NHL

Ottawa Senators – Chicago Blackhawks

4:3

po prodl. (2:0, 0:2, 1:1 - 1:0)

04.12.2015, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.9 3.7 2.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

46:30

Mike Hoffman (OTT) sice reklamuje nafilmovaný pád, ale je to právě on, kdo je vyloučen na dvě minuty za podražení. Přesilovou hru si Chicago zahraje po komerční přestávce.

43:34

Trest za příliš mnoho hráčů na ledě dostává hostující Chicago. Šance pro Sens!

26:13

Nakonec se ale po komerční přestávce vylučuje. Na trestnou lavici zamířil Chris Neil (OTT) i Brandon Mashinter (CHI) a hraje se tak ve čtyřech.

22:20

A pro domácí bude ještě hůře! Jared Cowen (OTT) hned po buly vyhodil kotouč do hlediště a míří za Methotem na lavici hanby. Jedna minuta a 57 sekund přesilové hry pěti proti třem pro Chicago!

22:16

Tentokrát si přesilovou hru zahrají Blackhawks. Za příliš dlouhé držení kotouče v rukavici je vyloučen Marc Methot (OTT).

19:48

Nyní je navíc za hrubost vyloučen Andrew Shaw (CHI) a hosté se tak v první třetině gólu zřejmě nedočkají.

07:16

Máme tady první přesilovou hru zápasu. Marián Hossa (CHI) inkasoval čistý hit od Borowieckiho, který moc nezvládl a snažil se oplácet, za což inkasuje dvě trestné minuty.

4:3

Branky a nahrávky: 2. Hoffman (Turris, Ryan), 8. Ryan (Karlsson, Hoffman), 44. Stone (Karlsson, Ryan), 61. Hoffman (Karlsson) – 24. Kane (Keith, Panarin), 37. Panarin (Kane, Anisimov), 53. Anisimov (Kane, Panarin)

Ottawa Senators: Anderson (Driedger) – Karlsson, Methot, Ceci, Cowen, Wideman, Borowiecki, Wiercioch – Ryan, Turris, Hoffman – Stone, Pageau, Prince – Chiasson, Smith, Lazar – Neil, Greening

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Hjalmarsson, Keith, Seabrook, van Riemsdyk, Rozsíval, Daley – Garbutt, Toews, Shaw – Kane, Anisimov, Panarin – Hossa, Kruger, Daňo – Terevainen, Kero, Mashinter

Rozhodčí: Trevor Hanson, Ian Walsch – Steve Barton, Vaughan Rody

Diváci: 17.171