0:4

konec (0:1)

24.11.2015, 20:45 • Sammy Ofer Stadium, Haifa • Skupina G • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 7.6 4.8 1.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:46:41)
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 8:11. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 13:11.
Utkání je u konce a skončilo jasnou výhrou anglického favorita. Chelsea byla i ve druhé půli aktivnějším týmem a přidala tři góly. Nejprve v 73. minutě vystřihl Willian parádní přímý kop, o čtyři minuty se hlavou trefil Oscar a v první nastavené minutě uzavřel hlavičkou skóre Zouma. Chelsea má po pátém kole deset bodů a dostala se na první místo. Maccabi je stále čtvrté s nulou na bodovém kontě. Postupová situace ve skupině F je stále otevřená, postoupil mohou Chelsea, Porto i Kyjev, o všem se rozhodne v závěrečném kole.

90+4

90+4

Rajković je v pořádku, už zase stojí ve své brance, byla to jen chvilková záležitost.

90+3

Au, tohle muselo bolet. Ve vzdušném souboji se srazili Rajković s Rémym a vypadá to, že brankář má vyražený dech.

90+3

Costa měl na levé straně hromadu prostoru, pokusil se o technický pokus, Rajković jeho ránu vyrazil, a i opakovaný pokus skončil u domácího brankáře..

90+2

Tel-Aviv se snaží alespoň o čestný úspěch, dnes to ale nevypadá...

Chelsea právě vstřelila branku!
Ještě jeden gól pro anglický tým. Na Oscarův centr od rohového praporku si naskočil KURT ZOUMA, trefil Rajkoviće do kolene a od něj se míč odrazil do sítě – 0:4.

90+1

Roh tentokrát na straně Chelsea.

90

Domácí rozehráli roh, hlavička Garcíi skončila mimo.

89

Poslední změna Maccabi, Erana Zahaviho nahradil Barak Itzhaki.

88

Pedro velice touží po vstřelené brance. Nyní byl skutečně blízko, ve vápně si udělal prostor a svižnou střelou vystrašil Rajkoviće. Přízemní střela skončila jen decimetry mimo.

87

Chelsea dobře kontroluje závěr utkání, hraje se daleko od Begoviće. A čas utíká.

86

Pedrova velice slušná střela z pravé strany. Jeho křížný pokus skončil jen těsně vedle Rajkovićovy branky.

85

Druhá změna domácího týmu, Gal Alberman jde za potlesku tribun dolů, pouští do hry Shlomyho Azulaye.