2:1

po prodl. (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)

28.11.2015, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • Michal Muška (@muskamichal)

Tipsport: 2.46 3.7 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes jsme měli možnost sledovat vyrovnané a opatrné utkání mezi domácí Arizonou a hosty z Calgary, jenž nakonec vyznělo lépe pro Kojoty, kteří zásluhou vítězné branky Ekmana-Larssona v prodloužení berou dva body za výhru. Flames sice byli v dnešním zápase střelecky aktivnější (26-20), Smithe v brance Arizony však překonali pouze jednou a tak si na své konto připisují pouze bod. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji Vám za přízeň. (05:52:53)

Arizona právě vstřelila branku!
Nakonec se přece jen rozhodlo v prodloužení a Flames poprvé v této situaci prohrávají! Unavená trojice hostů nedokázala zareagovat na pohyb OLIVERA EKMANA-LARSSONA, který si sjel na přihrávku Brada Richardsona a rozhodl zápas.
Asistence: Brad Richardson, Max Domi.

63:45

Dobrý zákrok předvedl Rämö proti střele Richardsona.

63:25

Mikkel Boedker nabral rychlost ve středním pásmu, při střele mu ale puk sjel a Rämö přerušuje hru.

62:37

Až před Smithe si vybruslil Brodie, nedokázal však zakončit přesně, krátce poté nevyužil obrovskou šanci ani Gaudreau.

62:20

Trojice hostů teď kombinuje v útočném pásmu, už však s pukem vyjela ven.

61:38

Po skvělém obranném zákroku Murphyho ujíždělí dva domácí hokejisté na jednoho bránícího, nedokázali si však přesně přihrát.

60:59

Nebezpečnou střelu Gaudreaua vyráží Smith nad branku.

60:35

Rieder s pukem vyjel z útočné třetiny a novou akci zakládají poprvé v prodloužení hosté.

60:10

Coyotes vyhráli buly a jsou tak jako první "na tahu".

60:01

Ve třetí třetině branka nepadla a tak zápas musí rozhodnout až prodloužení, případně nájezdy. Nový formát prodloužení tři na tři hostům z Calgary vyhovuje, s bilancí 5-0 jsou nejlepším týmem soutěže v této situaci.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

2:1

Branky a nahrávky: 21. Hanzal (Rieder), 65. Ekman-Larsson (Richardson, Domi) – 37. Giordano (Gaudreau, Hudler)

Arizona Coyotes: Smith (Lindbäck) – Ekman-Larsson, Stone – Dahlbeck, Michálek – Grossmann, Murphy – Rieder, Hanzal, Boedker – Domi, Jeffrey, Duclair – Richardson, Vermette, Martinook – Chipchura, Gordon, Cunningham. Trenér: Dave Tippett.

Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Giordano, Brodie – Russell, Hamilton – Engelland, Wideman – Gaudreau, Monahan, Hudler – Bennett, Backlund, Frolík – Colborne, Stajan, Jones – Ferland, Granlund, Jooris. Trenér: Bob Hartley.

Rozhodčí: Chmielewski, Walsh – Murchison, Cameron.