3:2

po prodl. (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)

04.12.2015, 17:30 • Ice Palace • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.48 5.0 5.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Prodloužení trvalo jen 37 sekund. Poté našel Kovalčuk Alexandera Kadějkina a ten rozhodl. Petrohrad si tak do tabulky připisuje dva body, na Čeljabinsk zbyl jeden. Nicméně hosté dnes mohou odjet se vztyčenými hlavami. (19:47:47)

Alexander KADĚJKIN - 3:2

60:37

Petrohrad právě vstřelil branku!
Domácí v prodloužení rychle rozhodují! Ilja Kovalčuk nejprve v útočném pásmu vybojoval kotouč a o chvíli později hezky našel ALEXANDERA KADĚJKINA, který se z první trefil mezi betony Demčenka. Asistence: Jegor Jakovlev a Ilja Kovalčuk.

60:01

Ve třetí třetině už žádný gól nepadl a za stavu 2:2 se bude prodlužovat. Traktor odehrál poslední dvacetiminutovku velmi dobře takticky a soupeře téměř k ničemu nepustil.

Střely na branku ve 3. třetíně – 9:11, celkem – 42:23.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:08

Od modré střílel Klimontov, Koskinena nepřekonal.

58:19

Ketov po pravém křídle zavezl puk do útočného pásma. Jeho střelu vyrazil Demčenko za branku.

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28

Čas utíká. Stále více to vypadá na prodloužení.

56:46

Nyní se domácí přes obranný val soupeře dostali, na skórování to však nestačilo. Šipačjov v útočném pásmu uvolnil Kovalčuka, jehož ránu pokryl Demčenko.

55:58

Hosté dobře brání a poměrně lehce zastavují útočné pokusy SKA.

55:00

Už jen pět minut. Petrohrad stále hraje s Traktorem nerozhodně.

54:03

Kadějkin si našel prostor ke střele, ale z osy hřiště branku minul.

53:13

53:02

Ránu Rybakova vyrazil Koskinen před sebe a před číhajícím Petrovem puk uklidil jeden z obránců SKA.

52:27

Petrohrad ale vyhazuje.

3:2

Branky a nahrávky: 11. Koskiranta (Lindström, Ketov), 32. Šipačjov (Gusev, Kovalčuk), 61. Kadějkin (Jakovlev, Kovalčuk) – 5. Petrov (Šarov, Afonasjevskij), 28. Jakuceňa

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Vojnov, Jakovlev, Čudinov (A), Bělov, Zubarev, Rukavišnikov, Judin – Kovalčuk (C), Burdasov, Kadějkin – Šipačjov (A), Dadonov, Gusev – Lindström, Koskiranta, Ketov – Arťuchin, Kablukov, Chochrjakov.

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Francouz) – Novák (C), Pervyšin, Quint, Denisov. Šinin, Klimontov, Petrov (A), Žuldikov – Rybakov, Glinkin (A), Jakuceňa – Pestunov, Čistov, Kručinin – Gubarev, Osnovin, Kokujov – Růžička, Šarov, Afonasjevskij.

Rozhodčí: Buturlin, Sergejev – Kučava, Novikov