Hokejová Liga mistrů

Hokejová Liga mistrů – čtvrtfinále

01.12.2015, 13:00 • Jiří Kosejk (@Jiří Kosejk)

22:09

Lulea vede 3 minuty před koncem 3:2! Domácí dokázali chybu svého soupeře využít a přidávají třetí přesný zásah!! Jonathan Sigalet poslal přihrávku do mezikruží na Johana Harjua, jehož střelu zpracoval před bránou CHRISTOPHER MASTOMÄKI a bekhendem zasunuje puk za gólmana hostů.

21:21

Frölunda ve 38.minutě vyrovnává na 2:2! Joela Lundqvista nahrál podél modré čáry na JACOBA LARSSONA, jenž udělal pár kroků směrem k bráně Lassinanttiho a poté z úrovně levého kruhu vystřelil zápěstím a svým pokusem rozvlnil síť.

21:19

Luleå jde ve 34.minutě opět do vedení! Po vyhraném buly v útočném pásmu se puk dostal na modrou čáru k Ilari Melartovi, jenž ho přiťuknul Marcusi Oskarssonovi, který poslal střílenou přihrávku směrem na bránu Frölundy a VIKTOR EKARV puk šikovnou tečí nasměroval za záda brankáře Indiánů.

20:56

Frölunda na začátku druhé třetiny vyrovnává na 1:1. Mats Rosseli Olsen předložil puk před bránu na úplně volného JOELA LUNDQVISTA, jenž svou střelou překonává Lassinanttiho.

20:42

Skellefteå ve 24.minutě využívá první přesilovou hru v zápase. Autorem branky se Andrew Calof.

20:18

Vedení se ujímá i Davos. Setoguchi v rohu kluziště vybojoval puk, jenž následně poslal na MARCA AESCHLIMANNA, ten tvrdou střelou mezi betony vstřelil první branku utkání.

20:15

Lulea se ujímá šesté minutě vedení 1:0, když se domácí dostali do přečíslení a KARL FABRICIUS se dostal k odraženému puku, který nebylo těžké poslat do branky.

19:47

TPS vyrovnává dvacet vteřin před koncem na 3:3. Domácí nakonec využívají přesilovou hru a to prostřednictvím TOMIHO KALLIA. Ten dostal přihrávku na levém kruhu, vybruslil si více do středu a svižným pokusem překonal Zapolskiho.

19:42

TPS snižuje na 2:3. Kallio objel branku, přihrál ÉRICU PERINOVI, který stál u vzdálenější tyčky a s přehledem doklepl puk do branky.

19:39

JARI SAILIO získal ve vlastním pásmu puk, rozjel se podél pravého mantinelu a tvrdou střelou z pravého kruhu propálil vše, co mu stálo v cestě a dává branku ve vlastním oslabení.

19:10

Chyba ve středním pásmu stálo TPS další inkasování. JESPER PIITULAINEN se prohnal kolem pravé strany a přesnou střelou našel skulinku mezi brankou a betony Setänena. 1:3

18:00

Lukko Rauma v desáté minutě otáčí vývoj utkání. JANNE LAHTI se dostal u brankoviště k puku, který poslal do poloprázdné svatyně, neboť gólman Setänen byl úplně rozhozený a ležel mimo svůj prostor.

17:52

V Turku je vyrovnáno! Po vyhraném buly Lähteenmäkiho se střelou zápěstím ihned prosadil TEEMU NURMI.

17:47

Hráči TPS Turku vstoupili do utkání aktivně a v sedmé minutě se ujímají vedení 1:0, když Perrin poslal přihrávku před branku, kam si najížděl TOMI KALLIO, jenž se štěstím nasměroval puk do branky.

Statistiky:
Dnešní utkání
17:30 TPS Turku - Lukko Rauma 3:3 (1:2, 0:1, 2:0)
Branky: 7. Kallio (Perrin), 58. Perrin (Kallio, Spina), 60. Kallio (Perrin, Pikkarainen) – 10. Nurmi (Lähteenmäki), 14. Lahti (Asplund), 43. Piitulainen

17:30 Espoo Blues - Kärpät Oulu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Branky: 9. Makkonen (Korhonen, Poukkula), 50. Sailio

19:45 HC Davos - Skellefteå AIK 1:1 (1:0, 0:1, 0:0)
Branky: 17. Aeschlimann (Wieser D., Setoguchi) – 24. Calof (Broadhurst, Forssell)

20:00 Luleå - Frölunda 3:2 (1:0, 1:2. 1:0)
Branky: 6. Fabricius (Melart), 34. Ekarv (Oskarsson, Melart), 58. Mastomäki (Harju, Sigalet) – 23. Lundqvist (Rosseli-Olsen, Lasch), 39. Larsson (Lundqvist, Rosseli-Olsen)