HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK

2:1

konec (0:0, 2:0, 0:1)

10.12.2015, 16:45 • Tipsport arena • 4. kolo • Jan Hrabal (@janhrabal)

Konec zápasu. Vyrovnaný zápas pro sebe rozhodlo Dynamo ve druhé třetině dvěma vstřelenými brankami, ač v prostředním dějství prohrálo na střely 10:5. Celkově to bylo ale na střelecké pokusy 30:29, hodně se vytáhl gólman Tomáš Vlk. (18:50:29)

59:50

Je to jasné: Dynamo vyhodilo a poprvé v sezoně zdolá Hradec Králové.

59:30

Hradec Králové se až v samotném závěru dostává do pásma Dynama a odvolává brankáře.

58:42

Dynamo vybojovalo buly v obraně Mountfieldu HK. To bude následovat po oddechovém času domácích.

58:00

Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny, hosté se nemohou dostat do pásma Dynama.

55:27

Utkání sleduje 100 diváků.

54:00

Pardubice se snaží hrát co nejdále od brankáře Vlka, to se jim daří.

52:57

Hosté jsou kompletní.

51:33

Domácí se sice usadili v pásmu Mountfieldu, ale ten zatím velmi dobře brání v čele s gólmanem Dvořákem.

50:57

Dynamo má výhodu přesilové, za držení je vyloučen hostující Tadeáš Jakubec.

45:21

Hosté se snaží aktivně napadat pardubickou rozehrávku a hnát se za vyrovnáním. Dynamo si ale zatím s rychlým přístupem soupeře ví rady a dokáže dostávat kotouče z pásma.

42:35

Hradec právě vstřelil branku!
Důraz! Přesně tohle slovo vystihuje cestu za snížením Mountfieldu. Hosté se nastěhovali k pardubickému brankovišti a puk doslova protlačil za ležícího Vlka DAVID VOŇKA. Asistence: Štěpán Růta a Tadeáš Jakubec.

41:02

Pardubice špatně střídaly, Hradec Králové má výhodu přesilové hry.

40:01

40:00

Druhá třetina skončila. Domácí Pardubice vedou po čtyřiceti minutách hry nad Hradce Králové 2:0, oba góly obstaral Matěj Blümel v přesilovkách. Třetí třetina začne zhruba v 18.20 hodin.

39:25

Po potyčce v závěru druhé třetiny má Mountfield HK početní výhodu, z pardubické strany jsou vyloučeni Václav Leder za krosček a Matěj Blümel za hrubost, v dresu Hradce Králové pyká Vojtěch Síla za hrubost.

38:48

Pokus o odpověď Mountfieldu HK teď lapačkou zastavil Tomáš Vlk.

38:21

Dynamo právě vstřelilo branku!
Pardubický kapitán se podruhé raduje v přesilovce, domácí tak vedou 2:0. Po nahrávce od Martina Kostky se dostal v kruhu do gólového zakončení MATĚJ BLÜMEL. Asistence: Martin Kostka.

37:19

František Řehák se provinil podražením a Dynamo má další výhodu přesilové hry.

2:1

Branky a nahrávky: 27. Blümel (Sýkora), 39. Blümel – 43. Voňka (Růta, Jakubec)

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Klas) – Dubovči, Hybeš, Leder, Oliva, Pejzl, Secký, Sýkora – Blümel, Bucek, Hricuš, Chára, Koffer, Kostka, Mazura, Rohlík, Rozlílek, Svatoš, Šír, Zeman.

Mountfield HK: Dvořák (Novotný) – Duben, Klodner, Krištof, Kynčl, Řehák, Voňka – Jakubec, Jušta, Morong, Pokorný, Poppel, Růta, M. Síla, V. Síla, Šedivý, Vaňát.

Rozhodčí: Veselý – Budínský, Řezníček