konec (1:1)

21.11.2015, 13:00 • Info o změnách stavu (Dávid Lech) sk

Tipsport: 1.9 3.4 3.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

71

Teplička n. Váhom dáva gól!A je vyrovnané! Necelých 20 minút pred koncom stretnutia hostia z Tepličky nad Váhom vyrovnávajú na 2:2 a futbalových priaznivcov v Rimavskej Sobote po vyrovnávajúcom góle Mareka Fila ešte čaká nervy drásajúci záver stretnutia.

63

Rimavská Sobota dala gól!
A Rimavská Sobota sa dostáva do vedenia! Domáci teraz strieľajú gól a približujú sa tak k trojbodovému zisku. Strelecky sa presadil Matej Vargic.

17

A začína sa odznova! Hostia sa dlho z vedenia v zápase neradovali. V sedemnástej minúte je po presnom zásahu Stanislava Morháča vyrovnané.

13

Teplička n. Váhom dáva gól! Hostia sa hneď v úvodnej pätnásťminútovke dostávajú do vedenia zásluhou Mateja Dirgasa, keď otvárajú skóre po trinástich minútach dnešného duelu.