboda – Marcinko, Redenbach, Sýkora – Voženílek, Nahodil, Poulíček – Panna, Kaut, Moučka

Rozhodčí: Hradil, Hrubý – Brejcha, Suchánek