DHL Extraliga juniorů

BK Mladá Boleslav – HC Motor České Budějovice

1:5

konec (1:2, 0:0, 0:3)

10.12.2015, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • 27. kolo • Info o změnách stavu (Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav))

Tipsport: 1.55 4.7 3.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek vše, příjemný zbytek večera. U onlajnů se těším opět za několik hodin. Zítra v 15:00 vypukne v Mladé Boleslavi předposlední utkání základní části NOEN Extraligy staršího dorostu, u tohoto klání se tedy těším na počtenou. (20:12:35)
Dlouho to vypadalo na vyrovnanou bitvu do posledních chvil. V závěrečné třetině ale domácí propadli, a hosté si tak odváží možná poněkud překvapivě tři body z Mladé Boleslavi.

59:18

České Budějovice právě vstřelily branku!
Debakl pro Bruslařský klub je dokonán. Výhru Motoru ještě více upravil RADEK PROKEŠ. Asistence: Jakub Šuhaj.

58:22

Jan Prokop (MBL) – 2+2 minuty za vysokou hůl.

55:36

Na ledové ploše to vře. Jakub Planý (MBL) vyfasoval 2 minuty za hrubost a na druhé straně vyfasoval 2+2 minuty taktéž za hrubost Marek Sloboda (CEM).

55:15

Motor potvrzuje svou výhru a hlavně zisk třech bodů zásluhou RADKA PROKEŠE. Asistence: Dominik Točík, Tomáš Guman.

48:25

Jihočeši využívají další početní výhodu v tomto utkání. Prosadil se DANIEL KLINECKÝ. Asistence: Radek Prokeš, Tomáš Guman.

47:38

Další trest na straně Bruslařského klubu! Matěj Hes (MBL) dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

46:47

44:47

Jakub Planý (MBL) byl potrestán dvěma minutami za hákování.

43:14

41:14

Michal Michal (CEM) – dvě minuty za podražení.

40:06

40:01

Druhá třetina skončila oproti té úvodní paradoxně bezbrankově. Nejspíše tedy rozhodne ta poslední, jejíž začátek už netrpělivě očekáváme.

40:00

38:06

Michal Michal (CEM) dostal dvě minuty za sekání. Dokáží domácí chvíli před koncem prostředního dějství vyrovnat?

1:5

Branky a nahrávky: 11. Planý (Prokop, Pořízek) – 5. Guman (Doktor, Prokeš), 9. Guman, 49. Klinecký (Prokeš, Guman), 56. Prokeš (Točík, Guman), 60. Prokeš (Šuhaj)

BK Mladá Boleslav: Marek (Kořínek) – Mašek, Mattis, Hes, Tůma, Žalud, Marček, Červinský – Průšek, Prokop, Pätoprstý, Rypar, Borovec, Ďurač, Pořízek, Planý, Veselý, Sedmík, Motloch

HC Motor České Budějovice: Kváča (Spáčil) – D. Svoboda, Farka, Matoušek, Klinecký, Michal, Radoš – Fencl, Doktor, Šuhaj, Sloboda, Marcilis, Točík, Šulek, Guman, Prokeš, Pixa, Panáček, Bárta

Rozhodčí: Hrubý – T. Svoboda, Maštalíř