29.11.2015, 17:00 • Estádio EFAPEL • 11. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 2.6 2.95 2.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely mimo: 7:8.
Rohy: 12:7.
Ofsajdy: 2:1.
Fauly: 13:18.
Academica na svém stadionu získala pouze jeden bod za remízu s Aroucou. Obě branky jsme viděli již v prvním poločase. Paciencia poslal do vedení domácí. Za hosty srovnal skóre Maurides.

90+3

90+2

Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Valente, přichází Adilson.

90+1

Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90

Domácí si vytvořili velký tlak. Větší šanci si však ještě nevytvořili. Míč se nachází u Pilota, který kombinuje se Secem.

89

Domácí se pokoušejí rozhodnout zápas a vrhají všechny síly do útoku. Nyní se k míči dostal střelec Paciencia. Jeho pokus si pohlídal Bracalli.

88

Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Rodrigues, přichází Leandro.

87

I další pokus Mauridese letí mimo tři tyče. Nyní už vše hostujícímu střelci sedlo, ale pokus letí stejně mimo.

86

Maurides se dostal k míči na hranici vápna. Míč mu sklouzl z kopačky a letí daleko vedle branky.

85

Lima se prodral k míči u pravé lajny. Bohužel pak pro něj podklouzl a míč mu ujíždí do zámezí.

83

Hosté mají velký tlak v posledních minutách. Artur se dostal do střelecké pozice a nenachytal Trigueru, který si počkal na přehození.

82

Domácí nestíhají v obraně a musí sahat k faulům. Ivanildo dostává také žlutou kartu.

81

Posledních zhruba deset minut pro oba týmy, aby si vstřelením gólu připsali všechny tři body z dnešního utkání.

80

Iago také zachraňuje domácí a taktickým faulem zneškodnil Artura.

79

Silva poslal na zem unikajícího Valenteho a dostává žlutou kartu.

78

Střídání v týmu Academica de Coimbra: ze hřiště odchází Seco, přichází Rabiola.

77

Ani další centr, který poslal Seco do vápna nenašel nikoho z domácích hráčů.

1:1

konec (1:1)

Branky: 12. Paciencia – 39. Maurides

Karty:   70. Piloto (COI), 79. Silva (COI), 80. Iago (COI), 82. Ivanildo (COI) – 45+3. Simao (ARC)

Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 7:8. Rohy: 12:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:18.

Academica de Coimbra: Triguera – Aderlan, Iago, Nascimento, Oualembo – Obiora, Piloto, Pedro, Seco – Paciencia, Plange
Náhradníci: Lee – Real, Silva, Ivanildo, Marinho, Rabiola, Lopes

FC Arouca: Bracalli – Dabó, Velázquez, Basto, Lima – Coelho, Simao, Valente – Artur, Maurides, Rodrigues
Náhradníci: Rocha – Jaílson, López, Adilson, Leandro, Zequinha, Roberto

Rozhodčí: Capela – Rocha, Ribeiro