29.11.2015, 14:00 • 15. kolo • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 1.94 3.3 4.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

90. Červená karta po 2. žluté pro Bayala Salla

90

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Moustapha Bayal Sall (AS Saint-Étienne). Domácí obránce trefil soupeře loktem do obličeje a jde pod sprchy.

69

Žlutou kartu dostává Stéphane Ruffier (AS Saint-Étienne). Domácí brankář dle hlavního sudího dlouho otálel s odkopem od branky, a tak vidí kartu z kasičky rozhodčího.

52

Žlutou kartu dostává Younousse Sankharé (EA Guingamp), který těsně před gólem fauloval, ale ani on nezastavil útok soupeře.

45+2

Žlutou kartu dostává Yannis Salibur (EA Guingamp). Ten poslal k zemi Pierra-Gabriela, a tak má Saint-Étienne obrovskou šanci na skórování.

43

Žlutou kartu dostává Moustapha Bayal Sall (AS Saint-Étienne), který přistrčil soupeře a bude se kopat ze strany pokutového území.

38

Žlutou kartu dostává Mana Dembélé (EA Guingamp). Ten šlapákem dohrál Lemoineho.

26

Žlutou kartu dostává Valentin Eysseric (AS Saint-Étienne), který si ve vzdušném souboji pomohl loktem.

3:0

konec (0:0)

Branky: 52. Hamouma (Maupay), 87. Eysseric (pen.), 90+5. Roux (Eysseric)

Karty:   26. Eysseric (SET), 43. Bayal Sall (SET), 69. Ruffier (SET) – 38. Dembélé (GUG), 45+2. Salibur (GUG), 52. Sankharé (GUG)   90. Bayal Sall (SET)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 2:8. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 24:18.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Pierre-Gabriel (61. Polomat), Perrin, Bayal Sall, Assou-Ekotto – Clément, Lemoine – Monnet-Paquet, Eysseric, Hamouma (88. Pajot) – Maupay (68. Roux).
Náhradníci: Moulin – Polomat, Cohade, Pajot, Brison, Bahebeck, Roux.

EA Guingamp: Lössl – Jacobsen, Kerbrat, Sorbon, Lévêque – Regis Coco (72. Benezet), Diallo, Sankharé, Salibur (81. De Pauw) – Briand, Dembélé (72. Privat).
Náhradníci: Guivarch – Privat, Cardy, De Pauw, Benezet, Angoua, Giresse.

Rozhodčí: Buquet – Gringore, Debart