DHL Extraliga juniorů

HC Plzeň 1929 – HC Olomouc

10:3

konec (2:0, 6:2, 2:1)

04.12.2015, 17:00 • Home Monitoring Aréna • 25. kolo • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.35 5.5 5.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:10

Počtvrté v utkání trest za příliš mnoho hráčů na ledě! Nyní se provinil domácí tým a dvě minuty odsedí Šimon Petráš (PLZ).

55:41

Třinácté vyloučení hostujícího týmu, Rok Macuh (OLO) dostává dvě trestné minuty za faul kolenem.

51:42

Za podražení je nyní vyloučen Jakub Galvas (OLO). Jedná se o dnešní dvanáctý trest pro hostující tým!

46:49

Za sekání je vyloučen Jaroslav Škoda (OLO), indiáni mohou skóre navýšit v přesilovce.

39:57

Vzájemné vyloučení Filip Suchý (PLZ) a Miroslav Kuba (OLO) jsou potrestáni za hrubé chování u mantinelu.

39:01

Tak to tady opravdu dlouho nebylo. Další faul kohoutů, za sekání si dvě minuty odsedí David Nesvadba (OLO).

34:34

A další vyloučení Olomouce! Za krosček míří na lavici hanby Martin Konečný (OLO).

32:42

Hosty dnes sráží velký počet vyloučení. Za hákování míří na trestnou lavici Jakub Müller (OLO). Předchozí početní výhodu Plzeň využila, bude se to nyní opakovat?

30:26

Tlak Plzně donutil hosty k faulu, za podražení si jde sednout Martin Konečný (OLO).

25:03

Nyní v šesti hráli domácí, potřetí v utkání tak vidíme tento typ trestu (poprvé na domácí straně). Odsedí ho Petr Kodýtek (PLZ).

23:27

Olomouc opět hrála v šesti a na trestnou již trest míří odpykat Rok Macuh (OLO).

19:41

Utkání se trochu přiostřilo a následuje vzájemné vyloučení po faulech u mantinelu. Jan Walter (PLZ) dostává dvě minuty za hrubost a Jan Kropáč (OLO) za držení protihráče.

18:50

Třetí přesilovka domácích, Jan Klvaňa (OLO) je vyloučen za nedovolené bránění.

11:37

Rok Macuh (OLO) inkasuje dvě trestné minuty za držení protihráče, domácí si zahrají druhou přesilovku v utkání.

07:21

Domácí ve své aktivitě nepolevují a vybojovali si přesilovou hru, i když za vyloučení si hosté můžou spíše sami. Jakub Müller (OLO) opyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

10:3

Branky a nahrávky: 3. Polata (Stráský, Hajšman), 7. Kodýtek (Krliš, Suchý), 25. Krliš (Suchý, Kodýtek), 31. Walter (Kvasnička, Krliš), 34. Kodýtek (Suchý, Krliš), 35. Hajšman (Stráský), 38. Suchý (Krliš, Kvasnička), 40. Petráš (Kokoška, Švarc), 43. Vavřička (Stráský), 44. Suchý (Krliš, Kodýtek) – 27. Horák (Kuba, Urbisch), 32. Fejko (Nesvadba, Galvas), 42. Marek (Müller)

HC Plzeň 1929: Kuchař (Štekr) – Kvasnička, Polívka, Kaňák, Walter "A", Rajal, Starý – Petráš, Švarc, Vlček, Vavřička, Polata, Krliš "C", Hajšman, Kodýtek, Kokoška, Vracovský, Suchý "A", Stráský

HC Olomouc: Urbisch (od 34. Šoustal) – Nesvadba "C", Spurný, Klvaňa "A", Galvas, Kališ, Škoda – Heža, Kropáč, Fejko, Beták, Zabloudil, Horák, Macuh, Marek "A", Konečný, Müller, Kuba

Rozhodčí: Valenta – Prášek, Rubáš