Španělský pohár

UE Llagostera – Deportivo La Coruňa

1:2

konec (1:0)

02.12.2015, 21:00 • Estadio Nou Municipal de Palamós • 4. kolo • Karel Milec (@KarelMilec)

Tipsport: 3.14 3.1 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Deportivo nakonec potvrdilo roli favorita a zvítězilo 1:2, ovšem výsledkem se nerodil lehce. To je od nás vše, děkuji za pozornost, Karel Milec. (22:48:49)

90+3

90

Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.

89

V závěru utkání byl odpískaný ofsajd fotbalistům Deportiva.

88

Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Riera, přichází Rodriguez.

87

Střelecká pokus Riera končí vysoko nad.

85

Pět minut před koncem regulérní hrací doby mají míč na kopačkách domácí, ale stále se nemůžou dostat k většímu ohrožení branky.

82

A domácí se po druhé v zápas dožadují penalty! Tentokrát poté co byl stažený domácí útočník ve vápně, ale ani nyní rozhodčí neukazuje na penaltový puntík.

82

Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Cartabia, přichází Cani.

81

Domácí se sice prosadili po standardní situaci, ale veškerou radost domácích překazil ofsajd.

79

Žlutou kartu dostává Cartabia (Deportivo La Coruňa).

78

Domácí nic nebalí a dále pokračují v aktivní hře.

74

74. Oriol RIERA - 1:2

74

La Coruňa právě vstřelila branku!
Krásná branka! Fajr skvěle přeloboval obranu a poslal ORIOLA RIERA do solo akce, ten sice akci lehce zpomalil, ale vše zakončil krásnou střelou. Asitence: Faycal Fajr.

72

Juantovi byl odpískaný útočný faul.

71

Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Cardoso, přichází Garcia.

70

Žlutou kartu dostává Escassi (UE Llagostera).

69

Střídání v týmu UE Llagostera: ze hřiště odchází Lopez, přichází Pitu.

67

Domácí pojali úvod přesilovky hodně aktivně a snaží se využít početní výhody.

64

64. Červená karta po 2. žluté

64

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Luisinho (Deportivo La Coruňa). Tak tohle je velká nepříjemnost pro hosty, kteří budou muset dohrávat v deseti!

61

61. Federico CARTABIA - 1:1

61

Tak přece jen se hosté dočkali! Cardoso prošel s míčem až do vápna, kde míč přenesl na druhou stranu, kde již čekal FEDERICO CARTABIA, který vyrovnal ranou před břevno!

60

Deportivo momentálně kombinuje na polovině hřiště.

58

Hosté již vypadají trochu demotivovaně z toho věčného hledání skulinek v dobře zformulované obraně domácích.

56

Žlutou kartu dostává Cardoso (Deportivo La Coruňa), který udělal taktický faul na polovině hřiště.

55

Blokovaná střela hostů končí na rohovém kopu.

52

Následná standardní situace nepřinesla ohrožení Deportiva.

51

Žlutou kartu dostává Luisinho (Deportivo La Coruňa), který zastavil pronikajícího hráče.

50

Akci domácích zastavil ofsajd.

49

Deportivo se dokázalo bez problémů ubránit.

48

Ovšem první rohový kop ve druhém poločase budou zahrávat domácí.

47

Deportivo ihned začíná útočit a snaží se rychle vyrovnat.

46

46

Střídání v týmu UE Llagostera: ze hřiště odchází Gila, přichází Imaz.

60

Střídání v týmu UE Llagostera: ze hřiště odchází Ortuno, přichází Querol.
Hráči jsou již na hrací ploše a druhá poločas začne za malou chvíli.
Druhý poločas začne přibližně ve 22:03.
Po prvním poločase vede celkem překvapivě domácí celek, který vede od 22. minuty po střele Juanta.

45+1

45

V posledních vteřinách prvního poločasu se pokusili hosté o střelu z vápna, která šla opravdu jen těsně.

44

Další rohový kop pro hosty, kteří jsou hodně aktivní v závěru poločasu.

42

Tvrdá střela hostů zpoza vápna jde nad!

38

Střela ze standardní situace, která byl nařízena zhruba 40 metrů od branky, šla jen těsně nad domácí branku.

35

Ani nyní Caratabie neodcentroval dobře.

34

Caratabiovi se nepovedl centr z pravé strany a míč tak končí na prvním bránícím hráči.

33

Deportivo mělo k dispozice standardní situace z levé strany a tak se hosté pokusili ohrozit branku přímo, ovšem domácí brankář byl připraven.

31

Cardoso se zkoušel prosadit technickou střelou z hranice vápna, ale bohužel pro hosty minul.

30

Rohový kop pro hosty.

30

Nyní se hraje fotbal nahoru dolu, ale žádné šance to zatím nepřináší ani na jedné straně.

27

Cardoso se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti, ovšem střela nemířila mezi tři tyče.

24

24. Šance domácích

24

A mohlo to být 2:0! Benja se dostal k míči poté co se jeden z hostujících stoperů nedomluvil s brankářem a Banja loboval jen těsně vedle!

24

Šanci Deportiva zastavil ofsajd.

22

22. JUANTO - 1:0

22

Llagostera právě vstřelila branku!
Tak to je překvapení! Domácí zahrávali standardní situaci a ve vápně se dostal k míči JUANTO, který prostřel Mana a poslal tak domácí do vedení!

20

Na malém vápně opět zakončoval Riera, ale ani tentokrát netrefil branku.

18

Deportivo z rohového kopu nedokázalo vytěžit zhola nic.

18

Žlutou kartu dostává Cruz (UE Llagostera).

17

Na druhé straně musel opět zasahovat Román, tentokrát proti střele z hranice vápna. Následuje rohový kop Deportiva.

16

Domácí fanoušci i hráči se dožadovali penalty po faulu na domácího útočníka, ovšem rozhodčí hru nechává hru plynout dále.

15

Domácí podržel brankář, který předvedl reflexivní zákrok na brankové čáře!

14

Deportivo bude zahrávat standardní situaci.

12

Deportivo drží domácí pod zámkem a téměř je nepouští k míči.

10

Střela Riera z úrovně penalty jde mimo.

9

Llagostera zahrávala standardní situaci, ze které míč doletěl až k Manuovi, který míč v poklidu pohlídal.

8

Riera se dral do další šance, ale domácí obránci ho dokázali na malém vápně zastavit.

7

Domácí mají velký problém s presinkem Deportiva.

6

Riera se položil „rybičkou“ do skvělého centru z leva a branku minul opravdu jen těsně.

4

Ve čtvrté minutě zápasu si připsal první zákrok domácí golman proti střele ze středu hřiště.

1

UE Llagostera: René Román – Jorge, Maso, Cruz, Lopez, Ríos, Escassi, Exposito, Benja, Gila, Juanto
Náhradníci: Tito, Querol, Pi, Giva, Imaz, Ratti, Pitu

Deportivo La Coruňa: Manu – Lopo, Laure, Lusinho, Rober, Medunjanin, Fajr, Domínguez, Cartabia, Riera, Cardoso
Náhradníci: Pinchi, Gomez, Arribas, Rodrihuez, Pablo, García, Cani

Rozhodčí: Martínez – Bebero, Canales.
Vítejte u španělského poháru, ve kterém druholigová UE Llagostera přivítá Deportivo La Coruna. Zápas začíná přesně ve 21:00. Jedná se o první zápas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.