Rakouská Bundesliga

SV BauWelt Koch Mattersburg – SV Grödig

0:2

konec (0:1)

02.12.2015, 18:30 • Pappelstadion, Mattersburg • 18. kolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.03 3.6 3.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

61

61. Lucas VENUTO - 0:2

61

Grödig právě vstřelil branku!
LUCAS VENUTO je za svou aktivitu z prvního poločasu odměněn gólem a zvyšuje na 2:0!! Christian Derflinger dostal krásnou přihrávku do běhu a z levé strany pokutového území předložil míč nabíhajícímu Lucasovi Venutovi, který položil u pravé tyče na zem brankáře Markuse Kustera a uklidil míč do prázdné brány.

39

39. Christian DERFLINGER - 1:0

39

CHRISTIAN DERFLINGER střílí gól a posílá SV Grödig krátce před koncem prvního poločasu do vedení!! Lucas Venuto opět zatáhl míč do šestnáctky a na její pravé straně předvedl skvělou zasekávačku, po které našel uprostřed šestnáctky ze druhé vlny nabíhajícího Christiana Derflingera, a ten přízemní střelou zamířil přesně k pravé tyči.

0:2

konec (0:1)

Branky: 39. Derflinger, 61. Venuto

Karty:   16. Prietl (MTT), 26. Sprangler (MTT), 28. Röcher (MTT), 90+2. Malic (MTT) – 70. Brauer (GRD)   86. Röcher (MTT)

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 17:9.

SV BauWelt Koch Mattersburg: Kuster – Farkas, Malic, Rath, Novak (78. Maksimenko) – Sprangler (60. Ibser), Prietl, Perlak – Röcher, Bürger (46. Pink), Onisiwo. (rozestavení 4-3-3)
Náhradníci: Borenitsch, Jano Ertlthaler, Mahrer. Trenér: Ivica Vastić.

SV Grödig: Strasser – Itter, Maak, Strauss, Denner – Kerschbaum (46. Strobl), Brauer, Rasner – Lucas (72. Schütz) Venuto, Sulimani, Derflinger (79. Djurić). (rozestavení 4-3-3)
Náhradníci: Völkl, Wallner, Goiginger, Schlager. Trenér: Peter Schöttel.

Rozhodčí: Andreas Heiß. Asistenti: Andreas Staudinger, Stefan Gamper. Čtvrtý rozhodčí: Dieter Muckenhammer